Prosetín 2015 - 3. ročník soutěže O vánočního kapra

Liga: -
Místo: Prosetín
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 12. 12. 2015 10:00
Kontakt:   ČHJ Prosetín
Telefon:  725586595

Začátek rezervace: 01. 11. 2015 00:00
Konec rezervace: 12. 12. 2015 10:00
Začátek tipování:  01. 12. 2015 20:00
Konec hlasování: 12. 12. 2015 00:00
Zadal: Mates

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://chjprosetin.mypage.cz/rubriky/pripravovane-akce-2015-a-2016/vanocni-kapr-12-12-2015

Poznámka pořadatele

Česká Hasičská Jednota Prosetín ve spolupráci s SK Sokol Prosetín pořádá v sobotu 12.12.2015 na fotbalovém hřišti III. ročník zimní soutěže v požárním útoku O VÁNOČNÍHO KAPRA

Časový harmonogram:
10:00 Prezentace
10:45 Nástup soutěžních družstev
11:00 Požární útoky
Vyhlášení 15 min po posledním skončeném útoku

Kategorie:
Muži, ženy - smíšené pořadí
2B hadice min. B65, C42, min délka 19m
Základna zámková s novým odvodněním, terče sklopné, časomíra elektronická
Možno zapůjčit max. 2 členy z jiného družstva
U žen může být muž na stroji, ženy nemusí mít zašroubované savice před dokončením pokusu.

Nářadí:
Každé družstvo vlastní, včetně stroje.
Stroj bude před provedením disciplíny nastartován.

Startovné:
150 Kč/družstvo

Přihlášky:
Rezervace pořadí na Firesport.eu (od 1.11.2015), popřípadně v komentu na facebooku nebo na 725 586 595. Pořadatel si vyhrazuje ve vyjímečných případech právo na změnu startovního pořadí. 

Více informací na tel. 725 586 595 nebo na chjprosetin.mypage.cz

Teplé občerstvení jako je grog, čaj, svařák , rum, mlha na fjordem zajištěno. K jídlu bude připravena gulášová a zabíjáčková polévka, bramboráčky, uzené z domácí udírny a mnoho dalších dobrot.
Možnost převlečení ve vyhřátých šatnách.

TĚŠÍME SE NA VÁS !!!

Videopozvánka zde:
https://www.youtube.com/watch?v=rPytoGUPjJQ


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-prosetin-7122.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prosetín mužiCRMates
22Hrobice PAjan pleskot
33Srch S mužiPAFilip Kolman
44Hrobice PAjan pleskot
55Mrákotín mužiCRMates
66Výsonín mužiCRMates
77Otradov mužiCRMates
88Lukavice mužiCRMates
99Perálec mužiCRMates
1011Hlinsko mužiCRMates
1112Rosice mužiCRMates
1213Srch J mužiPAFilip Kolman
1314Kostelec u Heřmanova Městce CRLukáš Mazura
1415Štěpánov ženyCRMates
1516Vinary ženyUOMates
1619Rohovládova Bělá mužiPAMates
1720Svinčany mužiPAMates
1821Holice ŽenyPAMartin Valenta
1922Vinary mužiUOMates
2023Oplocany SDH Oplocany MuziPRPetr Kadaník
2124Velký Třebešov mužiNAHonza Pajer
2225Smidary HKJaromír Rosůlek
2326Hlinsko ŽenyCRTomáš Vít
2428Dolní Újezd MužiSYTomáš Vít
2529Blatno mužiCRMates
2630Choltice MužiPATomáš Vít
2731Rychnov ženyCRTomáš Vít
2832Dolní Újezd ženySYTomáš Vít
2934Úmyslovice NBTomáš Vít
3036Pokřikov ŽenyCRTomáš Vít
3137Chvaletice SOUzPAMates
3238Pomezí MužiSYTomáš Vít
3341Příložany mužiTRMichal Machálek
3442Pohled HBJakub Vašíček
3543Výsonín ženyCRTerka
3646Pomezí ženySYTomáš Vít
3748Pomezí Pomezí "C" - mužiSYVojtěch Dočekal
3850Hlinsko Ženy BCRTomáš Vít
3951Seč MuziCRTomáš Vít
4055Řepy SDH Morašice mužíABFrantišek Juren


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svinčany PA15,5315,8315,832013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srch PA--15,862014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Třebešov NA--15,872014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výsonín CR--16,482014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rosice CR--16,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec u Heřmanova Městce CR16,9816,6516,982013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko CR--17,092014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohovládova Bělá PA--17,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pomezí SY--17,462014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malinné CR--17,542014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rosice CR17,8717,2517,872013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lukavice CR--17,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedmpány BN18,0318,1018,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svinčany PA--18,112014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mrákotín CR--18,202014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kameničky CR18,7018,5318,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SY--18,982014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko CR18,5019,2419,242013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Blatno CR19,3418,7519,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dašice PA19,1719,9419,942013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Skuteč CR20,3920,8420,842013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vinary UO21,1920,8821,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostelec u Heřmanova Městce CR--21,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Choltice PA--22,912014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Prosetín CR24,4425,7325,732013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Komárov PA--26,562014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrochův Týnec CR25,2227,1327,132013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dašice PA--27,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Seč CR--30,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vinary UO--40,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Srch PA41,7029,0341,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svídnice CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Čeperka PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kosmonosy MBNP14,85NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Smidary HK--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Choltice PANP15,83NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice PA--20,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrobice PA20,3521,0221,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko CR--23,832014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Moravany CR33,4732,3933,472013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Choltice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pokřikov CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Prosetín CRNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlinsko CRNP24,36NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/12/14 Prosetín, O vánočního kapra 2B
-
2014/05/17 Prosetín, Otevřená Župní soutěž
-
2014/07/25 Prosetín, Noční soutěž na 2B
-
2014/12/13 Prosetín, O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2015/07/24 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2015/12/12 Prosetín, 3. ročník soutěže O vánočního kapra
-
2016/07/22 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2016/12/10 Sportovní areál Prosetín, IV. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, s FireTV
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga