Bystřička 2020 - Noční soutěž Bystřička-2B-Sport klub U Lukášů

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 07. 08. 2020 21:00
Kontakt:   Rudolecký Jakub
Telefon:  737653991

Začátek rezervace: 19. 07. 2020 20:00
Konec rezervace: 07. 08. 2020 21:00
Začátek tipování:  07. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 07. 08. 2020 00:00
Zadal: Jakub Rudolecký

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Bystřička vás srdečně zve na další ročník noční pohárové soutěže na 2B. Prezentace od 20:30. Ocenění 1.-3. místo pohár+finanční odměna, 4.-5. místo finanční odměna. Pravidla jako všude jinde (savice se nesmí dotýkat země, savice sešroubované). Občerstvení zajištěno.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-11397.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prostřední Bečva VSPavel Růčka
22Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
33Ratiboř MužiVSJakub Rudolecký
44Bystřička MužiVSJakub Rudolecký
55Lubno FMMirek
66Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
77Ratiboř ŽenyVSJakub Rudolecký
88Podhradní Lhota Muži 35+KMZdeněk Žejdlik
99Loučka ŽenyVSVeronika Sedlářová
1010Vidče ženyVSOldřich Knébl
1111Podolí VSAleš
1212Krhová muži 35+VSDalibor Sekyra
1313Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
1414Vidče veterániVSOldřich Knébl
1515Dolní Bečva ŽenyVSKristy
1616Hutisko VSKristy
1717Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1818Loukov ŽenyKMmarta
1919Dolní Bečva MužiVSKristy
2020Pozděchov Muži nad 35VSJakub Zajíček
2121Jarcová muži nad 35 letVSJaroslav Šula
2222Valašská Polanka VSJakub Rudolecký
2323Bratřejov ženyZLKristýna Tomšová
2424Velké Karlovice ženyVSJaroslav Šula
2525Hranice PRVítězslav Stratil
2626Francova Lhota VSPetr Dorňák
2727Hustopeče nad Bečvou ŽenyPRJakub Zajíček
2828Vsetín Rokytnice dorostVSJakub Zajíček
2929Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
3030Lukov ZLVojtěch Stoklásek
3131Vsetín Rokytnice ŽenyVSJakub Zajíček
3232Hošťálková VSRoman Hlavatý
3333Velké Karlovice Muži nad 35VSJakub Zajíček
3434Veselá MužiZLMates Juřík
3535Hoštiná MužiPUPavol Galánek
3636Partutovice PRmartin humplik
3737Vlachovice ŽenyZLKarolína Hbáčková
3838Křekov ZLJaroslav Pinďák
3939Opatovice MužiPRDalibor Vašíček
4040Kněžpole UHPaja Abrhám
4141Mostište Ženy PUSimona Martinková
4242Loučka Muži nad 35 letVSVeronika Sedlářová
4343Karolinka Sklárny MužiVSMartin Krutílek
4444Újezd MužiZLJosef Ruman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
2020/08/07 Bystřička, Noční soutěž Bystřička-2B-Sport klub U Lukášů
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Bratčice, viz. poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ ml.žáci
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ st.žáci
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ muži a ženy
-
2020/09/05 Chropyně - fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala 2B
-
2020/09/05 Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár
-
2020/09/05 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
2020/09/06 stadion Nová Včelnice, “ O pohár starosty města Nová Včelnice “
-
2020/09/06 Mokrá-Horákov, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU,muži a ženy na 2B
-
2020/09/06 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/06 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2020/09/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2020/09/12 U SUPA Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma
-
Kdy Kde Liga