Nejlepší výsledky v roce 2021

Síň slávy

Vyberte pravidla


Nejlepší výsledky v roce: 2021

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Kněžpole UH 1,842021/08/08 Bratřejov
2.Mladcová ZL 2,052021/08/08 Bratřejov
3.Velký Ořechov ZL 15,902021/09/11 Hřivínův Újezd
4.Plumlov PV 15,942021/09/04 Pšánky
5.Velké Hoštice OP 15,952021/09/04 Pšánky
6.Babice VS 15,992021/07/04 Nová Dědina
7.Velké Hoštice OP 16,002021/08/14 Zahnašovice
8.Čechtín TR 16,062021/09/11 Petrovice
9.Nevcehle JI 16,072021/09/05 Zderaz
10.Vésky UH 16,132021/08/07 Špičky
11.Hrabůvka PR 16,162021/08/22 Vítonice
12.Bašnice JC 16,162021/09/04 Pšánky
13.Čechtín TR 16,172021/06/05 Pasohlávky, fotbalové hřiště
14.Čechtín TR 16,212021/07/24 Letohrad - Kunčice
15.Mladoňovice TR 16,212021/08/28 Chotěmice
16.Ratiboř VS 16,242021/07/31 Hustopeče n. B.
17.Vésky B UH 16,262021/09/11 Hřivínův Újezd
18.Mladoňovice TR 16,272021/07/24 Letohrad - Kunčice
19.Velké Hoštice OP 16,302021/07/24 Letohrad - Kunčice
20.Čikov TR 16,302021/08/15 Olšovec
21.Čechtín TR 16,312021/08/15 Olšovec
22.Renmotor Jinolice JC 16,312021/09/04 Pšánky
23.Nevcehle JI 16,322021/07/31 Petrovice
24.Velké Hoštice OP 16,322021/07/31 Petrovice
25.Velké Hoštice OP 16,322021/08/28 Chotěmice
26.Plumlov PV 16,332021/06/26 Plumlov
27.Ratiboř VS 16,332021/07/03 Roštění
28.Drahňovice BN 16,352021/07/24 Letohrad - Kunčice
29.Plumlov PV 16,352021/09/05 Zderaz
30.Letohrad - Kunčice D UO 16,362021/09/05 Zderaz
31.Velký Ořechov ZL 16,372021/07/04 Nová Dědina
32.Radíkov PR 16,392021/08/21 Lukov
33.Mladoňovice TR 16,412021/08/01 Čechtín
34.Plumlov PV 16,412021/09/11 Karolín
35.Nevcehle JI 16,422021/06/20 Lavičky
36.Velký Ořechov C ZL 16,432021/08/07 Vrbětice
37.Hrabůvka PR 16,442021/07/25 Letohrad - Orlice
38.Čechtín TR 16,442021/08/14 Zahnašovice
39.Renmotor Jinolice JC 16,442021/09/05 Zderaz
40.Čechtín TR 16,442021/09/11 Jabloňov
41.Budeč JH 16,462021/06/19 Chrbonín
42.Krotějov Sport TA 16,472021/08/28 Chotěmice
43.Frýdštejn JN 16,492021/07/24 Letohrad - Kunčice
44.Čechtín TR 16,492021/07/31 Petrovice
45.Renmotor Jinolice JC 16,492021/08/29 Zahorčice
46.Plumlov PV 16,502021/07/24 Letohrad - Kunčice
47.Frýdštejn JN 16,502021/09/04 Pšánky
48.Štítná nad Vláří ZL 16,502021/09/11 Hřivínův Újezd
49.Babice VS 16,522021/08/07 Špičky
50.Čikov TR 16,522021/08/14 Zahnašovice
51.Drahňovice BN 16,532021/07/31 Petrovice
52.Hrabůvka PR 16,532021/08/29 Zahorčice
53.Hradčovice UH 16,532021/09/11 Hřivínův Újezd
54.Zahnašovice KM 16,542021/07/04 Nová Dědina
55.Sychotín BK 16,542021/07/03 BIO-HE Dětkovice
56.Sychotín BK 16,542021/07/03 Dětkovice
57.Hrabůvka PR 16,552021/07/10 Radíkov
58.Babice VS 16,552021/08/14 Olšovec
59.Únětice 1911 A PJ 16,552021/08/14 Robčice
60.Bašnice JC 16,552021/09/05 Zderaz
61.Zdislavice BN 16,562021/06/19 Chrbonín
62.Renmotor Jinolice JC 16,562021/07/31 Petrovice
63.Prchalov NJ 16,562021/09/05 Křenovice
64.Plumlov PV 16,572021/06/20 Lavičky
65.Frýdštejn JN 16,572021/08/14 Zahnašovice
66.Renmotor Jinolice Renmotor JC 16,582021/06/19 Nepomuky, areál pod poldrem
67.Čechtín TR 16,582021/06/27 Radíkov
68.Frýdštejn JN 16,582021/08/15 Olšovec
69.Budeč JH 16,582021/08/28 Chotěmice
70.Stará Říše JI 16,582021/08/28 Chotěmice
71.Prchalov NJ 16,592021/06/27 Radíkov
72.Nevcehle JI 16,602021/06/26 Plumlov
73.Vésky B UH 16,602021/08/01 Čechtín
74.Čikov TR 16,602021/09/04 Pšánky
75.Renmotor Jinolice JC 16,612021/07/25 Letohrad - Orlice
76.Letohrad - Kunčice D UO 16,612021/08/01 Čechtín
77.Bašnice JC 16,612021/08/14 Zahnašovice
78.Prchalov NJ 16,622021/06/27 Paršovice
79.Špičky PR 16,622021/07/03 Roštění
80.Vésky B UH 16,622021/07/10 Radíkov
81.Petrovice TR 16,622021/08/28 Chotěmice
82.Hrabůvka PR 16,622021/09/05 Zderaz
83.Mladoňovice TR 16,622021/09/05 Zderaz
84.Drahňovice BN 16,632021/06/19 Chrbonín
85.Plumlov PV 16,632021/07/31 Petrovice
86.Čechtín TR 16,642021/06/20 Lavičky
87.Babice VS 16,642021/06/26 Plumlov
88.Hrabůvka PR 16,642021/06/27 Radíkov
89.Zderaz CR 16,642021/07/24 Letohrad - Kunčice
90.Obrubce MB 16,642021/08/07 Bechov
91.Nevcehle JI 16,642021/08/22 Sychotín
92.Drahňovice BN 16,642021/08/21 Miřetice
93.Čechtín TR 16,642021/09/18 Budíkovice
94.Krotějov Sport TA 16,652021/08/14 Zahnašovice
95.Zahnašovice KM 16,652021/08/28 Chotěmice
96.Hrabůvka PR 16,662021/07/24 Letohrad - Kunčice
97.Babice VS 16,662021/07/24 Letohrad - Kunčice
98.Nevcehle JI 16,662021/07/24 Letohrad - Kunčice
99.Bašnice JC 16,662021/08/29 Zahorčice
100.Letohrad - Kunčice D UO 16,662021/09/04 Pšánky
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Muži - Počet prvních míst v roce: 2021



Muži - Počet druhých míst v roce: 2021



Muži - Počet třetích míst v roce: 2021



MUŽI - Dosažené body v roce: 2021




Nejlepší výsledky v roce: 2021

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Nevcehle JI 16,742021/06/20 Lavičky
2.Bílovice UH 17,032021/08/22 Vítonice
3.Jabloňov ZR 17,112021/08/21 Zbraslav
4.Dolní Libina SU 17,142021/08/14 BIO-HE Plinkout
5.Benetice TR 17,152021/08/07 Meziříčko
6.Benetice TR 17,152021/09/12 Hamry nad Sázavou
7.Jabloňov ZR 17,172021/09/11 Jabloňov
8.Jabloňov ZR 17,192021/06/20 Lavičky
9.Stará Říše JI 17,202021/06/20 Lavičky
10.Olšovec PR 17,202021/08/22 Vítonice
11.Dolní Libina SU 17,332021/07/24 BIO-HE Šumvald
12.Haňovice OL 17,492021/08/14 BIO-HE Plinkout
13.Haňovice OL 17,502021/06/26 BIO-HE Dolní Libina
14.Loučka VS 17,522021/08/22 Vítonice
15.Cholina Cholešnice OL 17,542021/07/03 BIO-HE Dětkovice
16.Velké Meziříčí FŇ ZR 17,602021/06/20 Lavičky
17.Velké Meziříčí FŇ ZR 17,632021/09/12 Hamry nad Sázavou
18.Velké Meziříčí FŇ ZR 17,692021/08/08 Radostín nad Oslavou
19.Radostín nad Oslavou ZR 17,692021/08/08 Radostín nad Oslavou
20.Jabloňov ZR 17,692021/09/12 Hamry nad Sázavou
21.Hrabišín SU 17,762021/08/14 BIO-HE Plinkout
22.Dolní Libina SU 17,862021/06/26 BIO-HE Dolní Libina
23.Soběsuky C PV 17,972021/07/03 BIO-HE Dětkovice
24.Bransouze TR 17,982021/07/18 Netín
25.Krasice - Prostějov PV 17,992021/07/03 BIO-HE Dětkovice
26.Velké Meziříčí FŇ ZR 18,002021/07/18 Netín
27.Hostašovice NJ 18,002021/07/25 Valšovice
28.Dolany OL 18,002021/07/17 BIO-HE Olešnice
29.Benetice TR 18,072021/08/08 Radostín nad Oslavou
30.Dolní Libina SU 18,082021/07/17 BIO-HE Olešnice
31.Jabloňov ZR 18,182021/07/17 Velké Meziříčí
32.Dub nad Moravou OL 18,232021/07/03 BIO-HE Dětkovice
33.Pěnčín PV 18,262021/09/04 BIO-HE Hlubočky
34.Senetářov BK 18,292021/06/20 Lavičky
35.Dolní Libina SU 18,292021/07/03 BIO-HE Dětkovice
36.Jabloňov ZR 18,302021/08/07 Meziříčko
37.Hostašovice NJ 18,342021/08/22 Vítonice
38.Benetice TR 18,402021/06/20 Lavičky
39.Roštění KM 18,412021/08/22 Vítonice
40.Haňovice OL 18,452021/07/24 BIO-HE Šumvald
41.Pěnčín PV 18,452021/07/24 BIO-HE Šumvald
42.Hrabišín SU 18,482021/07/03 BIO-HE Dětkovice
43.Hlubočky OL 18,482021/08/14 BIO-HE Plinkout
44.Haňovice OL 18,492021/09/04 BIO-HE Hlubočky
45.Radostín nad Oslavou ZR 18,522021/09/12 Hamry nad Sázavou
46.Olšovec PR 18,562021/07/25 Valšovice
47.Benetice TR 18,602021/08/21 Zbraslav
48.Pěnčín PV 18,672021/07/03 BIO-HE Dětkovice
49.Bransouze TR 18,692021/07/17 Velké Meziříčí
50.Olešná PE 18,712021/06/20 Lavičky
51.Pěnčín PV 18,732021/07/17 BIO-HE Olešnice
52.Pěnčín PV 18,742021/06/26 BIO-HE Dolní Libina
53.Přáslavice OL 18,742021/07/03 BIO-HE Dětkovice
54.Hamry nad Sázavou Tragédky ZR 18,742021/08/07 Meziříčko
55.Dětkovice PV 18,772021/07/03 BIO-HE Dětkovice
56.Velké Meziříčí FŇ ZR 18,772021/08/07 Meziříčko
57.Loukov KM 18,842021/08/22 Vítonice
58.Dub nad Moravou OL 18,862021/09/04 BIO-HE Hlubočky
59.Velký Týnec OL 18,902021/08/14 BIO-HE Plinkout
60.Radostín nad Oslavou ZR 18,942021/08/21 Zbraslav
61.Petrůvky TR 18,992021/07/18 Netín
62.Lavičky ZR 19,082021/08/08 Radostín nad Oslavou
63.Dub nad Moravou OL 19,162021/08/14 BIO-HE Plinkout
64.Dolany OL 19,212021/07/03 BIO-HE Dětkovice
65.Pěnčín PV 19,222021/08/14 BIO-HE Plinkout
66.Soběsuky A PV 19,272021/07/03 BIO-HE Dětkovice
67.Lavičky ZR 19,392021/09/12 Hamry nad Sázavou
68.Dětkovice PV 19,412021/07/24 BIO-HE Šumvald
69.Roštění KM 19,422021/07/25 Valšovice
70.Hlubočky OL 19,432021/09/04 BIO-HE Hlubočky
71.Milotice nad Bečvou PR 19,662021/07/25 Valšovice
72.Haňovice OL 19,682021/07/03 BIO-HE Dětkovice
73.Lavičky ZR 19,742021/08/07 Meziříčko
74.Stařeč TR 19,772021/06/20 Lavičky
75.Dub nad Moravou OL 19,852021/07/17 BIO-HE Olešnice
76.Droždín Chvádrož OL 19,902021/07/24 BIO-HE Šumvald
77.Radostín nad Oslavou ZR 19,912021/06/20 Lavičky
78.Hroznová Lhota HO 19,952021/08/14 Hovorany, hřiště
79.Dub nad Moravou OL 19,962021/06/26 BIO-HE Dolní Libina
80.Hamry nad Sázavou Tragédky ZR 19,962021/09/11 Jabloňov
81.Světlá BR 20,062021/06/26 BIO-HE Dolní Libina
82.Šumvald OL 20,132021/07/03 BIO-HE Dětkovice
83.Hamry nad Sázavou Tragédky ZR 20,162021/08/21 Zbraslav
84.Bílovice PV 20,252021/07/03 BIO-HE Dětkovice
85.Hlinsko PR 20,252021/07/25 Valšovice
86.Pěnčín B PV 20,262021/07/17 BIO-HE Olešnice
87.Velké Meziříčí FŇ ZR 20,262021/08/21 Zbraslav
88.Dolany OL 20,282021/06/26 BIO-HE Dolní Libina
89.Hroznová Lhota HO 20,322021/06/20 Fotbalové hřiště Ratíškovice
90.Šumvald OL 20,382021/07/17 BIO-HE Olešnice
91.Pěnčín B PV 20,392021/07/24 BIO-HE Šumvald
92.Kuželov HO 20,442021/08/14 Hovorany, hřiště
93.Hroznová Lhota HO 20,492021/07/17 Vracov -fotba. hřiště
94.Droždín Chvádrož OL 20,502021/07/17 BIO-HE Olešnice
95.Netín Cirkus ZR 20,572021/08/21 Zbraslav
96.Bohuňov SY 20,582021/08/07 Meziříčko
97.Velké Meziříčí FŇ ZR 20,582021/09/11 Jabloňov
98.Droždín Chvádrož OL 20,592021/09/04 BIO-HE Hlubočky
99.Droždín Chvádrož OL 20,612021/07/03 BIO-HE Dětkovice
100.Hamry nad Sázavou Tragédky ZR 20,642021/08/08 Radostín nad Oslavou
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Ženy - Počet prvních míst v roce: 2021



Ženy - Počet druhých míst v roce: 2021



Ženy - Počet třetích míst v roce: 2021



ŽENY - Dosažené body v roce: 2021