Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky Kdy: 09. 12. 2017 10:30
Kontakt:   Mates Vít Telefon:  725586595
Začátek rezervace: 05. 11. 2017 10:00 Konec rezervace: 07. 12. 2017 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prosetín Muži ACRTomáš Vít
22Prosetín ŽenyCRTomáš Vít
33Hlinsko Ženy ACRTomáš Vít
44Vinary CRFilip Neděla
55Česká Bělá Muži AHBJan Semerád
66Seč CRFilip Kružík
77Svídnice Muži ACRTomáš Vít
88Prosetín Muži BCRTomáš Vít
99Horní Holetín MužiCRMartin Bíško
1010Česká Bělá Muži BHBJan Semerád
1111Rosice CRMartin Šach
1212Vinary ženy CRFilip Neděla
1314Holice PAVeronika Janusová
1415Česká Bělá ŽenyHBJan Semerád
1516Stéblová DPAPatrik Kučera
1617Blatno CRPetr Severýn
1718Otradov CRMiroslav Kusý
1819Mokrýšov Muži ACRTomáš Vít
1920Rychnov ŽenyCRMiroslav Kusý
2021Skuteč MužiCRTomáš Vít
2122Komárov MužiPAMichal Bárta
2223Morašice mužiCRMartin Šach
2324Pohled HBJakub Vašíček
2425Konopáč CRMatěj Vaňous
2526Třebihošť TUMartin
2627Skuteč DorkyCRTomáš Vít
2728Komárov ŽenyPAMichal Bárta
2829Pohled ZenyHBJakub Vašíček
2930Heřmaneč JHOndřej Pecha
3031Zderaz ACRJan Tměj
3132Vrdy KHJiří Kalousek
3233Mrákotín MužiCRTomáš Vít
3334Zderaz CCRJan Tměj
3435Srch PALeoš Panchártek
3536Markvarec JHmartin pecha
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. MyštěvesHK
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. SvijanyLI
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Sloup (noční)PZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. CetenovLI
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.