Oldřiš areál za Orlovnou 2018 - OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce

Liga: -
Místo: Oldřiš
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 04. 08. 2018 20:00
Kontakt:   Jakub Radiměřský
Telefon:  702204580

Začátek rezervace: 04. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 04. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  04. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 04. 08. 2018 00:00
Zadal: Jakub Střítežský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oldris-9684.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrastavec SY16,9716,4816,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Perálec CR17,1417,1117,142018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Široký Důl ASY16,5417,3017,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pomezí ASY17,5916,8717,592018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Široký Důl BSY17,9117,7417,912018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oldřišov OP16,8117,9717,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedvězí SY17,1618,1318,132018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stradouň UO17,0918,2118,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zderaz CCR16,7818,3818,382018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek BOP18,7818,2518,782018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Desná ASY18,8518,3018,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Prosetín ČHJCR19,8419,2219,842018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Osík SY19,9020,0220,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Újezd SY19,8920,0720,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Telecí SY18,9620,2220,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Předměstí SY20,1120,2620,262018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Květná SY20,6317,9020,632018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záboří PI18,8920,6820,682018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Dobrouč BUO19,9120,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pomezí BSY20,1920,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Opatovice BK21,0821,3221,322018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lubná SY21,8621,4221,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice SY18,0522,2022,202018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Udánky SY23,3022,6023,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bystré Janovice FM26,0526,0226,052018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sádek AOP17,9726,0726,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jevíčko SY18,8427,1627,162018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Polička SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vysoké Studnice JINPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černovice BBKNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pohodlí SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zderaz ACRNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zderaz BCRNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Míchov BKNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oldřišov OP17,8717,1317,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohuňov SY18,3017,8818,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedvězí SY16,2018,5118,512018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Desná ASY18,6217,4118,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Černovice BBK17,7518,6418,642018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lezník SY19,0119,1119,112018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hartmanice SY19,9819,5919,982018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenec u Poličky BSY19,5620,4320,432018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sebranice BK20,4520,2320,452018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP20,8820,3320,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velké Opatovice BK20,7322,2722,272018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Borová OP22,5025,2525,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Polička BSY19,0528,5328,532018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kamenec u Poličky ASY28,4628,8928,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pomezí SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Desná BSYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bystré Janovice FMNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Oldřiš areál Za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 2B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
Kdy Kde Liga