Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B Kdy: 01. 07. 2018 12:30
Kontakt:   David Bodlák Telefon:  737925716
Začátek rezervace: 16. 06. 2018 12:30 Konec rezervace: 30. 06. 2018 12:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Študlov Nad 35 letVSIvo Juráček
22Lidečko VSIvo Juráček
33Bylnice MužiZLTomáš Hořák
44Zádveřice MužiZLRadek Mikeska
55Podolí VSAleš
66Popov ženyZLAlois Kulíšek
77Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
88Vlachovice ženyZLIvo Juráček
99Valašské Příkazy VSjosef smolik
1010Poteč ZLIvo Juráček
1111Francova Lhota AVSMartin Bambuch
1212Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1313Lešná MužiVSJakub Grygařík
1414Jestřabí ZLJiří Tománek
1515Francova Lhota BVSMartin Bambuch
1616Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1717Křekov ZLJiří Tománek
1818Nevšová B,mužiZLIvo Juráček
1919Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
2020Loukov ženyKMmarta
2121Tichov MužiZLLukáš Dorničák
2222Křekov nad 35 letZLJiří Tománek
2323Lužná VSMiroslav Novák
2424Choryně VSVeronika Hlavicová
2525Mikulůvka VSMichal Pekárek
2629Lužná Ženy VSMiroslav Novák
2730Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.