Bystřička - Hřiště u Lukášů 2018 - Noční pohárová soutěž na 2b

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 03. 08. 2018 21:00
Kontakt:   SDH-Bystřčka
Telefon:  605/555 411

Začátek rezervace: 18. 07. 2018 21:00
Konec rezervace: 03. 08. 2018 21:00
Začátek tipování:  03. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 03. 08. 2018 00:00
Zadal: Aleš Palát

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční pohárová soutěž na 2b dle pravidel PS 12, hadice B-65, C-42


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-9886.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vidče Muži nad 35VSJakub Zajíček
22Valašská Bystřice MužiVSMartin
34Velká Lhota VSJosef Sabo
45Bystřička ŽenyVSAleš Palát
57Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
68Mikulůvka MužiVSAleš Palát
79Bystřička MužiVSAleš Palát
810Mikulůvka VSLucie Malá
911Ratiboř MužiVSAleš Palát
1012Velká Lhota ŽenyVSJosef Sabo
1113Valašská Bystřice ženyVSMartin
1214Jarcová ženy AVSZuzana Onderková
1315Lužná ženyVSRoman Čokavec
1416Bystřička MužiVSAleš Palát
1517Loukov ženyKMmarta
1618Vidče MužiVSJakub Zajíček
1719Lužná mužiVSRoman Čokavec
1820Hrachovec MužiVSJakub Zajíček
1921Podolí VSAleš
2022Hrabůvka PRHonza
2123Jarcová ženy BVSJaroslav Šula
2224Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2325Veselá muži AVSZbyněk Mikulenka
2426Choryně ŽenyVSSabina Trlifajová
2527Vidče ženyVSMartin
2628Veselá mužiVSZbyněk Mikulenka
2729Prostřední Bečva VSPavel Růčka
2830Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2931Ublo ZLLibor Punčochář
3032Veselá DVSJaroslav Škrobák
3133Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
3234Leskovec MužiVSLukáš Smolík
3335Hutisko ŽenyVSVanda Mikundová
3436Hošťálková VSRoman Hlavatý
3537Hutisko MužiVSVanda Mikundová
3638Karolinka Sklárny Sklárny Karolinka veterániVSVlastimil Gášek
3739Odry NJRadek Černý
3840Lidečko MužiVSAleš Palát
3941Babice Sklárny Karolinka mužiVSVlastimil Gášek
4042Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
4143Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
4244Seninka Muži VSLukáš Smolík
4345Krhová M nad 35VSAleš Palát


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Výčapy TR--17,682004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stará Ves FM--18,042004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS--18,182004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radkova Lhota PR--18,652004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Opatovice PR--18,882004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loukov KM--19,062004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Paršovice PR--20,972004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ--21,002004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky ZR--23,112004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pustkovec OV--23,132004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radíkov PR--27,772004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Úherce PS--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga