Prosetín 2014 - O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky

Liga: -
Místo: Prosetín
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 13. 12. 2014 11:00
Kontakt:   Martin Vít
Telefon:  7255865695

Začátek rezervace: 01. 11. 2014 11:00
Konec rezervace: 12. 12. 2014 18:00
Začátek tipování:  13. 12. 2014 20:00
Konec hlasování: 13. 12. 2014 00:00
Zadal: Tomáš Vít

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://chjprosetin.mypage.cz/

Poznámka pořadatele

Česká Hasičská Jednota Prosetín ve spolupráci SK Sokol Prosetín

Pořádá v sobotu 13.12.2014 na fotbalovém hřišti 
II. ročník zimní soutěže v požárním útoku

O VÁNOČNÍHO KAPRA

Časový harmonogram: 
10:00 Prezentace
10:45 Nástup soutěžních družstev 
11:00 Požární útoky
Vyhlášení 30 min po posledním skončeném útoku

Kategorie: 
Muži , ženy 
2B hadice min. B65, C42, min délka 19m
Základna zámková, terče sklopné

Čas přípravy zkrácen na 3,5 minuty.
Možno zapůjčit max. jednoho člena z jiného družstva, u družstev žen může být muž a to pouze na stroji.
Soutěž probíhá na vlastní nebezpečí.


Nářadí: 
Každé družstvo vlastní, včetně stroje.
Stroj bude před provedením disciplíny nastartován.

Startovné:
150 Kč/družstvo

Přihlášky: 
Rezervace na tel. 725 586 595 nebo na firesportu a Facebooku

(odkaz zde: https://www.facebook.com/events/1634570646769575/?ref_newsfeed_story_type=regular

Teplé občerstvení jako je grog, čaj, slivovice, rum zajištěno.
Možnost ohřátí a převlečení v kabinách na hřišti.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-prosetin-5989.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prosetín MužiCRTomáš Vít
22Hlinsko ŽenyCRTomáš Vít
33Mrákotín Muži ACRTomáš Vít
44Smidary mužiHKJaromír Rosůlek
55Prosetín ŽenyCRTomáš Vít
66Hlinsko MužiCRTomáš Vít
77Hrobice muziPATomáš Vít
88Moravany MužiPAMartin Valenta
99Smidary ženyHKJaromír Rosůlek
1010Mrákotín muzi BCRTomáš Vít
1111Holice ŽenyPAMartin Valenta
1212Bezděčí u Trnávky MUŽISYMartin Trefil
1313Srch mužiPAJiří Hrubý
1414Hrobice zenyPATomáš Vít
1515Žďárec u Skutče muziCRTomáš Vít
1616Chrudim I mužiCRTomáš Vít
1717Rosice muziCRTomáš Vít
1818Seč muziCRTomáš Vít
1919Dašice muziPATomáš Vít
2020Rohovládova Bělá muziPATomáš Vít
2121Pomezí mužiSYPetr Janda
2222Hrochův Týnec zenyCRTomáš Vít
2323Dašice zenyPATomáš Vít
2424Čeperka P mužiPATomáš Vít
2525Chrudim I zenyCRTomáš Vít
2626Kostelec u Heřmanova Městce mužiCRLukáš Mazura
2727Svídnice mužiCRDavid Netolický
2828Vinary muziUOTomáš Vít
2929Velký Třebešov mužiNAMates
3030Malinné mužiCRTomáš Vít
3131Brandýs nad Orlicí MužiUOTomáš Vít
3232Velký Třebešov ženyNAMates
3333Výsonín MužiCRTomáš Vít
3434Svinčany mužiPATomáš Vít
3535Komárov mužiPATomáš Vít
3636Tatobity mužiSMMates
3737Výsonín zenyCRTomáš Vít
3838Choltice mužiPATomáš Vít
3939Skuteč mužiCRTomáš Vít
4040Kameničky mužiCRTomáš Vít
4141Libňatov ženyTUTereza Térová
4242Pokřikov ženyCRTomáš Vít
4343Sedmpány BNVladislav Filip
4444Hlinsko Muži BCRTomáš Vít
4545Srch muži JuniorPAPavel Fiala
4646Lukavice muziCRTomáš Vít


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svinčany PA15,5315,8315,832013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srch PA--15,862014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Třebešov NA--15,872014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výsonín CR--16,482014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rosice CR--16,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec u Heřmanova Městce CR16,9816,6516,982013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko CR--17,092014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohovládova Bělá PA--17,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pomezí SY--17,462014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malinné CR--17,542014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rosice CR17,8717,2517,872013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lukavice CR--17,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedmpány BN18,0318,1018,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svinčany PA--18,112014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mrákotín CR--18,202014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kameničky CR18,7018,5318,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SY--18,982014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko CR18,5019,2419,242013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Blatno CR19,3418,7519,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dašice PA19,1719,9419,942013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Skuteč CR20,3920,8420,842013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vinary UO21,1920,8821,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostelec u Heřmanova Městce CR--21,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Choltice PA--22,912014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Prosetín CR24,4425,7325,732013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Komárov PA--26,562014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrochův Týnec CR25,2227,1327,132013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dašice PA--27,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Seč CR--30,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vinary UO--40,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Srch PA41,7029,0341,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hrobice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Svídnice CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čeperka PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kosmonosy MBNP14,85NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Smidary HK--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Choltice PANP15,83NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice PA--20,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrobice PA20,3521,0221,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko CR--23,832014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Moravany CR33,4732,3933,472013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pokřikov CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Prosetín CRNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hlinsko CRNP24,36NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Choltice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/12/14 Prosetín, O vánočního kapra 2B
-
2014/05/17 Prosetín, Otevřená Župní soutěž
-
2014/07/25 Prosetín, Noční soutěž na 2B
-
2014/12/13 Prosetín, O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2015/07/24 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2015/12/12 Prosetín, 3. ročník soutěže O vánočního kapra
-
2016/07/22 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2016/12/10 Sportovní areál Prosetín, IV. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, s FireTV
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga