Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Kdy: 08. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Marek Hložek Telefon:  603 859 607
Začátek rezervace: 27. 08. 2018 08:00 Konec rezervace: 08. 09. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Plumlov PVDavid Vykopal
22Opatovice PRPetr Klvaňa
33Hrabůvka PRHonza
44Zahnašovice KMVeronika Květoňová
55Hlinsko PRPatrik Polcer
66Hustopeče nad Bečvou APRPavel Ryšavý
77Jasenice VSLukáš Komender
88Babice VSPetr Korábečný
910Špičky PRSDH Špičky
1011Pravčice KMMishi
1112Radkova Lhota PRJan Klimecký
1213Hustopeče nad Bečvou BPRPavel Ryšavý
1314Hranice PRVítězslav Stratil
1415Poruba PRMartin
1516Radíkov PRLuboš Kopřiva
1617Plumlov PVDavid Vykopal
1718Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1819Velká Lhota VSJosef Sabo
1920Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
2022Pravčice BKMMartin Masař
2125Mladcová ZLOndra Struška

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRSDH Špičky
22Hrabůvka ŽenyPRLuboš
33Zahnašovice KMVeronika Květoňová
44Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
55Radíkov PRLuboš Kopřiva
67Hustopeče nad Bečvou PRPavel Ryšavý
78Opatovice PRPetr Klvaňa
89Potštát PRVeronika Kocjanová
910Hlinsko PRPetr Beránek
1011Olšovec PRFilip Staněk
1112Komárovice VSEva Foukalová
1213Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
1314Poruba ženyPRZuzana Horníková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRlibor roman
22Hrabůvka 35+PRLuboš
33Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
44Špičky PRSDH Špičky
55Hustopeče nad Bečvou PRPavel Ryšavý
66Černotín PRMichaela Hložková
77Ústí PRSDH Špičky
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.