Sportoviště u ČOV Bačice 2016 - Soutěž k výročí 80. let založení sboru

Liga: -
Místo: Bačice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 28. 05. 2016 13:00
Kontakt:   Jan Vitámvás, Lukáš Pelán
Telefon:  721156081, 774257782

Začátek rezervace: 14. 05. 2016 13:00
Konec rezervace: 25. 05. 2016 13:00
Začátek tipování:  28. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 28. 05. 2016 00:00
Zadal: SDH Bačice-Udeřice

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Příjezdy družstev: 13:00

Začátek soutěže: 13:30

Kategorie: Muži na 3B, Ženy na 2B

Základní kolo o poháry a věcné ceny.

Finále na 2B s losováním postů, kde strojník zůstává (5 družstev můžu + 3 družstva žen).

Pravidla: Dle Třebíčské okresní ligy s výjimkou půjčení 2 členů družstva a zkráceným náběhem k základně.

Startovné: 200,-Kč

Občerstvení zajištěno

 

Těšíme se na Vás

SDH Bačice - Udeřice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bacice-7809.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
22Příložany TRPetra Mezírková
33Blatnice TRSDH Blatnice
44Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
55Litovany TRPetra Mezírková
66Hodov TRSDH Hodov
77Myslibořice TRPetra Mezírková
88Přešovice TRPetra Mezírková
99Petrovice BTRJakub Jeřábek
1010Radkovice u Hrotovic MužiTRVladimír Kočí
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bačice TRSDH Bačice-Udeřice


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stařeč TR16,6416,2916,642017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radonín TR16,3416,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,9416,1716,942016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Petrůvky TR17,0317,1917,192016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myslibořice TR16,9417,3117,312017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrůvky TR15,8917,6617,662017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Budišov TR17,5417,7717,772017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7217,8617,862017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radonín TR16,5417,8717,872016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myslibořice TR18,1317,8218,132016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín XTR18,7717,4618,772017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrovice TR19,2317,7219,232016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radonín XTR18,3819,2619,262016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nárameč TR17,3919,4919,492016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrotovice TR19,2319,5319,532016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bačice TR18,2320,7320,732016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stařeč TR27,5120,5027,512016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nárameč TR36,1836,6936,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Budišov TR51,9952,1352,132016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bačice TRNP17,14NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportoviště u ČOV Bačice, Soutěž k výročí 80. let založení sboru
-
2016/08/20 Bačice - Udeřice, Pohár obcí Bačice Udeřice
TRL
2016/10/22 Areál u ČOV v Bačicích, O pohár starosty SDH Bačice - Udeřice
-
2017/08/19 Bačice, Pohár obcí Bačice Udeřice
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga