stadion Nová Včelnice 2020 - “ O pohár starosty města Nová Včelnice “

Liga: -
Místo: Nová Včelnice
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 06. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Jirků Pavlína
Telefon:  774872526

Začátek rezervace: 12. 08. 2020 10:00
Konec rezervace: 05. 09. 2020 19:00
Začátek tipování:  05. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 06. 09. 2020 00:00
Zadal: Pavlína Jirků

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

hasičská soutěž dle pravidel PLPÚ

zahájení - 10:45

časomíra - SDH Strmilov

hlavní rozhodčí - František Doležal

Muži - 3B

Ženy - 2B

finále dle počasí


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nova-vcelnice-11468.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Český Rudolec JHTomáš Havlík
26Rynárec APETomáš Bulant
37Milíčov JIFilip Pech
48Žirovnice PEOndřej Huml
59Choustník TADavid Dvořák
610Rynárec BPETomáš Bulant
711Libkova Voda PEVena Drahný
813Mysletice JIStanislav Dolský
930Nová Včelnice JHPavlína Jirků
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHPavlína Jirků
22Batelov JIPavla Kaňkovská
33Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
44Zdešov JHNikola Vašková
55Choustník TADavid Dvořák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--16,912018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kamenice nad Lipou BPE--17,492018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Libkova Voda PE--18,282018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Strmilov JH--19,192018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mysletice JI--19,262018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Markvarec JH--19,422018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chotěmice TA--19,472018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kaliště JI--20,252018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Žirovnice PE--21,362018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI--35,732018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Včelnice JH--48,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krotějov SportTA--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Božejovice TA--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rynárec PE--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drunče JH--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Heřmaneč JH--DSQ2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Choustník TA--DSQ2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce ATA16,2216,8116,812013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH17,0417,7517,752014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chotěmice TA17,3917,7817,782013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dvorce ATA17,8018,0918,092016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Daměnice BN17,7618,1018,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chotěmice TA18,3017,9918,302016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou APE17,5818,3518,352013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ústrašice TA18,4918,4918,492016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Slapy TA18,3218,4918,492016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Včelnice JH--18,682018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ústrašice TA18,7718,6218,772013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou APE17,9518,8218,822016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrbonín TA18,5719,0419,042013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Choustník TA19,1318,3119,132019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dvorce BTA18,5619,2419,242013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH18,6019,2619,262014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou APE19,2718,6719,272014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Načeradec BN19,2919,2919,292016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH18,8319,4819,482019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zajíčkov PE19,4819,5519,552014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bezděčín TA18,1719,5619,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zdešov JH19,4719,6819,682019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Cerekev JI19,6519,7119,712019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kamenice nad Lipou BPE18,5519,7719,772015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Boršov JI19,4719,9219,922019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Slapy TA20,3219,3220,322019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Smrkov TA--20,352018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH20,3820,3820,382016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Choustník TA--20,462018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou BPE20,0020,7120,712014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zajíčkov PE--21,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdešov JH18,4721,2621,262013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zhoř u Tábora TA19,7421,2921,292013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Včelnice JH21,8918,9621,892015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kamenice nad Lipou BPE22,1322,1822,182013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zdešov JH--22,662018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libkova Voda PE23,2421,9523,242014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sedlejov JI23,3417,9923,342019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Batelov JI25,0019,1225,002019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lomnice nad Lužnicí JH--25,072018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zajíčkov PE17,2325,3625,362019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chválkov PE--25,542018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zajíčkov PE26,1424,7326,142015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Strachoňovice JI--27,682018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kamenice nad Lipou APE29,6129,7129,712015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Strachoňovice JI34,0733,7134,072019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Včelnice RetroteamJH21,6542,0542,052015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nová Včelnice JHNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dvorce BTANPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Včelnice JHNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/05/24 Nová Včelnice, JH, O pohár starosty města Nová Včelnice
JČHL
2004/05/15 Nová Včelnice, JH,
JČHL
2005/05/28 Nová Včelnice, JH,
JČHL
2010/06/19 Nová Včelnice, -,
THL
2011/06/11 Nová Včelnice, JH, O pohár Starosty Nové Včelnice
THL
2013/09/07 Nová Včelnice, O pohár starosty města Nové Včelnice
THL
2014/09/06 Nová Včelnice, Fotbalové hřiště
PLPU
2015/09/05 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2016/09/10 Nová Včelnice, O pohár starosty města Nová Včelnice
THL
2017/09/16 Nová Včelnice, XXII.ročník O Pohár starosty města Nová Včelnice
-
2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník
PLPU
2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2020/09/06 stadion Nová Včelnice, “ O pohár starosty města Nová Včelnice “
-
2021/09/04 Nová Včelnice, O pohár starosty města _ pohárová soutěž mimo PLPÚ
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 ZRUŠENO-Noční soutěž Bystřička, Noční pohárová soutěž na Bystřičce-ZRUŠENO
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Vysoká, 21.Ročník soutěže o pohár starosty SDH Vysoká
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga