Mirošov - JLNS 2023 - O putovní pohár SDH Mirošov

Liga: Jihovalašská liga nočních soutěží
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 06. 2023 21:45
Kontakt:   Mirošov
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Martin Hověžák

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbětice ZL 15,61 15,18 15,61
2.  Mirošov A ZL 16,41 16,41 15,89
3.  Nevšová C ZL 16,70 16,70 15,56
4.  Smolina ZL 17,92 16,63 17,92
5.  Kněžpole A UH 20,27 16,75 20,27
6.  Pitín UH 20,33 20,33 18,22
7.  Lipová ZL 20,46 20,25 20,46
8.  Kněžpole B UH 21,07 20,82 21,07
9.  Křekov ZL 21,25 21,25 16,51
10.  Slušovice ZL 21,65 21,65 19,71
11.  Loučka VS 22,80 22,80 22,59
12.  Polichno ZL 23,64 21,50 23,64
13.  Bystřička VS 36,04 16,31 36,04
14.  Horní Lideč VS 40,49 19,92 40,49
15.  Nevšová B ZL NP NP NP
15.  Bojkovice UH NP NP NP
15.  Mirošov C ZL NP NP NP
15.  Vlachovice ZL NP NP NP
15.  Všemina ZL NP NP NP
15.  Trnava ZL NP NP NP
15.  Popov ZL NP NP NP
15.  Žeranovice KM NP NP NP
15.  Mirošov B ZL NP NP NP
15.  Míkovice UH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bojkovice UH 18,39 18,39 18,19
2.  Vlachovice ZL 18,56 18,35 18,56
3.  Hradčovice UH 19,08 19,08 18,78
4.  Vizovice ZL 20,30 18,91 20,30
5.  Míkovice UH 21,15 21,15 20,91
6.  Rudimov ZL 23,11 23,11 19,38
7.  Popov ZL 23,54 23,54 22,54
8.  Slušovice ZL 24,28 24,28 20,77
9.  Bratřejov ZL 24,62 24,62 24,41
10.  Nedašova Lhota ZL 31,32 31,32 30,65
11.  Hrobice ZL NP NP NP
11.  Loučka VS NP NP NP
11.  Pitín UH NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křekov ZL 26,54 25,54 26,54
2.  Smolina ZL 27,32 27,32 18,78

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brumov BZL14,0114,3314,332020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vrbětice ZL14,6214,7414,742017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hoštiná PU14,8214,5614,822020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítná nad Vláří ZL14,9914,8714,992017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mirošov ZL14,8415,0015,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nedašova Lhota ZL15,0514,9415,052019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zbora PU15,0915,0915,092020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vrbětice ZL14,7815,1015,102022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Křekov ZL15,1015,0815,102020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kněžpole UH15,1214,7915,122020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mladcová ZL14,7915,1415,142014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nevšová AZL14,6015,1415,142017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bratřejov AZL15,1915,1115,192014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nedašova Lhota ZL15,1915,1615,192017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Francova Lhota VS15,2114,9215,212015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrbětice ZL15,1315,2115,212012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbětice ZL15,2114,6515,212014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mirošov ZL15,2215,0115,222022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vrbka KM15,2415,2315,242020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladcová ZL15,1315,2515,252013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ratiboř VS15,3314,6015,332019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mirošov ZL15,3414,6715,342016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štítná nad Vláří ZL14,6715,3515,352015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vrbětice ZL14,7415,4415,442016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hoštiná PU15,1115,4615,462024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mirošov ZL15,4715,0415,472020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mirošov ZL15,1115,4915,492017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radíkov OL14,9415,4915,492020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velký Ořechov CZL15,4915,4115,492017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vrbětice ZL15,4915,3715,492019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bojkovice UH17,0517,0917,092019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Popov ZL17,1517,1517,152019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bojkovice UH17,1917,1417,192020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bílovice UH17,2116,4617,212024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vlachovice ZL16,8917,2717,272019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pohořelice ZL17,4017,0317,402020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Roštění KM16,9117,4417,442024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bohuslavice u Zlína ZL17,5717,2417,572019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Drnovice ZL17,5717,0417,572018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hostětín UH17,4617,6717,672024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nedašova Lhota ZL17,6717,3017,672019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Popov ZL17,6417,8517,852024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bojkovice UH17,9217,6117,922023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dulov IL17,7817,9217,922020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bojkovice UH17,9417,5417,942022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Holešov KM16,7318,0318,032019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bílovice UH18,1517,9418,152019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Hradčovice UH17,8718,1518,152023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Rymice KM18,2018,1818,202015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Rymice KM18,2418,2818,282016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vysoké Pole ZL18,3017,5018,302016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Drnovice ZL18,3118,0818,312019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Vlachovice ZL17,4918,3118,312018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Vlachovice ZL18,3718,1418,372024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Holešov KM18,3818,0018,382020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bojkovice UH18,3918,1918,392023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Březolupy UH18,4018,0218,402024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Vlachovice ZL18,2518,4218,422020/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Popov ZL18,2218,4218,422022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Racková ZL18,4318,2218,432024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Mirošov ZL15,9515,9515,952024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Popov ZL17,1216,4517,122024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pitín UH18,5117,6917,692024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vlachova Lhota ZL18,0417,8318,042024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pitín UH18,7718,9818,982023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vrbka KM19,3517,6419,352024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Polichno ZL19,4119,1519,412024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Lipová ZL20,0018,8020,002024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Záhlinice KM21,0121,5021,502024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vrbka KM22,8119,4522,812023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Veselá ZL23,1321,8223,132023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Roštění KM23,8924,1024,102024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Štípa ZL19,8425,1225,122023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Březolupy UH25,1925,5225,522024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Želechovice nad Dřevnicí ZL25,6319,5625,632024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Trnava ZL2,6832,9232,922024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Mirošov ZLNPNPNP2023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Veselá ZLNPNPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Žeranovice KMNPNPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Racková ZLNPNPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašov ZL19,4519,2519,452024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pohořelice ZL19,2319,9119,912024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Racková ZL20,7419,7320,742023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hradčovice UH21,4121,8621,862024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Šarovy ZL22,1719,0022,172024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Trnava ZL21,2022,2622,262024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Březolupy UH26,9420,1926,942024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hostišová ZL26,2028,2528,252024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pohořelice ZL28,2527,7028,252023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Trnava ZL35,4035,9835,982023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hradčovice UH38,2640,5640,562023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lhota ZLNPNPNP2024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/07/18 Mirošov, ZL, Pohár Valašska
ZLPS
2012/07/28 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
-
2013/07/27 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
-
2013/07/27 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2014/07/26 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2015/07/25 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2016/06/04 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2017/06/03 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2018/06/02 Mirošov - JLNS, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2018/09/08 Mirošov, Pohárová soutěž
ZLPS
2019/06/01 Mirošov - JLNS, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2019/09/07 Mirošov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2020/08/01 Mirošov, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
2022/06/04 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2023/06/17 ZLPS Mirošov, ZLPS Mirošov
ZLPS
2023/06/17 Mirošov - JLNS, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
2024/06/08 Mirošov, O pohár SDH Mirošov
ZLPS
2024/06/08 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov
JLNS
Kdy Kde Liga


Komentáře