Čechy 2018 - O pohár starosty

Liga: PRL
Místo: Čechy
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Horák Pavel
Telefon:  776 077 181

Začátek rezervace: 26. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 08. 09. 2018 10:00
Začátek tipování:  26. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2018 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhcechy/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

10. kolo PRL 2018

Kdy: 9.9.2018 – 10:00

Kde: Čechy (okr. PR)

Startovné: 200,-

Kategorie: muži, ženy a muži35+ 2B

Trať: travnatá, základna a náběh asfalt, časomíra elektronická, terče sklopné

Pravidla: dle pravidel PS s dodatky Přerovské ligy požárních útoků

Ohodnocení: finanční a věcné ceny

Pravidla PRL: https://drive.google.com/file/d/1OpjKuqLepo6lU9wuQsg6M8zI64i6YkpY/view


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cechy-9229.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Čechy mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
22Hostašovice ženyNJJan Duda
33Oplocany PRJana Bitalová
44Určice ZenyPVvaša mirvald
55Hrabůvka PRHonza
66Čechy ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
77Oplocany PRJana Bitalová
88TAG Zahnašovice KMSvatava Navrátilová
99Křenovice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
1010TAG Zahnašovice ženyKMSvatava Navrátilová
1111Čechy M35+PRAdmin Přerovská liga PÚ
1212Císařov ŽenyPRBarbora Paráková
1313Radkova Lhota PRJan Klimecký
1414Tovačov  ŽenyPRMichaela Koldová
1515Chropyně KMVladislav Sedlařík
1616Císařov PRBarbora Paráková
1717Radkova Lhota +35PRJan Klimecký
1818Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1919Vrchoslavice PVRadim Janečka
2020Jasenice VSLukáš Komender
2121Kokory PRLibor Daňa
2222Odry NJRadek Černý
2323Hlinsko ženyPRPetr Beránek
2424Pravčice Ženy BKMPeťa Nadymáčková
2525Mladcová ZLOndra Struška
2626Opatovice PRPetr Klvaňa
2727Hlinsko mužiPRPetr Beránek
2829Podolí Muži PRMichal Pokorný
2930Opatovice ženyPRPetr Klvaňa
3031Hlinsko ženy-retroPRPetr Beránek
3132Pravčice Muži "B"KMMartin Masař
3233Hranice PRVítězslav Stratil
3334Staměřice PRStefan Boháčik
3435Císařov MužiPRAleš Pěkník
3538Císařov Muži 35+PRAleš Pěkník


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV14,0214,2514,252017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR14,3014,0914,302018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrabůvka PR14,5114,2414,512017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM14,4914,5214,522017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radkova Lhota PR14,5614,1714,562018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Podhradní Lhota KM14,0914,6314,632017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Luboměř NJ14,5114,6814,682016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hranice PR14,7314,3914,732017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  TAG Zahnašovice KM14,5814,7514,752016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chropyně KM14,8214,7214,822017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Podhradní Lhota KM14,8614,2814,862018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  TAG Zahnašovice KM15,1815,0715,182018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Křenovice PR15,2014,3015,202018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radkova Lhota PR14,5315,2115,212016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Opatovice PR15,2015,2415,242016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Císařov PR15,1715,3715,372016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hranice PR14,9015,4615,462016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stachovice NJ14,8515,5315,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hranice PR15,5714,8515,572018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Podhradní Lhota KM14,9515,6015,602016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR15,6214,7315,622018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vítonice KM15,3315,4915,792016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladcová ZL15,8815,0615,882018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlinsko PR15,9515,9215,952018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Určice PV15,2915,9615,962016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Císařov PR15,8515,9915,992017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hlinsko PR16,2115,2316,212017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Henčlov - Přerov VIII PR15,7616,2216,222016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radkova Lhota PR16,3115,4716,312017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy mužiPR16,7415,7716,742018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Mladcová ZL16,1516,7616,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Provodovice PR16,7816,6116,782017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Čechy PR16,8516,6316,852017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čechy PR17,1117,3417,342016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Troubky PR17,3817,4417,442016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Tršice OL17,5516,6417,552016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hlinsko PR17,8115,7117,812016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Loučka VS17,1218,5618,562016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rychlov KM17,1319,3919,392017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Luboměř NJ19,2819,4519,452017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Čekyně - Přerov VII PR20,7219,5020,722016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Oplocany PR19,9821,7821,782016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Oplocany PR21,9319,4821,932017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Podolí PR22,2220,1322,222016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Domaželice PR24,0522,8824,052018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Odry NJ16,2724,2924,292016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kokory PR25,5325,1725,532018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Podolí PR25,6823,4425,682017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bohuslávky PR26,2126,2826,282016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dřevohostice PR19,9027,5527,552017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Křenovice PR27,7627,7727,772017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kokory PR30,5016,1430,502017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Domaželice PR33,6333,8733,872016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Oplocany PR35,4035,0535,402018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dřevohostice PR43,3941,6443,392016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pravčice KM--NP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Jasenice VS--NP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sobíšky PRNPNPNP2017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Vrchoslavice PV--NP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Sobíšky PRNPNPNP2016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Valšovice (Hranice VI) PRNPNPNP2016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Podolí Muži PR--NP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice AKM16,4316,2216,432018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM16,5016,1116,502018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Opatovice PR16,9317,1717,172016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice KM16,3917,4017,402016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rychlov KM17,4117,5517,552016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Špičky PR17,6416,5417,642017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čechy BPR18,8118,7418,812017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Určice PV17,8918,8518,852017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Císařov PR19,1918,4219,192018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Henčlov - Přerov VIII PR18,9919,4619,462016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlinsko PR19,7819,3019,782018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Císařov PR18,7120,0020,002016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nový Jičín NJ20,9618,8020,962018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Určice PV21,1119,0221,112018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tršice OL19,7821,2021,202016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čechy PR21,2521,2221,252018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlinsko PR21,7516,7321,752017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostašovice NJ19,5423,0423,042017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čechy PR23,6719,8823,672017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Oplocany PR23,4424,2424,242017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Potštát PR23,8525,4825,482016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Paršovice PR26,8627,3526,862016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Oplocany PR27,1427,4627,462016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  TAG Zahnašovice KM32,4117,2432,412017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Určice PV18,5235,2535,252016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rokytnice PR34,8736,0836,082016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  TAG Zahnašovice KMNPNPNP2016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pravčice BKM--NP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Výkleky PRNPNPNP2017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tovačov PR--NP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Čechy PRNPNPNP2016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Oplocany PR--NP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Drahotuše (Hranice IV) PRNPNPNP2016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hlinsko PRNPNPNP2016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/09 Čechy, O pohár starosty obce Čechy
-
2013/09/08 Čechy, O pohár starosty obce Čechy, PÚ
-
2014/09/07 Čechy - areál pod koupalištěm, O pohár starosty obce Čechy
-
2015/09/06 Čechy, areál pod koupalištěm, O pohár starosty obce Čechy
-
2016/09/11 Čechy, O pohár starosty obce Čechy
PRL
2017/09/10 Čechy, O pohár starosty
PRL
2018/09/09 Čechy, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže