Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Špičky Kdy: 16. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Marek Hložek Telefon:  603 859 607
Začátek rezervace: 02. 07. 2016 20:00 Konec rezervace: 16. 07. 2016 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radkova Lhota PRSDH Špičky
22Luboměř NJSDH Špičky
33Pravčice KMSDH Špičky
44Poruba PRSDH Špičky
55Špičky PRSDH Špičky
66Ústí PRSDH Špičky
77Malhotice PRLuboš Lehnert
88Bohuslávky PRPetr Stískal
99Opatovice PRlibor roman
1010Hranice PRSDH Špičky
1111Hlinsko PRPetr Beránek
1212Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1313Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
1414Rychlov KMPetr Řeháček
1515Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1616Hrabůvka PRHonza
1717Prchalov NJJakub Těšický
1818Babice VSDalibor Plesník
1919Olšovec PRpetr
2020Lešná VSHarry
2121Rouské PRMartin Čech
2222Zahnašovice KMPetr Miklík
2323Velké Hoštice OPAdam Nevřela
2424Neplachovice OPKlára Konečná
2525Jasenice VSLuboš Kopřiva
2630Kunovice VSMarkéta Gábová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRSDH Špičky
22Zahnašovice KMSDH Špičky
33Kunovice VSMarkéta Gábová
44Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
55Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
66Opatovice PRlibor roman
77Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
88Hlinsko PRPetr Beránek
99Rychlov KMBarbora Švehlová
1010Potštát PRVeronika Kocjanová
1112Paršovice PRTereza Růžičková
1213Hustopeče nad Bečvou PRRomana Fidermáková
1314Radíkov PRLucie Dreiseitlová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.