Libuň 2023 - Memoriál Pavla Bartoníčka

Liga: JL
Místo: Libuň
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 28. 05. 2023 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová
Telefon:  721 085 380

Začátek rezervace: 22. 05. 2023 20:00
Konec rezervace: 26. 05. 2023 20:00
Začátek tipování:  22. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2023 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-12951.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radimovice LIRobert Marek
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
45Dobšín Kamenice MBBlanka Kuntošová
56Sychrov MBBlanka Kuntošová
67Dneboh MBBlanka Kuntošová
78Dubenec TUBlanka Kuntošová
89Jirkov AJNBlanka Kuntošová
910Obrubce MBBlanka Kuntošová
1011Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1112Březová LIBlanka Kuntošová
1213Tatobity SMBlanka Kuntošová
1314Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1415Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1516Olešnice SMBlanka Kuntošová
1617Košťálov SMBlanka Kuntošová
1718Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1819Karlinky LIBlanka Kuntošová
1920Třebnouševes JCBlanka Kuntošová
2021Doubrava MBBlanka Kuntošová
2122Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
2223Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
2324Velichovky NABlanka Kuntošová
2425Rašín JCBlanka Kuntošová
2528Frýdštejn JNDaniel Matura
2640Ploukonice SMJan Drbola
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKMyštěvandy Myštěvandy
22Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
33Bukovno MBMarie Čubanová
44Olešnice SMBlanka Kuntošová
55Pěnčín JNBlanka Kuntošová
66Ploukonice SMBlanka Kuntošová
77Katusice MBBlanka Kuntošová
88Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
99Sychrov MBBlanka Kuntošová
1010Jeřice JCBlanka Kuntošová
1111Bratříkov JNBlanka Kuntošová
1212Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
1313Radimovice LIAnna
1414Bechov MBBlanka Kuntošová
1515Břehy MBBlanka Kuntošová
1616Krásná Ves MBKateřina Szabová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,5816,8416,842024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,9416,6516,942016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Tatobity SM16,8917,0117,012022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB17,0216,7617,022019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,7017,0317,032022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI17,0716,9017,072017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrášťany LT16,7817,1517,152017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Březová LI17,3316,8117,332024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dneboh MB17,1717,3517,352018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky AHK17,3617,3017,362014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kosmonosy MB16,9917,3817,382014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dubenec TU16,8017,3917,392022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tatobity SM16,8717,4417,442023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC17,4617,0717,462017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Březová LI17,1817,5217,522023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Rašín JC16,6317,5517,552024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chrášťany LT17,0717,5917,592016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dubenec TU17,5917,1617,592019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Březová LI17,6017,2017,602022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kosmonosy MB16,8217,6017,602016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8617,6117,612014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jirkov AJN17,3217,6717,672023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zlatá Olešnice JN17,1517,6717,672019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Obrubce MB17,7017,6717,702023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Třebnouševes JC17,0917,7317,732024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dneboh MB17,7417,1617,742016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Frýdštejn JN17,7516,6217,752022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pšánky BHK17,7617,7117,762014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM17,7717,4017,772024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC--17,862013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rašín JC17,8717,1817,872023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jílové u Držkova JN17,8717,6717,872018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Tatobity SM17,7717,8917,892017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chyjice JC17,3717,8917,892019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Libuň JC17,8917,1817,892014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Obrubce MB17,9017,7917,902016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Renmotor Jinolice JC17,0817,9317,932023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Pšánky AHK--17,942013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jablonec nad Jizerou SM17,4817,9617,962016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Krásná Ves MB17,9117,9917,992022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Karlinky LI17,2517,9917,992022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Obrubce MB17,9918,0218,022017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dneboh MB18,0317,6618,032024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Pěnčín JN18,0317,6118,032022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Drahňovice BN17,5918,0418,042024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Tatobity SM--18,042013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bříšťany JC17,2018,1118,112014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Jirkov BJN17,9018,1418,142023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Lestkov SM17,7518,1418,142014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Krásná Ves MB17,9118,1618,162019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Jirkov AJN18,1718,0518,172022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sychrov MB18,0518,2018,202024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,2418,1818,242022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky HK17,4918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jílové u Držkova JN18,1218,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Veselá MB18,1518,2618,262019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dobšín Kamenice MB18,0618,2718,272024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Dobšín Kamenice - KameniceMB18,3017,4118,302014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Malá Skála JN17,4118,3018,302019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Benešov u Semil SM18,3118,1518,312016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velichovky NA18,2518,3118,312024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Sloup PZ17,4718,3218,322014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Lestkov SM--18,332013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Sychrov MB18,3317,1018,332022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jílové u Držkova JN18,3617,5618,362024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Olešnice SM16,5718,4318,432022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Pšánky HK17,8518,4318,432018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jirkov JN18,4417,4618,442014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Malá Skála JN18,4818,0618,482017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sychrov MB18,5117,3918,512019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Sychrov MB18,5118,1618,512014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Horní Měcholupy AB17,4118,5118,512023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Benešov u Semil SM18,5218,5418,542014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Veselá MB18,1618,5718,572017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Jílové u Držkova JN18,0818,5718,572017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kosmonosy MB--18,652013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Brada - Rybníček JC18,1518,6618,662023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dubenec TU16,9918,6618,662024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Renmotor Jinolice JC17,3018,6918,692014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Jirkov JN17,7318,7018,702019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Brada - Rybníček JC17,3518,7018,702022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dobšín Kamenice KameniceMB17,2918,7118,712019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Frýdštejn JN17,2818,7418,742023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Velké Hamry JN18,2718,7518,752019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Břehy MB18,6818,7518,752023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dneboh MB18,8118,5218,812014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Smidary HK18,2618,8218,822014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Košťálov SM18,8817,9018,882017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Radimovice LI18,4118,9018,902023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Veselá MB17,8518,9318,932014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Olešnice SM18,9317,5418,932023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Jirkov JN--18,942013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Bystřice JC19,0018,8619,002022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jílové u Držkova JN19,0218,7719,022022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Košťálov SM18,5619,0719,072022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Dubenec TU19,2316,8019,232023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Jirkov JN19,2519,1119,252018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dobšín Kamenice KameniceMB19,2817,6319,282017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Jirkov JN19,3118,0319,312017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sezemice MB19,4318,8719,432024/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2022/05/29 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2023/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2024/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga