Prosetín - fotbalové hřiště 2018 - O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B

Liga: -
Místo: Prosetín
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 15. 12. 2018 10:00
Kontakt:   Mates
Telefon:  776485417

Začátek rezervace: 28. 10. 2018 07:00
Konec rezervace: 14. 12. 2018 10:00
Začátek tipování:  15. 12. 2018 20:00
Konec hlasování: 15. 12. 2018 00:00
Zadal: Mates

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  Http://chjprosetin.mypage.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Česká Hasičská Jednota Prosetínve spolupráci SK Sokol Prosetín

 

Pořádá v sobotu 15.12.2018 na fotbalovém hřišti

6. ročník soutěže v požárním útoku

 

Časový harmonogram:  

9:00     Prezentace

9:45     Nástup soutěžních družstev pořadí

10:00   Požární útoky

Vyhlášení 15 min po posledním skončeném útoku

Kategorie:  Muži, ženy

Kategorie Muži, Ženy - 2B hadice min. B65, C42 min délka 20±1m

Pořadí smíšené (pořadatel si vyhrazuje právo na drobné změny)

Základna zámková, terče sklopné

Možno zapůjčit max. dva členy z jiného družstva

 

Nářadí: Každé družstvo vlastní, včetně stroje.

Stroj bude před provedením disciplíny nastartován.

 

Startovné: 200 Kč/družstvo musí být zaplaceno do 30.11.2018 jinak zaniká nárok na rezervaci startovního pořadí

 

Platba: Na účet 670100-2206723510/6210 a ve zprávě uveďte název družstva nebo v hotovosti u některého z členů ČHJ Prosetín

 

Přihlášky: Od 28.10.2018 na https://www.firesport.eu/soutez-prosetin-9976.html

 

 

Více informací na tel. 776 485 417 nebo na chjprosetin.mypage.cz

 

K jídlu budou bramboráčky, hranolky, uzené z domácí udírny, gulášová a zabijačková polévka, atd.

zajištěno. Možnost ohřátí a převlečení v kabinách na hřišti.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-prosetin-9976.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Skuteč mužiCRMates
22Zderaz ACRJan Tměj
33Skuteč ženy BCRMates
44Perálec mužiCRMates
55Výsonín mužiCRMates
66Zderaz CRJan Tměj
77Skuteč muži BCRMates
88Zbožnov CRMates
99Markvarec JHmartin pecha
1010Otradov CRMiroslav Kusý
1112Stradouň mužiUOSDH Stradouň
1214Rychnov ženyCRMiroslav Kusý
1315Pohled HBJakub Vašíček
1416Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
1518Vinary mužiUOMates
1619Komárov mužiPAMichal Bárta
1720Pohled ,zenyHBJakub Vašíček
1821Třebihošť TUMartin
1922Vížky CRJakub Venzara
2023Včelákov mužiCRMates
2124Vinary ženyUOMates
2225Komárov ženyPAMichal Bárta
2326Vrdy mužiKHMates
2427Cerekvice nad Loučnou SYMates
2528Kameničky CRMates
2629Studnice CRMates
2730Dolní Újezd SYTomáš Vít
2833Prosetín CRMates


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svinčany PA15,5315,8315,832013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srch PA--15,862014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Třebešov NA--15,872014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výsonín CR--16,482014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rosice CR--16,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec u Heřmanova Městce CR16,9816,6516,982013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko CR--17,092014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohovládova Bělá PA--17,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pomezí SY--17,462014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malinné CR--17,542014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rosice CR17,8717,2517,872013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lukavice CR--17,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedmpány BN18,0318,1018,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svinčany PA--18,112014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mrákotín CR--18,202014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kameničky CR18,7018,5318,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SY--18,982014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko CR18,5019,2419,242013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Blatno CR19,3418,7519,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dašice PA19,1719,9419,942013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Skuteč CR20,3920,8420,842013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vinary UO21,1920,8821,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostelec u Heřmanova Městce CR--21,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Choltice PA--22,912014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Prosetín CR24,4425,7325,732013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Komárov PA--26,562014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrochův Týnec CR25,2227,1327,132013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dašice PA--27,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Seč CR--30,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vinary UO--40,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Srch PA41,7029,0341,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svídnice CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čeperka PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kosmonosy MBNP14,85NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Smidary HK--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Choltice PANP15,83NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice PA--20,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrobice PA20,3521,0221,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko CR--23,832014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Moravany CR33,4732,3933,472013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pokřikov CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Prosetín CRNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hlinsko CRNP24,36NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Choltice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/12/14 Prosetín, O vánočního kapra 2B
-
2014/05/17 Prosetín, Otevřená Župní soutěž
-
2014/07/25 Prosetín, Noční soutěž na 2B
-
2014/12/13 Prosetín, O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2015/07/24 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2015/12/12 Prosetín, 3. ročník soutěže O vánočního kapra
-
2016/07/22 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2016/12/10 Sportovní areál Prosetín, IV. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, s FireTV
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga