Maršovice 2023 - Žďárská liga Maršovice

Liga: ŽL
Místo: Maršovice
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 16. 09. 2023 13:00
Kontakt:   Martin Švanda
Telefon:  +420 605 142 532

Začátek rezervace: 03. 09. 2023 20:00
Konec rezervace: 15. 09. 2023 20:00
Začátek tipování:  03. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 15. 09. 2023 00:00
Zadal: Tomáš Láznička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-marsovice-12964.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Maršovice ZRJosef Košík
22Žižkovo Pole BHBKateřina Dipoldová
34Kámen HBmichal koubek
48Jabloňov ZRLuboš Křehlík
510Lavičky ZRJan Hejl
611Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
714Nové Veselí ZRpetr šrom
815Plumlov PVRichard Soldan
916Radostín nad Oslavou ZRPatrik Dvořák
1017Lavičky PNZRTomáš Bílek
1118Zbraslav BOTomáš Strašák
1219Žďár nad Sázavou 2 ZámekZRNatálie Pošvicová
1320Netín CirkusZRJan Kupka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žižkovo Pole HBJakub Bačkovský
22Hamry nad Sázavou TragédkyZRKateřina Březinová
33Netín ZRPavla Čermáková
44Bohuňov SYTereza Stupková
55Radostín nad Oslavou ZRKateřina Drápelová
66Bory ZREliška Křížová
77Pavlínov ZRAdéla Peterková
88Jabloňov ZRLuboš Křehlík
99Lavičky ZRNela Bílková
1010Žďár nad Sázavou 2 ZámekZRNatálie Pošvicová
1111Otín ZRJíťa
1212Petrůvky TRMichaela Dvořáková
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Jabloňov ZRLuboš Křehlík
24Ořechov ZRTereza Marková
37Radostín nad Oslavou ZRPatrik Dvořák
48Zbraslav BOTomáš Strašák
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radostín nad Oslavou ZRKateřina Drápelová
22Lavičky ZRNela Bílková
33Pavlínov ZRAdéla Peterková
44Petrůvky TRMichaela Dvořáková
55Bory ZROldřiška Šimanová
66Ořechov ZRTereza Marková
77Jabloňov ZRLuboš Křehlík
88Otín ZRJíťa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC15,8815,8715,882023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ16,0715,9916,072023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV15,9916,1716,172023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sychotín BK16,4516,0716,452023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV16,0616,4616,462023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Radostín nad Oslavou BZR16,4716,2816,472018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krotějov SportTA16,5016,4216,502023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Říše JI16,5016,2616,502017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR--16,512019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnava TR16,2316,5416,542018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Radostín nad Oslavou BZR16,5616,4116,562017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pasohlávky BBO16,5416,5916,592023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mysločovice ZL16,2316,5916,592023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR16,7016,3716,702016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Frýdštejn JN16,7116,4316,712023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice DUO16,7216,3316,722023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevcehle JI--16,752019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lavičky ZR16,7716,3616,772018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lavičky ZR16,8416,7816,842023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nevcehle JI16,8816,8216,882023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stará Říše JI--16,922019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Žernovník BK16,7116,9416,942018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Krokočín TR16,9516,6216,952016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lhotky Sport ZR16,7116,9616,962016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Netín CirkusZR16,5916,9916,992016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Maršovice ZR16,6417,0417,042017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Budeč JH16,6417,0717,072023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bezděčí u Trnávky SY17,0816,8817,082023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Radostín nad Oslavou BZR17,0917,0717,092022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kamenná TR17,1716,8417,172017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Čikov TR17,1916,4617,192016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Netín CirkusZR17,2116,8117,212022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Netín CirkusZR--17,272019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lavičky ZR17,2716,5217,272017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lhotky Sport ZR--17,272019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Indivindi NA17,1917,2817,282023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Lavičky ZR16,9417,3017,302023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lavičky ZR--17,332019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Starý Lískovec Sport BM--17,332013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Benetice TR--17,362013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bílovice PV17,3617,1417,362023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radostín nad Oslavou BZR17,2917,3717,372016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Netín CirkusZR17,3817,0117,382014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Kuřim BBO--17,392019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Netín CirkusZR17,4016,6617,402023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Maršovice ZR17,3517,4417,442023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Jasenice TR--17,452019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lhotky Sport ZR--17,492013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Zbraslav BO17,4916,9617,492023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Hrabůvka PR17,5816,2317,582023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Kamenná TR16,7917,5917,592016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Stanoviště BO17,6317,2117,632014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Trnava TR17,6516,5817,652016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Maršovice ZR17,2417,6917,692018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Lhotice TR17,5017,7117,712017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kuřim BBO17,2717,7117,712017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Meziříčko ZR17,1017,7217,722016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Brumov BK17,1417,7317,732023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Čikov TR17,7417,5817,742014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jabloňov ZR17,5217,7417,742023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Jaronice CB17,6117,7917,792023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Pomezí SY17,6617,8117,812023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Žižkovo Pole HB17,8717,6717,872023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Netín CirkusZR17,8917,2017,892023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Žižkovo Pole BHB17,9117,5917,912023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Lavičky ZR16,6417,9217,922014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Maršovice ZR17,7517,9317,932016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Pavlov ExperimentZR17,9717,2917,972017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Benetice TR18,0117,3218,012014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Jabloňov ZR18,0117,6918,012022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Meziříčko ZR18,0517,2318,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Katov ZR18,1317,9618,132016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Starý Lískovec Sport BM17,0918,1518,152014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Meziříčko ZR--18,242019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Pavlov ExperimentZR--18,272019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Horní Lhotice TR--18,292013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Meziříčko ZR18,3017,5918,302014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Katov ZR18,3118,0718,312017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Horní Lhotice TR18,0318,3518,352016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Zbraslav BO--18,362013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Kuřim BBO--18,372013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Zbraslav BO17,1818,3818,382023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Meziříčko ZR18,4517,4618,452018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Jasenice TR--18,462013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Trnava TR16,4518,4918,492017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Horní Lhotice TR18,2818,5218,522014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Maršovice ZR--18,562013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Kuřim BBO18,4518,5918,592014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Netín CirkusZR18,6018,3518,602018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Žďár nad Sázavou 2 ZR18,2518,6318,632022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Hluboké TR--18,632013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Lhotky Sport ZR18,0218,6418,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Letohrad - Orlice BUO16,7318,6518,652023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Pasohlávky BO18,6918,6118,692018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Trnava TR18,7217,2718,722014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Čikov TR--18,732013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Stradouň UO18,8116,7918,812023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Moravany PA18,8218,5518,852022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Žernovník BK18,8618,4418,862022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Žižkovo Pole DivadloHB18,8718,6718,872023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,0315,9715,972023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO16,1415,4016,142023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olšovec PR16,1216,2216,222023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bohuslavice u Zlína ZL15,8116,2816,282023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,5016,1916,502023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Benetice TR16,2516,5116,512023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Benetice TR16,9316,9516,952022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jabloňov ZR16,8417,1817,182022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Zdislavice BN16,5017,7717,772023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stařeč TR17,9217,0317,922023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hamry nad Sázavou ZR17,7717,9817,982023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krasice - Prostějov PV18,3416,8018,342023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radostín nad Oslavou ZR18,3418,5418,542022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár nad Sázavou 2 ZR18,6018,5518,602022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hamry nad Sázavou TragédkyZR20,4319,9020,432022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bohuňov SY20,5221,0321,032022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lavičky ZR18,2322,1322,132022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Netín ZR32,2231,1132,222022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Otín ZR28,8335,6035,602022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ploukonice SMNPNPNP2023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žernovník BKNPNPNP2023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plumlov PVNPNPNP2023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Volenice PBNPNPNP2023/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/03 Maršovice, 4. kolo Žďárské ligy
ŽL
2013/09/28 Maršovice, 13. kolo Žďárské ligy
ŽL
2013/09/28 Maršovice, Poslední kolo Žďárské ligy v Maršovicích
-
2014/09/27 Maršovice, kolo Žďárské ligy
ŽL
2016/09/03 Maršovice, O pohár
ŽL
2016/09/03 10.kolo Žďárské ligy, Žďárské ligy v Maršovicích 3.9.2016
-
2017/09/02 Maršovice, O pohár
ŽL
2017/09/02 Maršovice, 12.kolo Žďárské ligy v Maršovicích 2.9.2017
-
2018/09/15 Maršovice, O pohár
ŽL
2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice
ŽL
2020/09/19 Maršovice, O pohár SDH Maršovice
ŽL
2022/09/17 Maršovice, Maršovice
ŽL
2023/07/16 Maršovice, Maršovice
EXČR
2023/09/16 Maršovice, Žďárská liga Maršovice
ŽL
2024/07/14 Maršovice, Maršovice
EXČR
2024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko
ŽL
2024/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou
ŽL
2024/08/11 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
2024/08/24 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi
ŽL
2024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou
ŽL
2024/09/14 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka
ŽL
2024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích
ŽL
Kdy Kde Liga