Fotbalové hřiště Srch 2017 - Memoriál Františka Češky

Liga: -
Místo: Srch
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 09. 09. 2017 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 09. 2017 14:00
Konec rezervace: 09. 09. 2017 14:00
Začátek tipování:  09. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Leoš Kříž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-srch-9113.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice PA14,4614,3714,462017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srch SPA14,8714,6114,872017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myštěves HK15,0214,8815,022017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čeperka NPA15,2314,7915,232017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slepotice PA15,4314,9315,432017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stéblová DPA15,4515,2415,452017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rohovládova Bělá PA15,4714,8515,472017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Moravany PA16,2215,1416,222017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrádek PA16,7815,4916,782017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Červený Kostelec NA16,9214,9516,922017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Srch JPA17,6517,5717,652017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stéblová APA20,4820,1020,482017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svinčany PA--NP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Semtín ExplosiaPA15,9915,6915,992017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Semtín ExplosiaPA16,3015,9216,302017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slepotice PA--16,632018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rokytno PA16,6515,5716,652017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,7716,3416,772017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hrobice ExplosiaPA--16,902018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Slepotice PA17,4317,1117,432017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Holice PA--17,452018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rohovládova Bělá PA17,4817,2817,482017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rohovládova Bělá PA17,6717,3117,672015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytno PA17,1117,6917,692016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dlouhá Ves RK--17,772018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Holice PA--17,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrobice PA18,0217,7418,022017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rokytno PA17,8418,1818,182016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libňatov TU18,1917,8318,192016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrobice PA17,1518,3118,312017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Slepotice PA17,7718,4418,442017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dubenec TU18,4617,7918,462017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrobice PA17,9618,5818,582016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Holice PA18,4919,6218,622017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hrobice PA18,6516,6518,652017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Stradouň UO--18,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Čeperka PA--18,972018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Stradouň UO19,0219,0619,062017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Slepotice PA18,3419,0819,082015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Slepotice PA18,1419,0919,092016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rohovládova Bělá PA19,0918,5019,092016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dlouhá Ves RK--19,132018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Slepotice PA18,1619,2019,202016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kunětice PA18,7819,2419,242015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stéblová PA--19,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Holice PA19,3518,9919,352017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrobice ExplosiaPA--19,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Čeperka PA19,5619,0519,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Slepotice PA--19,592018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kunětice PA19,8619,0019,862016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Libňatov TU20,2218,6720,222015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rokytno PA20,2520,0120,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Smidary HK19,0320,2620,262016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rohovládova Bělá PA--20,342018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rohovládova Bělá PA--20,372018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kunětice PA18,7120,3720,372017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Stéblová PA20,4519,9920,452016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Holice PA20,6118,9520,612015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Čeperka PA19,7620,6320,632017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Smidary HK20,3620,7020,702015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Stradouň UO20,9519,3820,952017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Čeperka PA21,0620,6221,062017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Čeperka PA21,1221,1621,162015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Čeperka PA21,4520,3121,452016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Stéblová PA21,5622,8222,822017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Stéblová PA--23,182018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stéblová PA25,3524,8425,352017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kunětice PA25,6825,1225,682017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libuň JC25,9825,3625,982017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Stéblová PA27,8127,6427,812017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Čeperka PA29,3529,6129,612017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stéblová PA29,6328,9429,632016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stradouň UO--30,802018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hrobice PA37,4619,4937,462015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Holice PA38,1018,1838,102016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Pohránov PA39,2438,2639,242017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Rohovládova Bělá PA41,8717,4141,872017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Smidary HK40,4544,0444,042016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Slepotice PA48,0347,6948,032017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Rohovládova Bělá PA--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Čeperka PA--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Stéblová PA--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hrobice PA-18,21NP2016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/23 Fotbalové hřiště Srch, Putovní pohár obce Srch
-
2014/09/13 Srch - Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2015/09/12 Srch, fotbalové hřiště, 9.kolo LPO
LPO
2016/06/25 Srch, na fotbalovém hřišti, 5.kolo LPO
LPO
2016/09/10 Srch, na fotbalovém hřišti, 7.kolo LPO
LPO
2017/06/24 Fotbalové hřiště Srch, VIII. kolo LPO 2017
LPO
2017/09/09 Fotbalové hřiště Srch, X. kolo LPO 2017
LPO
2017/09/09 Fotbalové hřiště Srch, Memoriál Františka Češky
-
2018/06/09 Fotbalové hřiště, Srch, V.kolo LPO 2018
LPO
2018/09/15 Fotbalové hřiště, Srch, VII.kolo LPO 2018
LPO
2019/09/21 Srch, fotbalové hřiště, VIII.kolo LPO - Srch
LPO
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga