Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 12. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Tománek J. Telefon:  601 373 926
Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rychlov KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
44Hrabůvka PRHonza
55Hlinsko PRPetr Beránek
66Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Chropyně KMVladislav Sedlařík
88Dřevohostice PRPatrik Josiek
910Pravčice KMJiří Možíš
1011Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
1112Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1213Ludslavice KMLibor Přikryl
1314Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1415Brusné KMMartin Šťastný
1516Prchalov NJJakub Šenk
1617Němetice VSLubomír Kunovský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rychlov KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Pravčice KMJiří Možíš
33TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
44Hlinsko PRPetr Beránek
55Čechy PRAdéla Janků
66Loukov KMmarta
77Pravčice BKMPeťa Nadymáčková
88Císařov PRBarbora Paráková
99Olšovec PRFilip Staněk
1010Hustopeče nad Bečvou PRPavel Ryšavý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rychlov KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Čechy PRAdéla Janků
33Radkova Lhota PRJan Klimecký
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.