Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Špičky Kdy: 11. 07. 2015 13:00
Kontakt:   Boháč Pavel Telefon:  723 369 699
Začátek rezervace: 27. 06. 2015 12:00 Konec rezervace: 11. 07. 2015 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rouské PRMartin Čech
22Zahnašovice KMSDH Špičky
33Hlinsko PRPetr Šromota
44Bohuslávky PRPetr Stískal
55Babice VSDalibor Plesník
66Jindřichov PRJan Biskup
77Valšovice (Hranice VI) PRSDH Špičky
88Ústí PRSDH Špičky
99Malhotice PRDavid Šima
1010Špičky PRSDH Špičky
1111Troubky PRTomáš Bálint
1212Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1313Hrabůvka PRHonza
1414Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
1515Kunovice VSJakub Těšický
1616Vítonice KMJiří Možíš
1717Olšovec PRpetr cvešper
1818Opatovice PRNikol Romanová
1919Paršovice PRBarbora Švehlová
2021Poruba PRMartin
2122Mladcová ZLOndra Struška
2223Hranice PRVítězslav Stratil
2324Luboměř NJAdam Melichar
2425Litenčice KMmirrao
2526Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
2627Vysoká PRJan Zajíc
2728Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRSDH Špičky
22Paršovice PRBarbora Švehlová
33Hlinsko PRPetr Beránek
44Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
55Kunovice VSMarkéta Gábová
66Opatovice PRNikol Romanová
77Radíkov PRJakub Těšický
88Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
99Rychlov KMTomanek Jara
1010Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
1111Poruba PRMartin
1212Loukov KMTereza Kašpárková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.