Dolní Libina, areál koupaliště 2019 - Memoriál Josefa Jančíka

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://www.ou-libina.cz/
Kdy: 23. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Tomáš Kobza
Telefon:  +420 724 272 105
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,3716,7216,722020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hrabůvka PR17,1516,8217,152020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Otinoves PV17,8018,3718,372020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Radíkov OL18,4618,4318,462020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Janovice BR18,5617,5018,562020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dolany OL17,8418,9918,992020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladeč OL19,3818,7219,382020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chválkovice OL19,8717,7519,872020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Libina SU18,9320,5320,532020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chořelice OL21,5421,1421,542020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Šumvald OL21,9318,4221,932020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kokory PR22,0122,2522,252020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Plinkout OL26,4117,7126,412020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Křenovice PRNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velká Bystřice OLNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice PVNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Krasice - Prostějov PV16,8317,1817,182020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dolní Libina SU17,4917,8217,822020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Haňovice OL18,0317,4518,032020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Pěnčín PV18,1117,7318,112020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Hlubočky OL18,2018,4618,462020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Šumvald OL17,4318,6518,652020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Čechy pod Kosířem PV18,1118,6618,662020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Cholina OL19,1620,1320,132020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Droždín Chvadrož OL25,0525,0525,052020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Dub nad Moravou OLNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Pěnčín B PVNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Olšovec PR17,9417,99NP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2020/06/28 HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA, Druhý závod ligy BIOMAC HANÁCKÁ EXTRALIGA 2020
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře