Srch 2020 - Srch _

Liga: HBHL
Místo: Srch
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 19. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Panchártek Leoš
Telefon:  736126738

Začátek rezervace: 05. 09. 2020 10:00
Konec rezervace: 19. 09. 2020 10:00
Začátek tipování:  19. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2020 00:00
Zadal: Martin Bárta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-srch-11285.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Petrovice HBJakub Heřmánek
22Žižkovo Pole BHBMichal Dohnal
33Srch PALeoš Panchártek
44Kynice HBMartin Bárta
55Pohled HBMartin Bárta
66Seč CRFilip Kružík
77Milíčov JIFilip Pech
88Světlá nad Sázavou BHBVeronika Pazderková
99Rynárec PETomáš Bulant
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
1212Věž HBMartin Bárta
1313Světlá nad Sázavou AHBMilan Doležal
1414Česká Bělá HBVladimír Zadina
1515Kámen HBmichal koubek
1616Lučice HBJan Prchal
1717Trnov RKLukáš Kroupa
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná BHBJana Musilová
22Pohled HBJakub Vašíček
33Česká Bělá HBMartin Bárta
44Lučice HBJan Prchal
55Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
66Česká Bělá ml.HBMartin Bárta
77Kámen HBmichal koubek
88Kejžlice PELenka Kohoutová
99Nová Ves u Světlé HBKlára Hartová
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná HBJana Musilová
22Pohled HBJakub Vašíček
33Herálec HBMíša Janoušková
44Česká Bělá HBMartin Bárta
55Nová Ves u Světlé HBKlára Hartová
67Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice PA14,4614,3714,462017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srch SPA14,8714,6114,872017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myštěves HK15,0214,8815,022017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čeperka NPA15,2314,7915,232017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slepotice PA15,4314,9315,432017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stéblová DPA15,4515,2415,452017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rohovládova Bělá PA15,4714,8515,472017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Moravany PA16,2215,1416,222017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrádek PA16,7815,4916,782017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Červený Kostelec NA16,9214,9516,922017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Srch JPA17,6517,5717,652017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stéblová APA20,4820,1020,482017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svinčany PA--NP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Semtín ExplosiaPA15,9915,6915,992017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Semtín ExplosiaPA16,3015,9216,302017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slepotice PA--16,632018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rokytno PA16,6515,5716,652017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,7716,3416,772017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hrobice ExplosiaPA--16,902018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Česká Bělá HB16,8317,1917,192020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrobice ExplosiaPA--17,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Slepotice PA17,4317,1117,432017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Holice PA--17,452018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rohovládova Bělá PA17,4817,2817,482017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rohovládova Bělá PA17,6717,3117,672015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rokytno PA17,1117,6917,692016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dlouhá Ves RK--17,772018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Holice PA--17,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrobice PA18,0217,7418,022017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Česká Bělá HB18,1517,4118,152022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rokytno PA17,8418,1818,182016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libňatov TU18,1917,8318,192016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Česká Bělá HB18,2116,5218,212021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrobice PA17,1518,3118,312017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slepotice PA17,7718,4418,442017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dubenec TU18,4617,7918,462017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hrobice PA17,9618,5818,582016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Holice PA18,4919,6218,622017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hrobice PA18,6516,6518,652017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Slepotice PA--18,852019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Stradouň UO--18,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čeperka PA--18,972018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Herálec HB18,9718,2718,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kejžlice PE19,0118,1419,012020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stradouň UO19,0219,0619,062017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Slepotice PA18,3419,0819,082015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rohovládova Bělá PA19,0918,5019,092016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Slepotice PA18,1419,0919,092016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Olešná BHB18,1219,1019,102020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dlouhá Ves RK--19,132018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Slepotice PA18,1619,2019,202016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kunětice PA18,7819,2419,242015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Stéblová PA--19,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pohled HB19,2718,2219,272021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Ves u Světlé HB18,6619,3219,322022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Holice PA19,3518,9919,352017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kámen HB19,3419,3919,392021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hrobice ExplosiaPA--19,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pohled HB17,9519,4719,472020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Čeperka PA19,5619,0519,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Slepotice PA--19,592018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pohled HB19,7218,3119,722022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kámen HB19,4219,7719,772022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kunětice PA19,8619,0019,862016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Světlá nad Sázavou HB19,8119,9519,952020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libňatov TU20,2218,6720,222015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rokytno PA20,2520,0120,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Smidary HK19,0320,2620,262016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Rohovládova Bělá PA--20,342018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rohovládova Bělá PA--20,372018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kunětice PA18,7120,3720,372017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stéblová PA20,4519,9920,452016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Holice PA20,6118,9520,612015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Čeperka PA19,7620,6320,632017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Smidary HK20,3620,7020,702015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Holice PA--20,862019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Herálec HB20,9219,3920,922022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Stradouň UO20,9519,3820,952017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čeperka PA21,0620,6221,062017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Čeperka PA21,1221,1621,162015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Stéblová PA--21,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Čeperka PA21,4520,3121,452016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Čeperka PA--21,862019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Stéblová PA21,5622,8222,822017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stéblová PA--23,182018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Stéblová PA25,3524,8425,352017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kunětice PA25,6825,1225,682017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Libuň JC25,9825,3625,982017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Stéblová PA27,8127,6427,812017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kámen HB28,0324,6428,032020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Čeperka PA29,3529,6129,612017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Stéblová PA29,6328,9429,632016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Lučice HB30,3021,1230,302020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Stéblová PA29,4830,4130,412022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Stradouň UO--30,802018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Česká Bělá mlHB21,2330,9230,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Lučice HB35,2018,2435,202021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Rohovládova Bělá PA--37,272019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Hrobice PA37,4619,4937,462015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Holice PA38,1018,1838,102016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Pohránov PA39,2438,2639,242017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Rohovládova Bělá PA41,8717,4141,872017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Smidary HK40,4544,0444,042016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slepotice PA48,0347,6948,032017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Lučice HB20,9151,4351,432022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Česká Bělá mlHBNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Česká Bělá mlHBNPNPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hrobice PA-18,21NP2016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Stradouň UO--NP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Rohovládova Bělá PA--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Čeperka PA--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Stéblová PA--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pohled HB16,5818,4218,422020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Herálec HB18,9218,9618,962020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešná HB18,9817,4318,982020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nová Ves u Světlé HB26,7326,4226,732020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Česká Bělá HB47,7347,4947,732020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ždírec nad Doubravou HBNPNPNP2020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/23 Fotbalové hřiště Srch, Putovní pohár obce Srch
-
2014/09/13 Srch - Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2015/09/12 Srch, fotbalové hřiště, 9.kolo LPO
LPO
2016/06/25 Srch, na fotbalovém hřišti, 5.kolo LPO
LPO
2016/09/10 Srch, na fotbalovém hřišti, 7.kolo LPO
LPO
2017/06/24 Fotbalové hřiště Srch, VIII. kolo LPO 2017
LPO
2017/09/09 Fotbalové hřiště Srch, X. kolo LPO 2017
LPO
2017/09/09 Fotbalové hřiště Srch, Memoriál Františka Češky
-
2018/06/09 Fotbalové hřiště, Srch, V.kolo LPO 2018
LPO
2018/09/15 Fotbalové hřiště, Srch, VII.kolo LPO 2018
LPO
2019/09/21 Srch, fotbalové hřiště, VIII.kolo LPO - Srch
LPO
2020/09/19 Srch, Srch _
HBHL
2021/09/18 Srch, Srch _
HBHL
2022/09/17 Srch, Srch _
HBHL
Kdy Kde Liga


Soutěže