Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12024/05/182024/06/01 Kojetice, O pohár starostky obce TR TRL
22024/05/272024/06/01 Sovenice/Chocnějovice, 3.kolo PKL - Sovenice 2024 MB PKL
32024/05/192024/06/01 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
42024/05/262024/06/01 Květinov, O pohár SDH Květinov HB HBHL
52024/05/192024/06/02 Lipník, Pohár mladých hasičů TR TRL
62024/03/192024/06/02 Brníčko, 1.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
72024/05/192024/06/02 Netín, O pohár SDH Netín ZR ŽL
82024/05/192024/06/02 Výčapy, O pohár starosty SDH Výčapy TR TRL
92024/06/012024/06/08 Seč, O pohár SDH Seč CR HBHL
102024/06/032024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
112024/06/022024/06/08 Mladeč, Mladeč (3B) OL BIOMAC HE
122024/05/262024/06/08 Lhotky, 3. kolo Žďárské ligy Lhotky ZR ŽL
132024/05/252024/06/08 Ratíškovice - fotba.hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
142024/06/032024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH TC -
152024/05/262024/06/08 Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) JH PLPU
162024/05/262024/06/09 Lavičky, O pohár SDH Lavičky ZR ŽL
172024/06/012024/06/15 Číhalín, O pohár starosty SDH Číhalín TR TRL
182024/01/302024/06/15 Klatovy, stadion, III. kolo CHLD - Krajské kolo dorostu PS KT CHL
192024/06/012024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
202024/05/142024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina KM -
212024/06/012024/06/15 Čeložnice - has. areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
222024/06/012024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12 JN -
232024/06/022024/06/16 Předín, Pohárová soutěž MH SDH Předín TR TRL
242024/06/022024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
252024/06/102024/06/16 Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 JN PKL
262024/06/022024/06/16 Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
272024/06/022024/06/16 Kněžice, O pohár starosty obce, memoriál Antonína Šloufa TR TRL
282024/06/082024/06/22 Heraltice, O pohár starosty městyse TR TRL
292024/05/042024/06/22 Pocinovice, hřiště, II. kolo CHLMH DO CHL
302024/06/082024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI EXČR
312024/06/162024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B) OL BIOMAC HE
322024/06/172024/06/22 Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 SM PKL
332024/06/152024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry HB HBHL
342024/06/092024/06/23 Čechtín, O pohár TR EXČR
352024/06/162024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) SU BIOMAC HE
362024/06/012024/06/29 Mikulovice, hasičské hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
372024/06/242024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
382024/06/232024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) OL BIOMAC HE
392024/06/222024/06/29 Daměnice, O pohár SDH Daměnice BN THL
402024/06/152024/06/29 Milostovice, 2. kolo MSP (3B) OP -
412024/06/242024/06/29 Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 MB PKL
422024/06/232024/06/30 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBHL
432024/07/012024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého JN JL
442024/07/012024/07/05 Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 JN PKL
452024/07/012024/07/06 Dubenec, JL Dubenec TU JL
462024/05/012024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B PI -
472024/06/232024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) JI PLPU
482024/06/232024/07/07 Bransouze, O pohár starostky obce TR TRL
492024/06/292024/07/13 Netín, Netín ZR EXČR
502024/06/302024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice JH PLPU
512024/05/152024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
522024/06/302024/07/14 Maršovice, Maršovice ZR EXČR
532024/07/062024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
542024/07/142024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
552024/07/072024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
562024/07/072024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
572024/07/222024/07/27 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
582024/07/212024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
592024/05/032024/07/27 Dobronice - hřiště Kozmice, O pohár SDH Dobronice u Chýnova TA THL
602024/07/132024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
612024/07/142024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
622024/07/212024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč JH PLPU
632024/07/212024/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
642024/07/212024/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
652024/07/212024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
662024/08/012024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
672024/08/052024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
682024/08/042024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
692024/07/012024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
702024/08/052024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
712024/08/042024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
722024/07/282024/08/11 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
732024/07/282024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
742024/08/032024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
752024/08/042024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
762024/08/042024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
772024/08/112024/08/24 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
782024/08/112024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
792024/08/262024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
802024/08/172024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
812024/08/182024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
822024/08/182024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
832024/08/102024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
842024/08/182024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
852024/08/242024/09/01 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
862024/08/242024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
872024/09/022024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
882024/08/242024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
892024/08/242024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
902024/08/252024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
912024/09/022024/09/07 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
922024/09/052024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
932024/09/012024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
942024/08/252024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
952024/08/182024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
962024/09/022024/09/08 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
972024/08/252024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
982024/08/312024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
992024/08/312024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1002024/09/092024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1012024/09/072024/09/14 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
1022024/05/072024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
1032024/09/012024/09/14 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
1042024/09/092024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
1052024/09/012024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
1062024/09/012024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
1072024/09/072024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
1082024/09/162024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
1092024/09/152024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
1102024/09/082024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
1112024/09/082024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
1122024/09/162024/09/21 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
1132024/09/152024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Svatobořice - hasičský areálŽenyPetr Kotásek2024-05-11 11:45:54
2Svatobořice - hasičský areálMužiPetr Kotásek2024-05-11 11:45:39
3Svatobořice - hasičský areálŽenyMichal Matějíček2024-05-11 11:29:29
4Svatobořice - hasičský areálMužiMichal Matějíček2024-05-11 11:29:11
5Svatobořice - hasičský areálMužiDaniel Chvátal2024-05-09 21:56:16
6Vlkoš - fotb. hřištěŽenyDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:26
7Vlkoš - fotb. hřištěMužiDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:09
8Vlkoš - fotb. hřištěŽenyPetr Kotásek2024-04-24 07:50:01
9Vlkoš - fotb. hřištěMužiPetr Kotásek2024-04-24 07:49:26
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu