Olšovec 2018 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Olšovec
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 07. 2018 09:30
Kontakt:  
Telefon:  +420 777 608 059

Začátek rezervace: 24. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 07. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olsovec-9147.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJFilip Pustějovský
22Jistebník NJFilip Pustějovský
33Loučany OLTomáš Hlavinka
44Prchalov BNJFilip Pustějovský
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Babice VSPetr Korábečný
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Hrobice PAHonza Adamec
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Lubno FMMirek
3434Podhradní Lhota KMJakub Adámek
3535TAG Zahnašovice KMBarbora Bajerová
3636Hrabůvka PRHonza
3737Dubenec TUMartínek z Dubence
3838Dětkovice VYMichal Hrabánek
3939Radíkov PRLucie Dreiseitlová
4040Špičky PRŠtěpán Šindler
4141Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
4242Hněvošice OPPořadatelé Pořadatelé
4343Pravčice KMJiří Možíš
4444Sychotín BKPořadatelé Pořadatelé
4545Krasonice JILukáš Pivonka
4646Hlinsko PRPetr Šromota
4747Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
4848Odry NJRadek Černý
4949Křenovice PRSDH Křenovice
5050Plinkout OLivo šnejdar
5151Jamnice OPDominik
5252Jasenice VSLukáš Komender
5353Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
5454Nemile SUJaroslav Hecl
5555Polkovice PRTomáš Mareček
5656Domamyslice BPVJan Havlíček
5759Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRKristýna Čočková
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Loučany OLTomáš Hlavinka
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99TAG Zahnašovice KMBarbora Bajerová
1010Dětkovice VYMichal Hrabánek
1112Olšovec PRFilip Staněk
1213Katusice MBDenisa Boháčková
1314Skrochovice OPKateřina Košárková
1415Nepomuky UOKateřina Krudencová
1516Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1617Malé Hoštice OPKlára Konečná
1718Pravčice KMJiří Možíš
1819Markvartovice OPPetr Glogar
1920Velké Hoštice OPKateřina Večerková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0616,0716,072017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0016,0816,082017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,0016,0816,082017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0416,1516,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV16,0516,1716,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,2416,0416,242018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stará Říše JI16,3216,2316,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lavičky ZR16,1716,3316,332014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0016,3516,352016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI--16,352015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olšovec PR16,1116,3616,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olšovec PR16,1116,3616,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,3716,1516,372017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM16,3916,3416,392018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pasohlávky BV16,3816,4416,442017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plumlov PV16,3116,4616,462012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Špičky PR16,5016,5516,552018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV16,5716,5716,572013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Prchalov NJ16,5716,3516,572014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Babice VS16,6116,3516,612018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6416,3516,642018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,672015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešná HB16,2516,7016,702018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Čikov TR16,7116,2416,712018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velké Hoštice OP16,1316,7116,712016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV--16,712015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice CUO16,1216,7216,722016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnava TR16,2316,7316,732014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5716,7616,762013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC16,4616,7716,772016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Babice VS--16,782015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Kunčice BUO16,7816,5116,782013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Babice VS16,6616,7816,782015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad JeleniUO16,7816,5116,782018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Špičky PR16,7616,8716,782012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bohdalín PE16,6616,7816,782018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Lhotky Sport ZR16,6216,8116,812017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lavičky ZR--16,832015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chrášťany LT16,5116,8416,842016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chářovice BN16,6516,8516,852017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6716,8516,852017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Babice VS16,7617,8616,862016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Babice VS16,7616,8616,862016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stará Říše JI16,8716,5816,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Špičky PR16,7616,8716,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jinolice JC16,8716,6716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lavičky ZR16,6316,8716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Jinolice RenmotorJC16,6716,8716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Pšánky HK16,8516,8816,882018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Starý Lískovec Sport BM--16,902015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lavičky ZR16,9116,4116,912018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Špičky PR16,3116,9216,922018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Prchalov NJ16,6116,9316,932017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nevcehle JI16,9316,2116,932013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Prchalov NJ16,6116,9316,932017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9316,7516,932012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Libuň JC16,8816,9416,942013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Olšovec PR16,9516,9016,952012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Olšovec PR16,9516,9016,952012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Plumlov PV16,3816,9616,962018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Babice VS16,9716,2016,972017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Babice VS16,9716,2016,972017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Jinolice RenmotorJC16,5916,9816,982016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Letohrad - Kunčice BUO16,9916,1716,992018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Špičky PR17,0016,5517,002013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Špičky PR17,0016,5517,002013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Maršovice ZR16,8717,0117,012012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Petrovice BTR16,8417,0217,022018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Radíkov PR17,0317,0017,032018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Žernovník BK17,0416,5817,042013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Oponešice TR17,0416,5917,042016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice CUO--17,042015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lavičky ZR17,0716,6417,072013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Libuň JC--17,102015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Zlatá Olešnice JN17,1016,7517,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Trnava TR16,2217,1017,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Velké Hoštice OP15,8317,1017,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Trnava TR16,2217,1017,102017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Lhotky Sport ZR--17,112015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Benetice TR16,9317,1217,122012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Tatobity SM--17,132015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Radíkov PR16,7017,1317,132018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Zahorčice ST17,1316,5817,132018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Jinolice RenmotorJC17,1316,3217,132014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Sedlatice JI16,7317,1417,142017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Olšovec PR16,4817,1417,142015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Olšovec PR--17,142015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Trnava TR16,0517,1417,142013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chotěmice TA17,0917,1517,152017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Čikov TR17,1516,6917,152017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Sychotín BK--17,162015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Žernovník BK16,8817,1617,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Olšovec PR17,1816,8717,182014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Starý Lískovec Sport BM16,9517,1817,182014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Olšovec PR17,1816,8717,182014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Krotějov TA17,2017,1917,202018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Oponešice TR16,6217,2117,212018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Velké Hoštice OP16,6017,2117,212013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Valšovice (Hranice VI) PR16,9917,2217,222016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Valšovice (Hranice VI) PR16,9917,2217,222016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlinsko PR17,0417,5217,522015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Rychlov KM17,6917,8817,882015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kunovice VS18,0117,6218,012015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Střítež nad Ludinou PR18,2118,0218,212015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Paršovice PR18,3017,0818,302015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Opatovice PR18,0918,6718,672015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Milotice nad Bečvou PR19,1017,7319,102015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Špičky PR18,6619,1719,172015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Radíkov PR21,0916,1821,092015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Olšovec, PR, O pohár SDH OLšovec
VCPR
2004/06/19 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2005/06/11 II. kolo - Olšovec, PR, II. kolo
VCPR
2005/06/18 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2006/06/17 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2007/06/16 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2008/06/21 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2009/06/20 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2010/06/19 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2011/06/18 Olšovec, O pohár starosty OU
VCPR
2012/06/23 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2012/06/23 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2013/06/29 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2013/06/29 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2014/06/14 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2014/06/14 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2015/06/13 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2015/06/13 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2016/07/24 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/24 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2018/07/07 Olšovec, Hasičská soutěž
VCPR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga