Študlov,Fotbalové hřiště 2021 - XV. Ročník memoriálu Jindřicha Polácha

Liga: -
Místo: Študlov
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 04. 07. 2021 14:00
Kontakt:   SDH ŠTUDLOV
Telefon:  731732669

Začátek rezervace: 25. 06. 2021 14:00
Konec rezervace: 04. 07. 2021 14:00
Začátek tipování:  04. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2021 00:00
Zadal: Ivo Juráček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

2B,startovné 200KČ VÍCE INFO FACEBOOK SDH ŠTUDLOV 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-studlov-11844.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Študlov Nad 35VSIvo Juráček
22Bylnice MužiZLTomáš Hořák
33Vrbětice ZLBronislav Lysák
44Nevšová ZLPavel Pavelka
55Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
66Křekov ZLJaroslav Pinďák
77Prostřední Bečva VSPavel Růčka
88Krhová 35+VSKamil Žlebek
99Mirošov BZLTomáš Hověžák
1010Horní Lideč VSAlbert
1111Velká Lhota Muži VSDominik Babinec
1212Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
1313Valašské Příkazy ŽenyVSjosef smolik
1414Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1515Francova Lhota MuziVSMartin Bambuch
1616Popov ženyZLAlois Kulíšek
1717Trnava ZLMates Juřík
1818Prlov VSIvo Juráček
1919Všemina ZLMates Juřík
2020Vysoká PRTomáš Horák
2121Bystřička MužiVSJakub Rudolecký


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brumov BZL14,2414,2614,262016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladcová ZL14,1514,3614,362016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mirošov ZL14,2714,4514,452016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítná nad Vláří ZL14,4714,2314,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vrbětice ZL14,3514,4914,492021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vrbětice ZL14,3614,5214,522016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Podhradní Lhota KM14,5314,0514,532018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hliník nad Váhom BY14,3514,5714,572016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podhradní Lhota KM14,6114,5514,612017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Větřkovice OP14,6214,5714,622016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Francova Lhota VS14,7814,4414,782017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Beluša PU14,8014,8814,882016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hoštiná PU14,7314,9614,962018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lidečko VS14,9914,6514,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nevšová ZL14,5815,0015,002016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lidečko VS15,0415,1115,112017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Valašská Polanka VS15,1815,0315,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lidečko VS15,2715,1215,272021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Francova Lhota BVS15,2814,6915,282017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ratiboř VS15,2814,6915,282019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS15,3915,3315,392017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lešná VS15,2415,4115,412018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Podhradní Lhota KM15,5015,0615,502019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bylnice ZL15,2015,5615,562021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vysoké Pole ZL14,1915,5815,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Študlov VS15,5115,5815,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Valašské Příkazy VS14,8115,5915,592017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Drnovice ZL15,6115,3115,612018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vysoké Pole ZL15,1215,6715,672017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nevšová AZL15,7414,0815,742017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Podolí VS15,1115,7515,752016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Valašské Příkazy VS15,7715,4715,772019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Slušovice ZL15,8415,8015,842017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štítná nad Vláří ZL15,4115,9115,912017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hřivínův Újezd ZL14,9015,9515,952016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Slušovice ZL15,3516,0016,002016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bystřička VS15,9416,0016,002021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Francova Lhota VS15,8816,0116,012019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nedašov ZL15,3816,0216,022017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Podolí VS16,0915,7316,092017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Francova Lhota VS16,1214,7416,122016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bystřička VS16,1316,1016,132017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zádveřice ZL16,0316,1516,152017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nevšová ZL14,9516,2116,212021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zádveřice ZL16,1916,2216,222016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Velká Lhota VS16,2416,1116,242019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lešná VS15,2116,2516,252019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nedašova Lhota ZL16,3415,2116,342017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Valašská Polanka VS16,3716,1516,372018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lidečko VS15,6516,4116,412019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nedašov ZL16,1316,4316,432019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mikulůvka VS16,4714,8916,472017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Podolí VS14,9016,4716,472019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Zádveřice ZL15,8316,4916,492018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Francova Lhota VS16,1916,5616,562021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Študlov VS15,9916,5716,572017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Křekov ZL14,9816,6116,612019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vysoká VS15,5416,6916,692021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Horní Lideč VS16,0816,8616,862018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Mirošov ZL17,1314,2017,132017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Mikulůvka VS16,5617,2517,252018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bylnice ZL17,3516,5917,352016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Lidečko VS17,5317,3817,532018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Slavičín ZL16,6317,5517,552016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Trnava ZL15,5517,5917,592021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Mirošov ZL15,7017,7417,742018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Valašská Polanka VS17,8017,5417,802017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Tichov AZL17,8117,2217,812017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lešná VS15,8817,9917,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Ratiboř VS17,7318,0018,002017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Jasenice VS18,0817,1518,082016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Tichov ZL18,1417,5818,142019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Valašská Polanka VS15,6518,2518,252021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Valašské Příkazy VS18,2815,1618,282021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS16,6618,2818,282016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lužná VS18,3216,1418,322017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Valašské Příkazy BVS18,4318,3118,432018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Velká Lhota VS18,4615,3918,462018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Poteč ZL18,4716,0318,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Trnava ZL18,2118,5318,532018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bratřejov ZL18,4618,7018,702021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Mirošov BZL18,9114,7118,912021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hošťálková VS18,3319,0719,072019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Křekov BZL18,9919,1719,172017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Louky ZL19,4619,3919,462016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Lipová ZL16,0319,6019,602021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Francova Lhota BVS19,1819,8219,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Valašské Příkazy VS17,8719,8919,892016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Podolí VS20,0019,1420,002018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Slopné ZL18,1720,1220,122016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Nevšová BZL15,2320,3420,342016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Poteč ZL15,4320,8520,852017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Drnovice ZL21,1320,6721,132019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Louky ZL21,771,8821,772017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Nedašova Lhota ZL21,9915,0721,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Tichov ZL23,0918,0923,092016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Drnovice ZL23,4120,7723,412017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Prlov BVS21,3223,5623,562021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Halenkov VS23,6622,7623,662019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Lužná VS18,6224,1624,162016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Slušovice ZL17,1917,1217,192016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nedašova Lhota ZL17,4517,0017,452016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Komárovice VS17,8617,7117,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vysoké Pole ZL17,9517,0317,952016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Milotice nad Bečvou PR18,0117,5018,012016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vlachovice ZL17,9518,3718,372018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Drnovice ZL18,6718,5718,672019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kunovice VS18,7418,4018,742016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Drnovice ZL18,7818,5618,782018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mostište PU17,9119,1319,132016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loukov KM18,3619,3319,332019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vlachovice ZL19,2119,5319,532017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevšová ZL17,2019,8719,872016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vlachovice ZL17,5719,9219,922019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Choryně VS18,5619,9519,952018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Komárovice VS18,7720,0320,032017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Drnovice ZL20,2319,2020,232017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Valašské Příkazy VS20,2620,1420,262016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Choryně VS19,2120,4320,432019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vysoké Pole ZL20,3120,9720,972017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Loukov KM21,1720,5821,172017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ihrište PU21,2421,0021,242016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lidečko VS20,5521,4121,412016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bratřejov ZL19,3421,5121,512021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velká Lhota VS25,5527,0427,042019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Halenkov VS32,6630,8532,662019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rokytnice VS30,1836,0136,012021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Prlov VS36,3536,6636,662019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Komárovice VS38,2738,3838,382018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velká Lhota VS26,3342,0742,072018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lačnov VS45,1844,8045,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Valašské Příkazy VS47,5231,7947,522021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loukov KM53,7455,2655,262018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lidečko VS70,3070,6370,632019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Popov ZLNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bratřejov ZL17,76NPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Loučka VSNPNPNP2019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Drnovice ZLNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/01 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha
-
2013/07/07 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha VII. ročník
-
2014/07/06 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha
-
2015/07/05 Študlov - Fotbalové hřiště, IX. Memoriál Jindřicha Polácha
-
2016/07/03 Študlov, X. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B
VHL
2017/07/02 Študlov, XI. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B
VHL
2018/07/01 Študlov, XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B
VHL
2019/07/07 Študlov, pohárovka 2B
VHL
2021/07/04 Študlov,Fotbalové hřiště, XV. Ročník memoriálu Jindřicha Polácha
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga