Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 19. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Svěchota Radim Telefon:  725 989 105
Začátek rezervace: 06. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 18. 05. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rymice KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Hranice PRJakub Vojtek
33TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
44Pravčice KMJiří Možíš
55Hrabůvka PRHonza
66Podhradní Lhota KMJosef Kundrát
77Křenovice PRSDH Křenovice
88Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
99Prchalov BNJPetr Řeháček
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Vrchoslavice PVRadim Janečka
1212Radkova Lhota PRJan Klimecký
1313Dětkovice VYMichal Hrabánek
1414Prchalov ANJJakub Adámek
1515Dřevohostice PRPatrik Josiek
1616Přílepy KMRadim Kašpárek
1717Ratiboř VSJakub Adámek
1818Sulimov KMSvatopluk Minařík
1919Císařov PRAleš Pěkník
2020Mladcová ZLLukáš Struška
2121Sobíšky PRHonza Balint
2223Vrbka KMViliam Pospíšil
2324Hodějice VYMartin Bezděk
2425Roštění KMPavel Miklík
2526Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rymice KMAdmin Přerovská liga PÚ
22Špičky PRVeronika Květoňová
33TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
44Pravčice KMJiří Možíš
55Hlinsko PRPetr Beránek
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
88Čechy PRAdéla Janků
99Slušovice ŽenyZLMonča
1010Hodějice VYDenisa Kežlínková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mořice PVJirka
22Dřevohostice PRAdmin Přerovská liga PÚ
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.