Nová Včelnice 2018 - O pohár starosty města, XXIII. ročník

Liga: PLPU
Místo: Nová Včelnice
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Pavla Jirků
Telefon:  774 872 526

Začátek rezervace: 26. 08. 2018 18:00
Konec rezervace: 08. 09. 2018 13:00
Začátek tipování:  08. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2018 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nova-vcelnice-9373.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohdalín PE16,7316,5016,732014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,7816,9216,922014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA16,9516,8416,952016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bohdalín PE16,7616,9916,992016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chářovice BN16,8617,0317,032013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bohdalín PE16,9117,1917,192015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou PE17,2516,6717,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Němčice AJH17,2117,2617,262013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chýnov TA17,2817,4117,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH17,2517,4417,442016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žďár JH16,6517,4517,452013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,5217,5117,522014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chotěmice TA17,1117,6517,652013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bohdalín PE17,6117,6617,662013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jaronice CB17,6917,0917,692013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Žďár AJH17,7016,3317,702016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Strmilov JH17,7117,4817,712013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chotěmice TA17,4817,7417,742015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kamenice nad Lipou PE17,7417,4617,742015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stoklasná Lhota TA17,8117,2517,812014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dvorce ATA17,7018,0618,062013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bílý Kámen JI18,0917,5118,092014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Řepeč TA17,9818,0918,092013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chářovice ABN17,9818,1118,112016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Načeradec ABN17,3018,1118,112016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slapy TA17,1118,1618,162013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Heřmaneč JH17,7718,1818,182014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zdešov JH18,1817,5318,182016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chotěmice TA18,1818,2018,202014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Český Rudolec JH18,2018,2818,282015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Strmilov JH17,9618,3318,332016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Makov TA18,3617,9518,362016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stoklasná Lhota TA17,3418,5518,552016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Řepeč TA17,9418,7118,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Skalice TA18,8118,3618,812013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zdešov JH17,5318,8918,892014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Drunče JH18,9918,6418,992014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chýnov TA18,6219,0419,042013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Košice TA18,8919,0519,052013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kamenice nad Lipou PE19,0818,4319,082013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žirovnice PE19,1218,9219,122016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  - Krotějov sport-19,1219,1819,182016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kaliště JI19,1918,8319,192014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Načeradec BN19,1319,3019,302013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Zdešov JH19,4819,2819,482013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Vesce TA18,9619,5119,512013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bílý Kámen JI19,6118,2419,612015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Heřmaneč JH19,6618,2419,662015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Markvarec JH19,7719,6919,772014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Stoklasná Lhota TA19,1619,9419,942013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Markvarec JH19,4619,9419,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rohovka PE19,9819,4419,982014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Žirovnice APE20,1120,0120,112014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Střížov JI20,2518,5820,252015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Žirovnice PE20,1120,3420,342015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chválkov PE18,9220,4220,422015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Slapy ATA20,5320,2320,532016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Žďár BJH20,5620,3520,562015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Zhoř u Tábora TA19,9220,5920,592016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nová Včelnice JH20,2120,6620,662014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Kozmice TA19,6020,7520,752013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Cizkrajov JH21,0420,9721,042014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Daměnice BN17,2821,4321,432016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chválkov APE21,4321,0121,432014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Ústrašice BTA17,2422,0722,072013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Rybova Lhota TA21,7622,0822,082016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Střížov JI19,2022,4122,412014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Libkova Voda PE22,1222,4922,492015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nová Včelnice JH22,6422,0622,642013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Stoklasná Lhota TA22,8520,7522,852015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Nová Včelnice SJH22,8923,2823,282014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chválkov PE20,9323,7623,762013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Batelov JI23,8518,5123,852015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Rohovka PE21,4823,8523,852015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Tučapy ATA23,9624,1224,122016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Český Rudolec JH26,3425,4926,342014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Obora TA26,5626,2026,562016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Zhoř u Tábora TA27,2127,6027,602013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Malšice TA26,7327,8927,892013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Panské Dubenky JI20,8828,3128,312015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Dobronice u Chýnova TA29,9829,5029,982016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Drunče JH27,2631,9131,912013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Nová Včelnice JH33,1222,4533,122015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Nová Včelnice BJH62,7362,6962,732015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Slapy BTANPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Krahulčí JINPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Holašovice CBNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Ústrašice BTANPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Božejovice TANPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Libkova Voda PENPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Drunče JHNPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Rynárec PENPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Kaliště JINPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Načeradec BBNNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Drunče JHNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/05/24 Nová Včelnice, JH, O pohár starosty města Nová Včelnice
JČHL
2004/05/15 Nová Včelnice, JH,
JČHL
2005/05/28 Nová Včelnice, JH,
JČHL
2010/06/19 Nová Včelnice, -,
THL
2011/06/11 Nová Včelnice, JH, O pohár Starosty Nové Včelnice
THL
2013/09/07 Nová Včelnice, O pohár starosty města Nové Včelnice
THL
2014/09/06 Nová Včelnice, Fotbalové hřiště
PLPU
2015/09/05 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2016/09/10 Nová Včelnice, O pohár starosty města Nová Včelnice
THL
2017/09/16 Nová Včelnice, XXII.ročník O Pohár starosty města Nová Včelnice
-
2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/02 Heřmaneč, O pohár SDH Heřmaneč
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/06/23 Mysletice, O pohár SDH Mysletice
PLPU
2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž
PLPU
2018/07/14 Rynárec, O pohár SDH Rynárec
PLPU
2018/07/14 Kaliště, Javořická noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník
PLPU
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga