Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: pohárovka 2B Kdy: 07. 07. 2019 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 05. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vlachovice ženyZLLucie Bartošová
22Lukov ZLJan
33Valašské Příkazy MužiVSMonika Molková
44Podolí VSAleš
55Velká Lhota VSJosef Sabo
66Lešná MužiVSJakub Grygařík
77Krhová VSKamil Žlebek
88Loukov ŽenyKMmarta
99Francova Lhota MužiVSMartin Bambuch
1010Loučka ženyVSŠimon Sedlář
1111Valašské Příkazy Muži BVSMonika Molková
1212Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1313Hošťálková VSMatěj Valůšek
1414Bylnice MužiZLTomáš Hořák
1515Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
1616Vlčovice muži nad 35NJPavel Kahánek
1717Tichov AZLTomáš Ruman
1818Nevšová AZLPavel Pavelka
1919Vlčovice Muži nad 35 BNJPavel Kahánek
2020Halenkov ženyVSRenáta Zapalačová
2121Pozděchov nad 35VSAntonin Adamuška
2222Nevšová BZLPavel Pavelka
2323Halenkov mužiVSRenáta Zapalačová
2424Velká Lhota ženyVSMatěj Blažek
2525Nevšová CZLPavel Pavelka
2626Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2727Ublo ZLLibor Punčochář
2828Křekov ZLJaroslav Pinďák
2929Nedašov ZLJakub Vilímek
3030Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
3133Nedašov nad 35 letZLJakub Vilímek
3250Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.