Plzeň Košutka-Globus 2014 - Globus cup

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 05. 2014 11:00
Kontakt:   Daniel Štěpán
Telefon:  605 372 732
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Josef

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevřeň B PS 20,58 20,58 28,16
2.  Horní Bělá PS 18,04 21,06 18,04
3.  Horní Hradiště B PS NP NP NP
4.  Kožlany PS 33,75 33,75 NP
5.  Dolany PS 38,15 NP 38,15
6.  Ledce PS 18,03 NP 18,03
7.  Manětín B PS 18,51 NP 18,51
8.  Chotíkov PS 29,34 29,34 NP
9.  Obora A PS 22,42 NP 22,42
10.  Všeruby PS 23,23 23,23 36,42
11.  Horní Hradiště A PS 22,18 40,21 22,18
12.  Nevřeň PS 21,02 22,63 21,02
13.  Obora B PS 17,96 20,28 17,96
14.  Manětín A PS 17,32 18,54 17,32
15.  Líté PS 17,36 NP 17,36
16.  Úněšov PS 19,58 20,47 19,58
17.  Bučí PS 20,27 20,27 NP
18.  Třemošná PS 25,08 NP 25,08

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bolevec PM NP NP NP
2.  Nevřeň B PS 56,35 NP 56,35
3.  Manětín C PS 23,17 23,17 27,20
4.  Kaznějov A PS 22,88 24,97 22,88
5.  Kožlany PS 33,25 NP 33,25
6.  Dolany PS 20,00 NP 20,00
7.  Horní Hradiště PS 25,79 25,79 26,07
8.  Chotíkov PS 25,64 NP 25,64
9.  Ledce A PS 32,51 32,51 43,41
10.  Horní Bělá A PS 18,69 20,11 18,69
11.  Manětín B PS 24,36 24,36 28,41
12.  Kaznějov B PS 29,11 29,11 NP
13.  Úněšov PS NP NP NP
14.  Obora A PS 16,03 16,80 16,03
15.  Horní Bělá B PS NP NP NP
16.  Ledce B PS 21,24 21,24 39,06
17.  Všeruby B PS 26,56 29,18 26,56
18.  Obora B PS 28,78 47,49 28,78
19.  Nekmíř PS 33,52 36,65 33,52
20.  Nevřeň A PS 25,95 25,95 NP
21.  Manětín A PS 19,13 21,94 19,13
22.  Obora C PS 25,34 25,34 27,68
23.  Všeruby A PS 21,49 23,22 21,49
24.  Bolevec B PM 33,19 NP 33,19
25.  Bučí PS 28,47 28,47 NP
26.  Třemošná PS 30,62 30,62 33,50

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
Kdy Kde Liga


Komentáře