Slapy 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 06. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stoklasná Lhota TA 17,25 17,09 17,25
2.  Daměnice BN 17,68 17,26 17,68
3.  Milenovice PI 17,73 17,73 17,27
4.  Český Rudolec JH 18,17 18,17 17,92
5.  Kamenice nad Lipou PE 18,31 18,31 17,72
6.  Chotěmice TA 18,44 18,44 18,11
7.  Chářovice BN 18,48 17,54 18,48
8.  Zhoř u Tábora TA 18,57 18,54 18,57
9.  Strmilov JH 18,72 18,71 18,72
10.  Holašovice CB 19,00 19,00 18,82
11.  Jaronice Srubec A CB 19,27 19,27 18,02
12.  Žďár A JH 19,34 19,27 19,34
13.  Dobronice u Chýnova TA 19,49 18,76 19,49
14.  Zliv A CB 19,78 19,78 19,48
15.  Želeč A TA 19,83 19,83 19,55
16.  Obora TA 19,86 19,67 19,86
17.  Košice TA 19,87 19,00 19,87
18.  Zdešov JH 19,94 18,92 19,94
18.  Řepeč TA 19,94 19,83 19,94
20.  Jaronice Srubec B CB 20,05 20,05 19,68
21.  Božejovice TA 20,27 20,27 19,66
22.  Chýnov TA 20,40 20,40 17,89
23.  Lom TA 20,64 20,64 19,92
24.  Chlum B CK 20,80 20,80 20,03
25.  Slapy B TA 20,92 20,58 20,92
26.  Skrýchov u Opařan TA 21,01 20,78 21,01
27.  Drahňovice BN 21,17 21,17 18,98
28.  Ústrašice B TA 21,19 21,19 20,38
29.  Rybova Lhota TA 22,07 22,07 21,22
30.  Tučapy TA 24,41 24,41 23,61
31.  Chabrovice TA NP NP NP
31.  Krč PI NP NP NP
31.  Slapy A TA NP NP NP
31.  Bezděčín TA NP NP NP
31.  Žďár B JH NP NP NP
31.  Drunče JH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,08 17,08 16,83
2.  Ústrašice TA 18,28 18,00 18,28
3.  Chotěmice TA 18,42 17,68 18,42
4.  Nová Včelnice JH 18,92 18,92 17,72
5.  Slapy TA 19,11 19,11 19,09
6.  Kamenice nad Lipou B PE 19,36 19,36 18,70
7.  Kamenice nad Lipou A PE 19,68 18,52 19,68
8.  Dvorce B TA 20,89 20,44 20,89
9.  Češnovice Jaronice CB 21,02 18,77 21,02
10.  Zdešov JH 21,25 19,72 21,25
11.  Chrbonín TA 21,52 20,65 21,52
12.  Daměnice BN 25,38 24,15 25,38
13.  Bezděčín TA 31,20 31,20 30,81
14.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
14.  Lom TA NP NP NP
14.  Srubec CB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA17,0816,8317,082016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Ústrašice TA17,2917,1317,292017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chotěmice TA17,4317,5717,572018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nová Včelnice JH17,2717,7117,712013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chotěmice TA17,8717,7417,872013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dvorce A TA17,9017,6117,902013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dvorce A TA17,9116,3017,912017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chotěmice TA--18,042014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kamenice nad Lipou A PE18,0818,0218,082013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Ústrašice TA18,0018,2818,282016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Češnovice CB--18,362014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chotěmice TA17,6818,4218,422016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Slapy TA18,5518,1418,552018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Ústrašice TA--18,592015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Zdešov JH18,6018,2918,602018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dvorce A TA--18,642015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zhoř u Tábora TA--18,722014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nová Včelnice JH18,9217,7218,922016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Daměnice BN--18,932015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dvorce B TA--18,962014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chrbonín TA18,9717,9018,972018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Včelnice JH18,0118,9818,982018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Slapy TA19,1119,0919,112016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nová Včelnice JH--19,182014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zdešov JH19,2219,0819,222017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bezděčín TA18,6019,2419,242018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dvorce B TA19,2418,4519,242018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Žernovice PT--19,272014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kamenice nad Lipou B PE19,3618,7019,362016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Zhoř u Tábora TA19,0019,3919,392018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

18,44http://youtu.be/ywrlu3iBjtg Patrik Baláž

Božejovice - Muži

20,27http://youtu.be/zdVs2Fl3sqw Jiří Mácha

Slapy - Muži

20,92http://youtu.be/Vm3nPqEs-9A Tomáš Švec

Slapy - Muži

NPhttp://youtu.be/iKfWRE0WLyE Tomáš Švec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/13 Slapy, O pohár SDH Slapy
THL
2014/08/16 Slapy, O pohár starosty obce Slapy
THL
2015/06/21 Slapy, O putovní pohár starosty obce Slpay
THL
2016/06/26 Slapy, O pohár
THL
2017/06/25 Slapy, O pohár
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře