Oldřiš areál Za Orlovnou 2017 - OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ

Liga: -
Místo: Oldřiš
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 08. 2017 21:00
Kontakt:   SDH Oldřiš, Jakub Radiměřský
Telefon:  702 204 580

Začátek rezervace: 05. 08. 2017 21:00
Konec rezervace: 05. 08. 2017 21:00
Začátek tipování:  05. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 05. 08. 2017 00:00
Zadal: Jakub Střítežský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/142005089702246/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Videopozvánka: www.youtube.com/watch?v=FzsqZ79bDxo&t=3s

FB událost+registrace: www.facebook.com/events/142005089702246/

 

Místo konání: areál „Za Orlovnou“ Oldřiš (u Poličky)
Kategorie: muži, senioři, ženy
Časový plán: - do 20.30 hod. – prezence - uzavření startovní listiny
- 21.00 – zahájení závodu (pořadí: muži, senioři, ženy)
- do 30 min. po skončení závodu – vyhlášení výsledků
Pravidla soutěží:
Soutěží se v požárním útoku dle pravidel Okresní ligy Svitavska pro XV. ročník v roce 2017
Tato pravidla naleznete na: www.obec-kamenec.czwww.oshsvitavy.cz)
- soutěž mužů - 3 hadice B, 4 hadice C
- soutěž žen a seniorů - 2 hadice B, 4 hadice C
- útok se provádí na sklopné terče
- plošná šíře hadic – B min. 100 mm, C min. 65 mm,
- senior – nad 35 let, jeden člen družstva může být mladší 35 let, ale zároveň starší 30 let
- startovné činí 150,- Kč za družstvo
- startovní listinu sestavuje pořadatel dle prezence (možno se hlásit dopředu na kontakt uvedený níže, nebo na FB stránce soutěže do 4. 8. 2017)
- soutěž bude probíhat za umělého osvětlení (osvětlena celá dráha), na travnatém povrchu, pod základnou a nádrží zámková dlažba
- odlišnost od Směrnic hasičských sportovních soutěží schválených VV SH ČMS 
dne 16.6 2011 – Soubor předpisů SH ČMS -1/17-2011 dle čl.8,odst.5,pís.i: 
1. Použití přetlakového ventilu není povinné - odlišnost od čl. 48,odst.4. 
Přetlakový ventil B , nastavený na max. tlak 1,2 MPa pro případné použití zajistí pořadatel. 
2. Obsah přihlášky + čestné prohlášení každého závodníka - odlišnost od Přihlášky do soutěže v požárním sportu -příloha č.1. 
Přihlášky: - přihláška je součástí těchto propozic 
- vyplněnou se všemi náležitostmi ji odevzdá vedoucí družstva u prezence
- přihlášení je možné až do konce prezence ve 20.30 hod
- přihláška družstva je potvrzena až zaplacením startovného při prezenci

Nejrychlejší náběr: - v průběhu závodu bude probíhat na asfaltovém hřišti soutěž o nejrychlejší náběr
- startovné 50,- Kč za dvojici (každá dvojice má k dispozici 3 pokusy)
- stroj na základně dodá pořadatel, savice a koš vlastní

Další informace: - 7. závod XV. ročníku Okresní ligy Svitavska v požárním útoku
- po dobu závodů bude probíhat projekce požárních útoků na plátno
- při překonání rekordu dráhy bude tým ohodnocen zvláštní cenou
- pro všechny diváky i soutěžící bude připraveno bohaté občerstvení
- možnost přenocování v areálu pod přístřešky, nebo ve vlastních stanech
- ráno bude připravena zdarma polévka ke snídani

Kontakt: Jakub Radiměřský
tel.: 702 204 580
email: radasak@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oldris-9043.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrastavec SY16,9716,4816,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Perálec CR17,1417,1117,142018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Široký Důl ASY16,5417,3017,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pomezí ASY17,5916,8717,592018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Široký Důl BSY17,9117,7417,912018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oldřišov OP16,8117,9717,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedvězí SY17,1618,1318,132018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stradouň UO17,0918,2118,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zderaz CCR16,7818,3818,382018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek BOP18,7818,2518,782018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Desná ASY18,8518,3018,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Prosetín ČHJCR19,8419,2219,842018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Osík SY19,9020,0220,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Újezd SY19,8920,0720,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Telecí SY18,9620,2220,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Předměstí SY20,1120,2620,262018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Květná SY20,6317,9020,632018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záboří PI18,8920,6820,682018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pomezí BSY20,1920,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Dobrouč BUO19,9120,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Opatovice BK21,0821,3221,322018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lubná SY21,8621,4221,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice SY18,0522,2022,202018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Udánky SY23,3022,6023,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bystré Janovice FM26,0526,0226,052018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sádek AOP17,9726,0726,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jevíčko SY18,8427,1627,162018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Polička SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vysoké Studnice JINPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černovice BBKNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pohodlí SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zderaz ACRNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zderaz BCRNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Míchov BKNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oldřišov OP17,8717,1317,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohuňov SY18,3017,8818,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedvězí SY16,2018,5118,512018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Desná ASY18,6217,4118,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Černovice BBK17,7518,6418,642018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lezník SY19,0119,1119,112018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hartmanice SY19,9819,5919,982018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenec u Poličky BSY19,5620,4320,432018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sebranice BK20,4520,2320,452018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP20,8820,3320,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velké Opatovice BK20,7322,2722,272018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Borová OP22,5025,2525,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Polička BSY19,0528,5328,532018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kamenec u Poličky ASY28,4628,8928,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pomezí SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Desná BSYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bystré Janovice FMNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Oldřiš areál Za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/21 Areál SDH Vřesina, 5.Ročník nočního poháru SDH Vřesina a 13.kolo NHHL
-
2018/09/21 Dolní Bečva, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2018/09/21 Trnávka,hřiště vedle hasičárny, Noční soutěž, požární útok 2B
-
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2018/09/23 Brumovice hřiště, O SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/09/29 Požární Nádrž Hoštice, Soutěž Zásahových Jednotek 4+1
-
2018/09/30 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
-
2018/10/06 Hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2018/10/07 Hasičské hřiště Třebelovice, O Pohár Starostky Obce Třebelovice
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2018/10/13 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
2018/10/20 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga