Nejlepší výsledky v roce 2022

Síň slávy

Vyberte pravidla


Nejlepší výsledky v roce: 2022

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Nalžovice PB 13,912022/07/16 Ctiboř
2.Plumlov PV 14,012022/10/01 Babice
3.Plumlov PV 14,032022/08/06 Krhová
4.Nalžovice PB 14,092022/05/28 Hřiště Radíč
5.Nalžovice PB 14,152022/06/26 Hřiště Vranovice
6.Nevcehle JI 14,222022/10/01 Babice
7.Nalžovice PB 14,322022/06/25 Aréna Zalužany
8.Nalžovice PB 14,322022/07/23 Sportovní areál Broumy
9.Křížkový Újezdec PH 14,332022/06/25 Aréna Zalužany
10.Jesenice PB 14,332022/08/06 Aréna Jesenice
11.Bílovice PV 14,342022/07/02 Kožušany
12.Budeč JH 14,342022/10/01 Babice
13.Nalžovice PB 14,352022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran
14.Netín CIRKUS ZR 14,382022/10/01 Babice
15.Nalžovice PB 14,402022/08/21 Tréninkové hřiště TJ Tatran
16.Drahňovice BN 14,412022/07/16 Ctiboř
17.Velká Lhota VS 14,432022/07/09 Veselá
18.Jistebník NJ 14,452022/10/01 Babice
19.Nalžovice PB 14,462022/05/29 Hřiště Radíč
20.Drahňovice BN 14,472022/05/14 Vranovice - cvičiště
21.Prchalov A NJ 14,472022/10/01 Babice
22.Lešná VS 14,482022/07/09 Veselá
23.Křížkový Újezdec PH 14,482022/07/24 Sportovní areál Broumy
24.Nahoruby BN 14,482022/08/07 Aréna Jesenice
25.Daměnice BN 14,492022/07/16 Ctiboř
26.Nalžovice PB 14,512022/08/06 Aréna Jesenice
27.Tošodry fire team NJ 14,512022/08/27 Haňovice
28.Dolní Němčice JH 14,532022/07/16 Rynárec
29.Sedlčany PB 14,532022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran
30.Krotějov Sport TA 14,542022/04/16 Zdešov, na návsi
31.Jesenice PB 14,552022/06/11 Aréna Březnice
32.Březnice PB 14,552022/06/25 Aréna Zalužany
33.Krotějov TA 14,562022/10/01 Babice
34.Renmotor Jinolice JC 14,582022/10/01 Babice
35.Ludéřov OL 14,592022/07/02 Kožušany
36.Jesenice PB 14,602022/06/25 Aréna Zalužany
37.Nahoruby BN 14,622022/07/23 Sportovní areál Broumy
38.Budeč JH 14,622022/09/10 Krasonice - noční
39.Vranovice PB 14,632022/05/14 Vranovice - cvičiště
40.- D Letohrad Kunčice - 14,632022/10/01 Babice
41.Ves Touškov PJ 14,642022/06/04 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)
42.Ves Touškov PJ 14,642022/09/03 Neuměř
43.Nahoruby BN 14,662022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran
44.Čikov TR 14,662022/10/01 Babice
45.Prchalov B NJ 14,662022/10/01 Babice
46.Radíč PB 14,672022/06/12 Aréna Březnice
47.Velká Lhota VS 14,672022/09/10 Loukov
48.Podhradní Lhota KM 14,692022/07/16 Velká Lhota
49.Jesenice PB 14,702022/06/12 Aréna Březnice
50.Vranovice PB 14,702022/08/21 Tréninkové hřiště TJ Tatran
51.Ctiboř BN 14,712022/07/16 Ctiboř
52.Nalžovice PB 14,722022/06/12 Aréna Březnice
53.Srbice DO 14,722022/09/03 Neuměř
54.Nahoruby BN 14,732022/05/29 Hřiště Radíč
55.Jesenice PB 14,732022/05/29 Hřiště Radíč
56.Nahoruby BN 14,732022/06/11 Aréna Březnice
57.Březnice PB 14,732022/07/23 Sportovní areál Broumy
58.Nalžovice PB 14,732022/07/24 Sportovní areál Broumy
59.Hrabůvka PR 14,732022/10/01 Babice
60.Vranovice PB 14,742022/06/11 Aréna Březnice
61.Vrbětice ZL 14,742022/07/09 Nedašova Lhota
62.Jesenice PB 14,742022/08/21 Tréninkové hřiště TJ Tatran
63.Březnice PB 14,752022/06/12 Aréna Březnice
64.Bílovice PV 14,752022/07/16 Bílovice (PV)
65.Horní Měcholupy AB 14,762022/07/16 Ctiboř
66.Prchalov A NJ 14,762022/08/06 Krhová
67.Brumov ZL 14,762022/08/13 Vrbětice - JLNS
68.Březnice PB 14,772022/05/28 Hřiště Radíč
69.Radíč PB 14,782022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran
70.Mysločovice ZL 14,782022/10/01 Babice
71.Srbice DO 14,792022/05/08 Hradec
72.Březnice PB 14,792022/07/24 Sportovní areál Broumy
73.Velká (Hranice III) PR 14,802022/06/26 Křenovice o sud piva
74.Bílovice PV 14,822022/08/13 Niva
75.Nahoruby BN 14,832022/06/12 Aréna Březnice
76.Karolín KM 14,832022/06/26 Křenovice o sud piva
77.Horní Měcholupy AB 14,832022/08/07 Aréna Jesenice
78.Srbice DO 14,842022/08/20 Kostelec
79.Vranovice PB 14,842022/08/07 Aréna Jesenice
80.Nevcehle JI 14,842022/09/10 Krasonice - noční
81.Brumov B ZL 14,842022/10/01 Babice
82.Zbora B PU 14,852022/06/19 Pozděchov
83.Ves Touškov PJ 14,852022/07/09 Všekary
84.Janovice BR 14,852022/08/20 Měrotín
85.Nahoruby BN 14,852022/08/21 Tréninkové hřiště TJ Tatran
86.Olešnice X team OL 14,862022/05/14 Bezděčí u Trnávky
87.Prchalov NJ 14,862022/05/29 Velké Karlovice
88.Křenovice PR 14,862022/08/12 Olešnice
89.Domamyslice PV 14,882022/05/14 Bezděčí u Trnávky
90.Srbice DO 14,882022/06/04 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)
91.Březnice PB 14,882022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran
92.Podhradní Lhota KM 14,882022/09/10 Loukov
93.Neuměř DO 14,892022/06/04 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)
94.Sedlčany PB 14,892022/07/24 Sportovní areál Broumy
95.Křížkový Újezdec PH 14,902022/08/07 Aréna Jesenice
96.Podhradní Lhota KM 14,912022/07/09 Veselá
97.Křížkový Újezdec PH 14,912022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran
98.Velká Lhota VS 14,922022/05/29 Velké Karlovice
99.Jesenice PB 14,922022/06/26 Hřiště Vranovice
100.Horní Měcholupy AB 14,922022/08/06 Aréna Jesenice
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Muži - Počet prvních míst v roce: 2022



Muži - Počet druhých míst v roce: 2022



Muži - Počet třetích míst v roce: 2022



MUŽI - Dosažené body v roce: 2022




Nejlepší výsledky v roce: 2022

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Budíkovice TR 15,052022/09/03 Zderaz
2.Budíkovice TR 15,282022/09/10 Petrovice
3.Olešná HB 15,672022/09/03 Zderaz
4.Budíkovice TR 15,742022/06/11 Chotěmice
5.Budíkovice TR 15,752022/07/23 Letohrad - Orlice
6.Plumlov PV 15,842022/05/07 Morkovice u hasičské zbrojnice
7.Letohrad - Kunčice C UO 15,902022/07/09 Zahnašovice
8.Olešná HB 15,922022/09/04 Pšánky
9.Ploukonice SM 15,932022/07/23 Letohrad - Orlice
10.Ploukonice SM 15,952022/07/16 Krásná Ves
11.Olešná HB 15,972022/07/09 Zahnašovice
12.Letohrad - Kunčice C UO 16,012022/09/03 Zderaz
13.Olešná HB 16,072022/07/23 Letohrad - Orlice
14.Budíkovice TR 16,102022/08/28 Sokolí
15.Budíkovice TR 16,122022/07/10 Třeština
16.Ploukonice SM 16,142022/09/24 Benešov u Semil
17.Budíkovice TR 16,162022/06/18 Plumlov
18.Budíkovice TR 16,162022/07/09 Zahnašovice
19.- Martomice - 16,172022/07/03 Makov
20.Ploukonice SM 16,192022/09/10 Tanvald
21.Ploukonice SM 16,192022/09/11 Dneboh
22.Poděvousy DO 16,222022/06/12 Štichovice
23.Plumlov PV 16,252022/09/04 Pšánky
24.Stará Říše JI 16,272022/07/10 Třeština
25.Pšánky HK 16,272022/07/23 Letohrad - Orlice
26.Pšánky HK 16,272022/07/23 Letohrad Orlice
27.Košťálov SM 16,282022/08/13 Malá Skála
28.Ploukonice SM 16,282022/09/03 Zderaz
29.Krasice - Prostějov PV 16,292022/06/11 Chotěmice
30.Letohrad - Kunčice C UO 16,302022/07/23 Letohrad - Orlice
31.Letohrad - Kunčice C UO 16,302022/07/23 Letohrad Orlice
32.Pšánky HK 16,312022/07/10 Třeština
33.Budíkovice TR 16,312022/08/14 Radonín
34.Pšánky HK 16,322022/07/09 Zahnašovice
35.Budíkovice TR 16,332022/09/04 Pšánky
36.Olešná HB 16,352022/07/10 Třeština
37.Budíkovice TR 16,352022/08/07 Kněžice
38.Letohrad - Kunčice C UO 16,362022/07/24 Letohrad - Kunčice
39.Ploukonice SM 16,412022/09/17 Košťálov
40.Ploukonice SM 16,422022/07/24 Letohrad - Kunčice
41.Budíkovice TR 16,442022/06/05 Výčapy
42.Stará Říše JI 16,442022/06/11 Chotěmice
43.Budíkovice TR 16,452022/06/25 Krasonice
44.Olešná HB 16,462022/05/22 Myslibořice
45.Stará Říše JI 16,482022/07/24 Letohrad - Kunčice
46.Vladislav TR 16,512022/08/14 Radonín
47.- C Letohrad Kunčice - 16,512022/10/01 Babice
48.Ploukonice SM 16,532022/05/14 Bechov
49.Hlubyně PB 16,552022/06/18 Plumlov
50.Košťálov SM 16,562022/05/14 Bechov
51.Benetice TR 16,572022/08/20 Miřetice
52.Žernovník BK 16,602022/07/31 Černovice
53.Pšánky HK 16,612022/06/12 Tučapy
54.Ploukonice SM 16,612022/06/12 Tučapy
55.Žernovník BK 16,622022/05/29 Senetářov
56.Štěměchy TR 16,622022/06/26 Čechtín
57.Olešná HB 16,632022/08/13 Vepříkov
58.Bílovice UH 16,642022/06/18 Plumlov
59.Letohrad - Kunčice C UO 16,652022/08/20 Miřetice
60.Budíkovice TR 16,662022/05/22 Myslibořice
61.Olešná HB 16,672022/06/12 Tučapy
62.Přívrat UO 16,692022/06/04 Horní Třešňovec
63.Plumlov PV 16,692022/09/03 Zderaz
64.Stará Říše JI 16,702022/07/23 Letohrad - Orlice
65.Dětkovice VY 16,722022/06/18 Hostěrádky-Rešov
66.Budíkovice TR 16,722022/09/17 Budíkovice
67.Svinov B OV 16,722022/10/01 Babice
68.Tomice Martomice BN 16,732022/06/25 Nová Ves - hřiště Chrbonín
69.Loučka A VS 16,732022/07/09 Veselá
70.- Martomice - 16,732022/07/17 Malovice
71.- Budikovice - 16,732022/10/01 Babice
72.Bílovice UH 16,752022/08/21 Vítonice
73.Odry NJ 16,762022/08/27 Haňovice
74.Hlubyně PB 16,762022/09/04 Pšánky
75.Hlubyně PB 16,762022/09/04 Pšánky
76.Olšovec PR 16,772022/07/17 Pravčice
77.Bransouze TR 16,772022/08/07 Kněžice
78.Krasice - Prostějov PV 16,782022/05/14 Bezděčí u Trnávky
79.Poděvousy DO 16,782022/07/03 Stýskaly
80.Budíkovice TR 16,782022/08/27 Stařeč
81.Chlum BN 16,792022/07/16 Ctiboř
82.Hodějice VY 16,812022/09/03 Hodějice
83.Hlubyně PB 16,822022/07/02 Nevřeň
84.Olešná HB 16,832022/06/25 Krasonice
85.Poděvousy DO 16,842022/07/09 Horní Kamenice
86.Benetice TR 16,842022/09/04 Pšánky
87.Letohrad - Kunčice C UO 16,842022/09/04 Pšánky
88.Letohrad - Kunčice C UO 16,842022/09/04 Pšánky
89.Hlubyně PB 16,852022/06/12 Štichovice
90.Olešná HB 16,862022/06/26 Čechtín
91.Senetářov BK 16,872022/08/14 Němčice
92.Plumlov PV 16,872022/08/14 Třeština, hřiště
93.Štítary DO 16,892022/06/12 Štichovice
94.Dalovy BN 16,892022/07/16 Ctiboř
95.Žernovník BK 16,892022/10/01 Babice
96.Budíkovice TR 16,902022/06/12 Tučapy
97.Hlubyně PB 16,902022/07/31 Mochtín
98.Žernovník BK 16,922022/05/14 Bezděčí u Trnávky
99.Výrava HK 16,922022/09/04 Pšánky
100.Košťálov SM 16,922022/09/11 Dneboh
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Ženy - Počet prvních míst v roce: 2022



Ženy - Počet druhých míst v roce: 2022



Ženy - Počet třetích míst v roce: 2022



ŽENY - Dosažené body v roce: 2022