Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: X. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B Kdy: 03. 07. 2016 14:00
Kontakt:   David Bodlák Telefon:  737925716
Začátek rezervace: 20. 06. 2016 07:00 Konec rezervace: 02. 07. 2016 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Študlov muži nad 35 letVSTomáš Mareček
22Slušovice MužiZLIvo Juráček
33Komárovice ženyVSEva Foukalová
44Bratřejov ZLDavid Schreiber
55Nevšová AZLPavel Pavelka
66Hliník nad Váhom BYMarcel Frolo
77Študlov mužiVSTomáš Mareček
88Bratřejov ZLDavid Schreiber
99Nevšová Nevšová - Vlachovice ženyZLPavel Pavelka
1010Slušovice ŽenyZLIvo Juráček
1111Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A , mužiVSIvo Juráček
1212Drnovice ZLAdam Stránský
1313Nevšová BZLPavel Pavelka
1414Vysoké Pole ZLmira
1515Slavičín ZLLukáš Kamenčák
1616Francova Lhota mužiVSIvo Juráček
1717Drnovice ženyZLIvo Juráček
1818Valašské Příkazy mužiVSIvo Juráček
1919Dubková nad 35PUIvo Juráček
2020Mladcová mužiZLIvo Juráček
2121Lačnov ženyVSDominika
2222Vysoké Pole ženyZLMirka Húšťová
2323Valašské Příkazy muži nad 35VSIvo Juráček
2424Hřivínův Újezd -KaňoviceZLPatrik Hruška
2525Lipová ženyZLViktor SDH Lipová
2626Tichov MužiZLIvo Juráček
2727Zádveřice WZLLucie Tichá
2828Valašské Příkazy ženyVSIvo Juráček
2929Vrbětice ZLScrappy Coco
3030Kunovice ženyVSMarkéta Gábová
3131Tichov ŽenyZLIvo Juráček
3232Rožnov pod Radhoštěm Tylovice, ženyVSIvo Juráček
3333Milotice nad Bečvou ženyPRLuboš Kopřiva
3434Podolí VSDalibor Rafaj
3535Slopné ZLPetr
3636Zádveřice BZLTomáš Štefanec
3737Dolní Bečva Muži AVStomas adamek
3838Milotice nad Bečvou mužiPRLuboš Kopřiva
3939Loučka VSOndřej
4040Jestřabí MuziZLMichal Černíček
4141Lipová MužiZLViktor SDH Lipová
4242Drnovice muži nad 35 letZLIvo Juráček
4343Jasenice VSLuboš Kopřiva
4444Lužná mužiVSRoman Čokavec
4545Nedašova Lhota ženyZLAnna Fojtíková
4646Dolní Bečva muži BVSDominik Babinec
4747Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
4848Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženyVSOndřej Jurča
4949Nedašova Lhota mužiZLAnna Fojtíková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.