Semily 2019 - Soutěž o dráčka Soptíka OSH Semily

Liga: -
Místo: Semily
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 05. 2019 08:45
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 05. 2019 08:00
Konec rezervace: 17. 05. 2019 23:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 19. 05. 2019 00:00
Zadal: karel Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-semily-10596.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svojek SMVeronika Kalenská
22Roprachtice SMLada Lukešová
33Bozkov SMkarel Čermák
44Kundratice SMEva Havlová
55Bítouchov SMEliška Štěpánková
66Studenec SMLubomír Link
77Podmoklice ASMTomáš Strnad
88Nedaříž SMAdéla Patková
99Mříčná ASMMichal Holec
1010Karlovice KarloviceSMBohuslava Švejdová
1111Semily Semily I ASMMarek Vrtilka
1212Košťálov SMPavla Stehlikova
1313Mříčná BSMMichal Holec
1414Podmoklice BSMTomáš Strnad
1515Semily  Semily I BSMMarek Vrtilka
1616Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1717Ploukonice SMRadek Vytina
1818Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
1919Košov Rváčov-Košov ASMKuba
2020Chuchelna ASMDavid Hošek
2121Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2222Košov Rváčov - Košov BSMKuba
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Semily  Semily I BSMMarek Vrtilka
23Bozkov SMkarel Čermák
34Bítouchov ASMEliška Štěpánková
45Semily Semily I ASMMarek Vrtilka
56Bozkov BSMkarel Čermák
67Podmoklice ASMTomáš Strnad
78Bítouchov BSMEliška Štěpánková
89Mříčná ASMMichal Holec
910Košťálov ASMPavla Stehlikova
1011Podmoklice BSMTomáš Strnad
1112Košťálov BSMPavla Stehlikova
1213Mříčná BSMMichal Holec
1314Nedaříž SMAdéla Patková
1415Roprachtice SMLada Lukešová
1516Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1617Semily BěláSMJana Foltýnová
1718Chuchelna ASMDavid Hošek
1819Ploukonice SMRadek Vytina
1920Chuchelna BSMDavid Hošek
2021Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
2122Chuchelna CSMDavid Hošek
2223Svojek ASMVeronika Kalenská
2324Ploukonice BSMRadek Vytina
2425Kundratice SMEva Havlová
2526Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2627Svojek BSMVeronika Kalenská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 Nouzov, Nouzovský pohár
PKL
2016/07/23 Semily, Podmoklice, PKL Semily
PKL
2018/05/20 Semily, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/05/19 Semily, Soutěž o dráčka Soptíka OSH Semily
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/09/26 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020
-
2020/09/26 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 6. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce
-
2020/09/26 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2020/09/27 Hasičský areál SDH Ploukonice, Soutěž O Posvícenskou Husu
-
2020/09/27 Olšany u Prostějova, Pohárová soutěž na 2B.
-
2020/09/27 Jamnice, Pohárová soutěž na 3B
-
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga