Bystřička - Hřiště u Lukášů 2018 - Noční pohárová soutěž na 2b

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 03. 08. 2018 21:00
Kontakt:   SDH-Bystřčka
Telefon:  605/555 411

Začátek rezervace: 18. 07. 2018 21:00
Konec rezervace: 03. 08. 2018 21:00
Začátek tipování:  03. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 03. 08. 2018 00:00
Zadal: Aleš Palát

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční pohárová soutěž na 2b dle pravidel PS 12, hadice B-65, C-42


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-9886.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vidče Muži nad 35VSJakub Zajíček
22Valašská Bystřice MužiVSMartin
34Velká Lhota VSJosef Sabo
45Bystřička ŽenyVSAleš Palát
57Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
68Mikulůvka MužiVSAleš Palát
79Bystřička MužiVSAleš Palát
810Mikulůvka VSLucie Malá
911Ratiboř MužiVSAleš Palát
1012Velká Lhota ŽenyVSJosef Sabo
1113Valašská Bystřice ženyVSMartin
1214Jarcová ženy AVSZuzana Onderková
1315Lužná ženyVSRoman Čokavec
1416Bystřička MužiVSAleš Palát
1517Loukov ženyKMmarta
1618Vidče MužiVSJakub Zajíček
1719Lužná mužiVSRoman Čokavec
1820Hrachovec MužiVSJakub Zajíček
1921Podolí VSAleš
2022Hrabůvka PRHonza
2123Jarcová ženy BVSJaroslav Šula
2224Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2325Veselá muži AVSZbyněk Mikulenka
2426Choryně ŽenyVSSabina Trlifajová
2527Vidče ženyVSMartin
2628Veselá mužiVSZbyněk Mikulenka
2729Prostřední Bečva VSPavel Růčka
2830Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2931Ublo ZLLibor Punčochář
3032Veselá DVSJaroslav Škrobák
3133Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
3234Leskovec MužiVSLukáš Smolík
3335Hutisko ŽenyVSVanda Mikundová
3436Hošťálková VSRoman Hlavatý
3537Hutisko MužiVSVanda Mikundová
3638Karolinka Sklárny Sklárny Karolinka veterániVSVlastimil Gášek
3739Odry NJRadek Černý
3840Lidečko MužiVSAleš Palát
3941Babice Sklárny Karolinka mužiVSVlastimil Gášek
4042Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
4143Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
4244Seninka Muži VSLukáš Smolík
4345Krhová M nad 35VSAleš Palát


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice TR--17,602004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV--17,652004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár JH--18,082004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Vacenovice HO--18,272004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  nerozlišeno ---18,412004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Petrov HO--18,422004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC--18,472004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mniší NJ--18,522004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Neplachovice OP--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Litava BO--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krumsín PV--18,642004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mistřice UH--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Výčapy TR--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velké Hoštice OP--18,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olšovec PR--19,052004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šarovy ZL--19,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vítonice KM--19,282004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Paršovice PR--19,332004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad UO--19,352004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Úherce PS--19,452004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Vlkoš HO--19,502004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rychlov KM--19,512004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ--19,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lešná VS--19,782004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pravčice KM--19,852004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK--19,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Milenov PR--21,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Seč CR--22,572004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Opatovice PR--22,792004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mikulovice TR--23,172004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Radechová NA--29,662004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Provodovice PR--37,922004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Babice VS--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radíkov PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Radkova Lhota PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Košatka FM--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Svinov OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Vacenovice BHO--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pustkovec OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga