Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B Kdy: 01. 07. 2018 12:30
Kontakt:   David Bodlák Telefon:  737925716
Začátek rezervace: 16. 06. 2018 12:30 Konec rezervace: 30. 06. 2018 12:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Študlov Nad 35 letVSIvo Juráček
22Lidečko VSIvo Juráček
33Bylnice MužiZLTomáš Hořák
44Zádveřice MužiZLRadek Mikeska
55Podolí VSAleš
66Popov ženyZLAlois Kulíšek
77Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
88Vlachovice ženyZLIvo Juráček
99Valašské Příkazy VSjosef smolik
1010Poteč ZLIvo Juráček
1111Francova Lhota AVSMartin Bambuch
1212Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1313Lešná MužiVSJakub Grygařík
1414Jestřabí ZLJiří Tománek
1515Francova Lhota BVSMartin Bambuch
1616Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1717Křekov ZLJiří Tománek
1818Nevšová B,mužiZLIvo Juráček
1919Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
2020Loukov ženyKMmarta
2121Tichov MužiZLLukáš Dorničák
2222Křekov nad 35 letZLJiří Tománek
2323Lužná VSMiroslav Novák
2424Choryně VSVeronika Hlavicová
2525Mikulůvka VSMichal Pekárek
2629Lužná Ženy VSMiroslav Novák
2730Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.