Obora 2016 - O pohár SDH Obora

Liga: ZČHL
Místo: Obora
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 28. 05. 2016 12:00
Kontakt:  
Telefon:  605065136

Začátek rezervace: 16. 05. 2016 20:00
Konec rezervace: 27. 05. 2016 20:00
Začátek tipování:  16. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 28. 05. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-obora-7803.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vřeskovice KTMichal Hodan
22Štěnovický Borek PJJiří Studnička
33Bučí PSHonza Adamec
44Mokrouše PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJHonza Adamec
66Kalenice STHonza Adamec
77Dehtín KTHonza Adamec
88Chrást PBHonza Adamec
99Horní Kamenice DOHonza Adamec
1010Únětice 1911 PJHonza Adamec
1111Bolkov PJHonza Adamec
1212Poděvousy DOHonza Adamec
1313Úherce PSPetr Štejr
1414Štichovice PSRichard Hlous
1515Chotíkov PSMonča
1616Nevřeň PSHouk
1717Robčice PJRadek Růt
1819Novosedly STMartin Klecan
1920Útušice PJZdeněk Dědek
2021Štěnovický Borek PJLucie Alblová
2122Mirošov ROsmatlak vaclav
2223Příšov PSJitka Racková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Bučí PSHonza Adamec
33Štěnovický Borek PJLucie Alblová
44Hradec PJKarolína Podlipská
55Dehtín KTHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Chotíkov PSMonča
88Horní Lukavice PJSDH
99Útušice PJVojtěch Mareš
1010Úněšov PSDenisa Joudalová
1120Poděvousy DOHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Lukavice PJ17,1917,0817,192017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žebnice PS17,3017,1817,302017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Horní Lukavice PJ16,7317,5417,542016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dehtín KT17,7017,5817,702017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Obora LN17,7317,7417,742017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Robčice PJ17,5017,7617,762017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrást PB17,8717,3517,872017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Štichovice PS17,5818,0418,042017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mokrouše PJ18,0617,9718,062016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Úherce PS18,1117,8518,112017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Útušice PJ18,2017,7318,202017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Obora PS18,2817,5518,282016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chotíkov PS18,3018,1218,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mokrouše PJ18,3917,9918,392017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štichovice PS18,4318,3118,432016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrást PB18,5817,6918,582016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Štěnovický Borek PJ18,8218,5518,822016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vřeskovice KT17,5518,8318,832016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Poděvousy DO18,8818,5118,882017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Úněšov PS17,4319,0919,092017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Kamenice DO18,0419,1819,182016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Zeměchy LN19,2418,0619,242017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bolkov PJ19,3918,7119,392017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bolkov PJ19,5219,0919,522016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Útušice PJ19,5519,2819,552016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Obora PS18,9919,6319,632017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kalenice ST19,8816,8919,882017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Novosedly ST21,4021,3021,402017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Příšov PS17,8721,8221,822017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dehtín KT24,2126,8826,882016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kalenice ST29,7829,5829,782016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Robčice PJ30,7918,0930,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mirošov RO34,2520,2134,252016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Nevřeň PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Úherce PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mochtín KTNPNPNP2017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Únětice 1911 PJNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Novosedly STNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Božkov PMNP21,82NP2017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Příšov PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Poděvousy DONPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nevřeň PS18,18NPNP2017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Horní Kamenice DONP16,54NP2017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Trnová PSNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chotíkov PSNPNPNP2017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga