Svitavy, věže 2014 - Mistrovství světa juniorů v požárním sportu

Liga: FSCR
Místo: Svitavy
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 16. 07. 2014 11:00
Kontakt:   DH
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 07. 2014 11:00
Konec rezervace: 16. 07. 2014 11:00
Začátek tipování:  16. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 16. 07. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost
Zařazeno do: Výstup na věž

Stránky pořadatele:  http://www.firesport-svitavy2014.com/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svitavy-2014-07-16-5749.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poland ( Polsko ) Weiszewski Linda (4) -Honza Adamec
22Czech ( Česko ) Tschöpová Eliška (14) -Honza Adamec
33Czech ( Česko ) Sedláková Hana (24) -Honza Adamec
44Russia ( Rusko ) Beliaeva Anastasiia (34) -Honza Adamec
55Belarus ( Bělorusko )  Prishchepava Alena (44) -Honza Adamec
66Slovakia ( Slovensko ) Galarovičová Veronka (54) -Honza Adamec
77Croatia ( Chorvatsko ) Vugrinec Lea (64) -Honza Adamec
88Poland ( Polsko ) Hulisz Zuzanna (5) -Honza Adamec
99Czech ( Česko ) Červínková Sandra (15) -Honza Adamec
1010Czech ( Česko ) Klvaňová Dominika (25) -Honza Adamec
1111Russia ( Rusko ) Korepanova Aleksandra (35) -Honza Adamec
1212Belarus ( Bělorusko )  Yatskavets Tatsiana (45) -Honza Adamec
1313Slovakia ( Slovensko ) Mešová Alžběta (55) -Honza Adamec
1414Croatia ( Chorvatsko ) Dobranic Jasmina (65) -Honza Adamec
1515Poland ( Polsko ) Lach Jagoda (6) -Honza Adamec
1616Czech ( Česko ) Friedlová Eliška (16) -Honza Adamec
1717Czech ( Česko ) Sýkorová Patricie (26) -Honza Adamec
1818Russia ( Rusko ) Bureneva Anastasiia (36) -Honza Adamec
1919Belarus ( Bělorusko )  Arshauskaya Palna (46) -Honza Adamec
2020Slovakia ( Slovensko ) Vráblová Žaneta (56) -Honza Adamec
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ukraine ( Ukrajina ) Serhiienko Viktor (5) -Honza Adamec
22Lithuania ( Litva ) Bernotas Normantas (14) -Honza Adamec
33Bulgaria ( Bulharsko )  Isuf Arhan (24) -Honza Adamec
44Latvia ( Lotyšsko ) Cacs Gustavs (34) -Honza Adamec
55Slovakia ( Slovensko ) Bujna Richard (44) -Honza Adamec
66Czech ( Česko ) Klvaňa Daniel (54) -Honza Adamec
77Russia ( Rusko ) Valiev Denis (64) -Honza Adamec
88Kazakhstan ( Kazachstán ) Shamshidinov Saifuddin (74) -Honza Adamec
99Belarus ( Bělorusko )  Babydau Ilya (84) -Honza Adamec
1010Poland ( Polsko ) Lopatka Jakub (95) -Honza Adamec
1111Czech ( Česko ) Dvořák David (104) -Honza Adamec
1212Ukraine ( Ukrajina ) Viesielov Daniil (6) -Honza Adamec
1313Lithuania ( Litva ) Bobinas Haroldas (15) -Honza Adamec
1414Bulgaria ( Bulharsko )  Gurkov Alexandr (25) -Honza Adamec
1515Latvia ( Lotyšsko ) Mikuckis Janis (35) -Honza Adamec
1616Slovakia ( Slovensko ) Porada Ondrej (45) -Honza Adamec
1717Czech ( Česko ) Blizňák Radim (55) -Honza Adamec
1818Russia ( Rusko ) Rodin Aleksei (65) -Honza Adamec
1919Kazakhstan ( Kazachstán ) Romanov Maksad (75) -Honza Adamec
2020Belarus ( Bělorusko )  Perapechka Mikita (85) -Honza Adamec
2121Poland ( Polsko ) Paško Jakub (94) -Honza Adamec
2222Czech ( Česko ) Lejska Michal (105) -Honza Adamec
2323Ukraine ( Ukrajina ) Blonskyi Vladyslav (4) -Honza Adamec
2424Lithuania ( Litva ) Kasparas Mantas (16) -Honza Adamec
2525Bulgaria ( Bulharsko )  Hristov Hristo (26) -Honza Adamec
2626Latvia ( Lotyšsko ) Baumanis Rets (36) -Honza Adamec
2727Slovakia ( Slovensko ) Lorins Marian (46) -Honza Adamec
2828Czech ( Česko ) Peterek Marek (56) -Honza Adamec
2929Russia ( Rusko ) Begishev Stepan (66) -Honza Adamec
3030Kazakhstan ( Kazachstán ) Snegirev Dmitriy (76) -Honza Adamec
3131Belarus ( Bělorusko )  Vaitsiakhouski Dzmitry (86) -Honza Adamec
3232Poland ( Polsko ) Majcher Piotr (96) -Honza Adamec
3333Czech ( Česko ) Bartoň Adam (106) -Honza Adamec
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poland ( Polsko ) Gutmańska Natalia (1) -Honza Adamec
22Czech ( Česko ) Dvořáková Kristýna (11) -Honza Adamec
33Czech ( Česko ) Krejčí Kamila (21) -Honza Adamec
44Russia ( Rusko ) Alekseenko Iuliia (31) -Honza Adamec
55Belarus ( Bělorusko )  Krauchenko Anastasiya (41) -Honza Adamec
66Slovakia ( Slovensko ) Strelová Ema (51) -Honza Adamec
77Croatia ( Chorvatsko ) Trupkovič Enna (61) -Honza Adamec
88Poland ( Polsko ) Jankowska Patrycja (2) -Honza Adamec
99Czech ( Česko ) Jandová Michaela (12) -Honza Adamec
1010Czech ( Česko ) Novotná Zdena (22) -Honza Adamec
1111Russia ( Rusko ) Igumnova Alina (32) -Honza Adamec
1212Belarus ( Bělorusko )  Kazachenka Valerya (42) -Honza Adamec
1313Slovakia ( Slovensko ) Kalmanová Zuzana (52) -Honza Adamec
1414Croatia ( Chorvatsko ) Culjak Margareta (62) -Honza Adamec
1515Poland ( Polsko ) Wilczewska Anna (3) -Honza Adamec
1616Czech ( Česko ) Landová Lada (13) -Honza Adamec
1717Czech ( Česko ) Sýkorová Petra (23) -Honza Adamec
1818Russia ( Rusko ) Putilova Mariia (33) -Honza Adamec
1919Belarus ( Bělorusko )  Kuhach Hanna (43) -Honza Adamec
2020Slovakia ( Slovensko ) Jakubcová Barbora (53) -Honza Adamec
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ukraine ( Ukrajina ) Danylchenko Serhii (1) -Honza Adamec
22Lithuania ( Litva ) Kaubrys Eismantas (11) -Honza Adamec
33Bulgaria ( Bulharsko )  Lyubenov Aleks (21) -Honza Adamec
44Latvia ( Lotyšsko ) Antonjuks Mihails (31) -Honza Adamec
55Slovakia ( Slovensko ) Kovár Ján (41) -Honza Adamec
66Czech ( Česko ) Červenka Jiří (51) -Honza Adamec
77Russia ( Rusko ) Bloshenko Igor (63) -Honza Adamec
88Kazakhstan ( Kazachstán ) Gabbas Asset (71) -Honza Adamec
99Belarus ( Bělorusko )  Baryshau Daniil (82) -Honza Adamec
1010Poland ( Polsko ) Tracz Dominik (91) -Honza Adamec
1111Czech ( Česko ) Filipčík Jakub (101) -Honza Adamec
1212Ukraine ( Ukrajina ) Lupynos Mykyta (2) -Honza Adamec
1313Lithuania ( Litva ) Kundrotas Astijus (12) -Honza Adamec
1414Bulgaria ( Bulharsko )  Grncharov Alexandr (22) -Honza Adamec
1515Latvia ( Lotyšsko ) Klava Matiss (32) -Honza Adamec
1616Slovakia ( Slovensko ) Fris Róbert (42) -Honza Adamec
1717Czech ( Česko ) Gerža Lukáš (52) -Honza Adamec
1818Russia ( Rusko ) Semenov Dmitrii (62) -Honza Adamec
1919Kazakhstan ( Kazachstán ) Anvarbek Rakhat (72) -Honza Adamec
2020Belarus ( Bělorusko )  Lameika Daniil (83) -Honza Adamec
2121Poland ( Polsko ) Janik Kacper (92) -Honza Adamec
2222Czech ( Česko ) Linhart Patrik (102) -Honza Adamec
2323Ukraine ( Ukrajina ) Trotsenko Vladyslav (3) -Honza Adamec
2424Lithuania ( Litva ) Tamušaitis Gediminas (13) -Honza Adamec
2525Bulgaria ( Bulharsko )  Kolev Georgi (23) -Honza Adamec
2626Latvia ( Lotyšsko ) Bujnickis Deniss (33) -Honza Adamec
2727Slovakia ( Slovensko ) Bučák Samuel (43) -Honza Adamec
2828Czech ( Česko ) Drahorád Tomáš (53) -Honza Adamec
2929Russia ( Rusko ) Isaev Nikita (61) -Honza Adamec
3030Kazakhstan ( Kazachstán ) Assylov Murager (73) -Honza Adamec
3131Belarus ( Bělorusko )  Shmots Andrei (81) -Honza Adamec
3232Poland ( Polsko ) Tracz Pawel (93) -Honza Adamec
3333Czech ( Česko ) Musiol Miroslav (103) -Honza Adamec
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poland ( Polsko ) Lach Marta (7) -Honza Adamec
22Czech ( Česko ) Tomasková Linda (17) -Honza Adamec
33Czech ( Česko ) Janíčková Adriana (27) -Honza Adamec
44Russia ( Rusko ) Ivanova Vladislava (37) -Honza Adamec
55Belarus ( Bělorusko )  Osipava Viktoryia (47) -Honza Adamec
66Slovakia ( Slovensko ) Mihalíková Barbora (57) -Honza Adamec
77Croatia ( Chorvatsko ) Šparavec Joana (67) -Honza Adamec
88Poland ( Polsko ) Lukaszewska Dagmara (8) -Honza Adamec
99Czech ( Česko ) Strouhalová Lucie (18) -Honza Adamec
1010Czech ( Česko ) Bartošková Kamila (28) -Honza Adamec
1111Russia ( Rusko ) Filimonova Anna (39) -Honza Adamec
1212Belarus ( Bělorusko )  Karevo Aksana (48) -Honza Adamec
1313Slovakia ( Slovensko ) Vyšinská Anna (59) -Honza Adamec
1414Croatia ( Chorvatsko ) Culjak Petra (68) -Honza Adamec
1515Poland ( Polsko ) Chyczewska Sandra (9) -Honza Adamec
1616Czech ( Česko ) Pohanková Lucie (19) -Honza Adamec
1717Czech ( Česko ) Mastná Anežka (29) -Honza Adamec
1818Russia ( Rusko ) Miakisheva Angelina (38) -Honza Adamec
1919Belarus ( Bělorusko )  Zdanovich Katsiaryna (49) -Honza Adamec
2020Slovakia ( Slovensko ) Putalová Lucia (58) -Honza Adamec
Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ukraine ( Ukrajina ) Klymiuk Volodymir (7) -Honza Adamec
22Lithuania ( Litva ) Tetianec Jaroslav (17) -Honza Adamec
33Bulgaria ( Bulharsko )  Grozdanov Angel (29) -Honza Adamec
44Latvia ( Lotyšsko ) Milnikovs Aleksandrs (37) -Honza Adamec
55Slovakia ( Slovensko ) Rerko Marián (47) -Honza Adamec
66Czech ( Česko ) Adam Josef (57) -Honza Adamec
77Russia ( Rusko ) Ibragimov Kamil (67) -Honza Adamec
88Kazakhstan ( Kazachstán ) Ratnikov Maksim (77) -Honza Adamec
99Belarus ( Bělorusko )  Daderkin Uladzimir (88) -Honza Adamec
1010Poland ( Polsko ) Klimek Kamil (97) -Honza Adamec
1111Czech ( Česko ) Zhříval Jan (107) -Honza Adamec
1212Ukraine ( Ukrajina ) Stasiuk Vasil (8) -Honza Adamec
1313Lithuania ( Litva ) Četvergas Simonas (18) -Honza Adamec
1414Bulgaria ( Bulharsko )  Kostov Mihail (28) -Honza Adamec
1515Latvia ( Lotyšsko ) Mucenieks Aivis (38) -Honza Adamec
1616Slovakia ( Slovensko ) Čimbora Šimon (48) -Honza Adamec
1717Czech ( Česko ) Divoš Václav (58) -Honza Adamec
1818Russia ( Rusko ) Shvetcov Konstantin (68) -Honza Adamec
1919Kazakhstan ( Kazachstán ) Durikhanov Yernaz (78) -Honza Adamec
2020Belarus ( Bělorusko )  Misiuchenka Yahor (87) -Honza Adamec
2121Poland ( Polsko ) Rozanski Maciej (99) -Honza Adamec
2222Czech ( Česko ) Tabach Lukáš (108) -Honza Adamec
2323Ukraine ( Ukrajina ) Kravchenko Yurii (9) -Honza Adamec
2424Lithuania ( Litva ) Taraškus Valdas (19) -Honza Adamec
2525Bulgaria ( Bulharsko )  Cheliktepe Erturul (27) -Honza Adamec
2626Latvia ( Lotyšsko ) Kuzmins Olegs (39) -Honza Adamec
2727Slovakia ( Slovensko ) Zavadzan Stanislav (49) -Honza Adamec
2828Czech ( Česko ) Gášek Jan (59) -Honza Adamec
2929Russia ( Rusko ) Abdukhalikov Artur (69) -Honza Adamec
3030Belarus ( Bělorusko )  Artsiukh Yauheni (89) -Honza Adamec
3131Poland ( Polsko ) Koczyvas Adrian (98) -Honza Adamec
3232Czech ( Česko ) Svačina Richard (109) -Honza Adamec
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11South Korea ( Jižní Korea ) Gisu Jo (6) -Honza Adamec
22Russia ( Rusko ) Yandroshevich Evgeny (20) -Honza Adamec
33Belarus ( Bělorusko )  Charapko Mkita (23) -Honza Adamec
44Bulgaria ( Bulharsko )  Bonchev Hristo (32) -Honza Adamec
55Slovakia ( Slovensko ) Kičín Marek (42) -Honza Adamec
66Czech ( Česko ) Šuba Radek (51) -Honza Adamec
77Kazakhstan ( Kazachstán ) Tumashevskiy Maxud (61) -Honza Adamec
88Poland ( Polsko ) Sieliwoniuk Rafal (71) -Honza Adamec
99South Korea ( Jižní Korea ) Jimin Kim (1) -Honza Adamec
1010Russia ( Rusko ) Titorenko Stanislav (16) -Honza Adamec
1111Belarus ( Bělorusko )  Rabtsevich Yauhen (22) -Honza Adamec
1212Bulgaria ( Bulharsko )  Malinov Ivan (33) -Honza Adamec
1313Slovakia ( Slovensko ) Szigrai Róbert (47) -Honza Adamec
1414Czech ( Česko ) Bulín Michal (52) -Honza Adamec
1515Kazakhstan ( Kazachstán ) Khoroshilov Pavel (62) -Honza Adamec
1616Poland ( Polsko ) Wloch Bartosz (72) -Honza Adamec
1717South Korea ( Jižní Korea ) Sinjae Kim (5) -Honza Adamec
1818Russia ( Rusko ) Nigamatullin Aramis (13) -Honza Adamec
1919Belarus ( Bělorusko )  Tarasevich Anton (21) -Honza Adamec
2020Bulgaria ( Bulharsko )  Pískov Plamen (31) -Honza Adamec
2121Slovakia ( Slovensko ) Šary Mroslav (48) -Honza Adamec
2222Czech ( Česko ) Vaculín Petr (53) -Honza Adamec
2323Kazakhstan ( Kazachstán ) Karakbayev Vakhijan (68) -Honza Adamec
2424Poland ( Polsko ) Sienkiewicz Szymon (73) -Honza Adamec
2525South Korea ( Jižní Korea ) Taegeun Oh (4) -Honza Adamec
2626Russia ( Rusko ) Kuzmenko Nikita (12) -Honza Adamec
2727Belarus ( Bělorusko )  Bilalau Rustam (25) -Honza Adamec
2828Bulgaria ( Bulharsko )  Ivanov Michail (36) -Honza Adamec
2929Slovakia ( Slovensko ) Kalužník Dávid (46) -Honza Adamec
3030Czech ( Česko ) Paulíček Stanislav (54) -Honza Adamec
3131Kazakhstan ( Kazachstán ) Chakenov Aidyn (64) -Honza Adamec
3232Poland ( Polsko ) Grabowski Lukasz (74) -Honza Adamec
3333South Korea ( Jižní Korea ) Sungsoon Kang (3) -Honza Adamec
3434Russia ( Rusko ) Kiselev Ilya (11) -Honza Adamec
3535Belarus ( Bělorusko )  Ukolau Nikita (30) -Honza Adamec
3636Bulgaria ( Bulharsko )  Marinov Rosen (34) -Honza Adamec
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Czech ( Česko ) Chovancová Petra (5) -Honza Adamec
22Bulgaria ( Bulharsko )  Zhaklin Georgieva (11) -Honza Adamec
33Slovakia ( Slovensko ) Betáková Zuzana (21) -Honza Adamec
44Russia ( Rusko ) Arisova Elena (33) -Honza Adamec
55Czech ( Česko ) Machalová Veronika (9) -Honza Adamec
66Bulgaria ( Bulharsko )  Krasteva Krasimira (12) -Honza Adamec
77Slovakia ( Slovensko ) Čupcová Erika (22) -Honza Adamec
88Russia ( Rusko ) Khomutskikh Lilia (39) -Honza Adamec
99Czech ( Česko ) Kulštejnová Tereza (7) -Honza Adamec
1010Bulgaria ( Bulharsko )  Tyagova Alexandra (13) -Honza Adamec
1111Slovakia ( Slovensko ) Dominiková Lenka (23) -Honza Adamec
1212Russia ( Rusko ) Grigoreva Anastasiia (37) -Honza Adamec
1313Czech ( Česko ) Šubrtová Barbora (1) -Honza Adamec
1414Bulgaria ( Bulharsko )  Uzunova Denica (14) -Honza Adamec
1515Slovakia ( Slovensko ) Betáková Patricia (24) -Honza Adamec
1616Russia ( Rusko ) Chikaeva Liudmila (31) -Honza Adamec
1717Czech ( Česko ) Šuchmanová Věra (10) -Honza Adamec
1818Bulgaria ( Bulharsko )  Todorova Jelenka (15) -Honza Adamec
1919Slovakia ( Slovensko ) Adámiková Lenka (25) -Honza Adamec
2020Russia ( Rusko ) Ponkratova Elena (35) -Honza Adamec
2121Czech ( Česko ) Marešová Monika (6) -Honza Adamec
2222Slovakia ( Slovensko ) Bujnová Petronela (26) -Honza Adamec
2323Russia ( Rusko ) Okorokova Anna (34) -Honza Adamec
2424Czech ( Česko ) Witoszová Karolína (8) -Honza Adamec
2525Slovakia ( Slovensko ) Číčová Alena (27) -Honza Adamec
2626Russia ( Rusko ) Shaiakhmetova Aigul (40) -Honza Adamec
2727Czech ( Česko ) Marková Markéta (4) -Honza Adamec
2828Slovakia ( Slovensko ) Bolfová Erika (29) -Honza Adamec
2929Russia ( Rusko ) Kravtcova Mariia (36) -Honza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/16 Svitavy, věže, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/16 Svitavy, věže - finále, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/17 Svitavy, 100 m s překážkami, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/17 Svitavy, 100 m s finale, MS Svitavy 2014
FSCR
2014/07/18 Svitavy, Štafeta 4 x 100m, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/19 Svitavy, Požární útok, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
FSCR
2019/07/13 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
FSCR
Kdy Kde Liga