Bystřička, hřiště U Lukášů 2019 - Noční soutěž Bystřička, 2B

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Aleš Palát
Telefon:  605555411

Začátek rezervace: 17. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 02. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  02. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2019 00:00
Zadal: Martin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž v požárním útoku družstev. 

Muži, ženy, Veteráni na 2B

požární útok dle pravidel PS + vlastní úpravy: povoleny hadice C42 a B65 

V družstvě může bežet maximálně jeden člověk z jiného týmu, ve vlastním dresu. 

Startovné 200Kč / družstvo

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-10743.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
22Jarcová Ženy BVSJaroslav Šula
33Velká Lhota VSJosef Sabo
44Bystřička mužiVSMartin
55Ratiboř MuziVSOndřej Bártek
66Lešná Muži VSHarry
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Jarcová Muži nad 35 letVSJaroslav Šula
99Loučka Ženy VSLibor Vítek
1010Velká Lhota Ženy VSJosef Sabo
1111Loukov ŽenyKMmarta
1212Podhradní Lhota Muži 35+KMZdeněk Žejdlik
1313Juřinka mužiVSZdeněk Horák
1414Podolí VSAleš
1515Němetice VSTomáš Ševčík
1616Opatovice mužiPRDalibor Vašíček
1717Ublo ZLLibor Punčochář
1818Juřinka muži nad 35 letVSZdeněk Horák
1919Vidče Muži 35VSOldřich Knébl
2020Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
2121Krhová muži 35+VSDalibor Sekyra
2222Dolní Bečva VSDominik Babinec
2323Jasenice VSLukáš Komender
2424Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2525Dolní Bečva VSDominik Babinec
2626Bělkovice-Lašťany OLštěpán dvorský
2727Andělská Hora BRTomáš Nebes
2828Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
2929Hošťálková VSMatěj Valůšek
3030Mirošov mužiZLMartin
3131Velké Karlovice veteraniVSKarel taborsky
3232Veselá ZLPetr Oškera
3333Vlachovice ženyZLLucie Bartošová
3434Bratřejov ŽenyZLKristýna Tomšová
3581Pavlov SUAdam Laštůvka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice TR--17,602004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV--17,652004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár JH--18,082004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Vacenovice HO--18,272004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  nerozlišeno ---18,412004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Petrov HO--18,422004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC--18,472004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mniší NJ--18,522004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Neplachovice OP--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Litava BO--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krumsín PV--18,642004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Výčapy TR--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velké Hoštice OP--18,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olšovec PR--19,052004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šarovy ZL--19,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vítonice KM--19,282004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Paršovice PR--19,332004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Jeleni UO--19,352004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Úherce PS--19,452004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Vlkoš HO--19,502004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rychlov KM--19,512004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ--19,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lešná VS--19,782004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pravčice KM--19,852004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK--19,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Milenov PR--21,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Seč CR--22,572004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Opatovice PR--22,792004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mikulovice TR--23,172004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Radechová NA--29,662004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Provodovice PR--37,922004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radkova Lhota PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Košatka FM--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Svinov OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vacenovice BHO--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pustkovec OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Babice VS--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Radíkov PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 Hřiště, Otinoves
-
2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves
-
2020/07/25 Fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Milotice/n/B - hasičský areál, O pohár SDH Milotice nad Bečvou
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
-
2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany
-
2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany
-
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2020/08/09 Větřkovice - sportovní areál, 7. kolo MSL Větřkovice
-
2020/08/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga