Slapy 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 06. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stoklasná Lhota TA 17,25 17,09 17,25
2.  Daměnice BN 17,68 17,26 17,68
3.  Milenovice PI 17,73 17,73 17,27
4.  Český Rudolec JH 18,17 18,17 17,92
5.  Kamenice nad Lipou PE 18,31 18,31 17,72
6.  Chotěmice TA 18,44 18,44 18,11
7.  Chářovice BN 18,48 17,54 18,48
8.  Zhoř u Tábora TA 18,57 18,54 18,57
9.  Strmilov JH 18,72 18,71 18,72
10.  Holašovice CB 19,00 19,00 18,82
11.  Jaronice Srubec A CB 19,27 19,27 18,02
12.  Žďár A JH 19,34 19,27 19,34
13.  Dobronice u Chýnova TA 19,49 18,76 19,49
14.  Zliv A CB 19,78 19,78 19,48
15.  Želeč A TA 19,83 19,83 19,55
16.  Obora TA 19,86 19,67 19,86
17.  Košice TA 19,87 19,00 19,87
18.  Zdešov JH 19,94 18,92 19,94
18.  Řepeč TA 19,94 19,83 19,94
20.  Jaronice Srubec B CB 20,05 20,05 19,68
21.  Božejovice TA 20,27 20,27 19,66
22.  Chýnov TA 20,40 20,40 17,89
23.  Lom TA 20,64 20,64 19,92
24.  Chlum B CK 20,80 20,80 20,03
25.  Slapy B TA 20,92 20,58 20,92
26.  Skrýchov u Opařan TA 21,01 20,78 21,01
27.  Drahňovice BN 21,17 21,17 18,98
28.  Ústrašice B TA 21,19 21,19 20,38
29.  Rybova Lhota TA 22,07 22,07 21,22
30.  Tučapy TA 24,41 24,41 23,61
31.  Žďár B JH NP NP NP
31.  Drunče JH NP NP NP
31.  Chabrovice TA NP NP NP
31.  Krč PI NP NP NP
31.  Slapy A TA NP NP NP
31.  Bezděčín TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,08 17,08 16,83
2.  Ústrašice TA 18,28 18,00 18,28
3.  Chotěmice TA 18,42 17,68 18,42
4.  Nová Včelnice JH 18,92 18,92 17,72
5.  Slapy TA 19,11 19,11 19,09
6.  Kamenice nad Lipou B PE 19,36 19,36 18,70
7.  Kamenice nad Lipou A PE 19,68 18,52 19,68
8.  Dvorce B TA 20,89 20,44 20,89
9.  Češnovice Jaronice CB 21,02 18,77 21,02
10.  Zdešov JH 21,25 19,72 21,25
11.  Chrbonín TA 21,52 20,65 21,52
12.  Daměnice BN 25,38 24,15 25,38
13.  Bezděčín TA 31,20 31,20 30,81
14.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
14.  Lom TA NP NP NP
14.  Srubec CB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,5916,5716,592017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,0116,6116,612019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA16,1416,6616,662018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žernovice PT--16,672014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,7316,3716,732018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žďár JH16,7116,7616,762013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE16,8516,8516,852017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár JH--16,952014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stoklasná Lhota TA16,8117,0217,022019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohdalín PE--17,042014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA16,7217,1317,132017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE17,2016,6017,202019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chářovice ŠponaBN17,2117,1917,212019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stoklasná Lhota TA17,0917,2517,252016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,2616,8517,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jaronice CB--17,292014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaronice CB17,2917,0017,292019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stoklasná Lhota TA17,3116,9017,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žďár JH17,2917,3217,322018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy TA17,2017,3417,342017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slapy TA--17,342014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bohdalín PE17,3617,1317,362013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zdislavice BN17,0817,3717,372018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žďár JH17,3817,1117,382019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chýnov TA--17,492015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdislavice BN17,4916,7817,492019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nišovice ST--17,552014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žďár AJH--17,592015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dvorce ATA17,0717,6517,652013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Daměnice BN17,2617,6817,682016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

18,44https://youtu.be/ywrlu3iBjtg Patrik Baláž

Božejovice - Muži

20,27https://youtu.be/zdVs2Fl3sqw Jiří Mácha

Slapy - Muži

20,92https://youtu.be/Vm3nPqEs-9A Tomáš Švec

Slapy - Muži

NPhttps://youtu.be/iKfWRE0WLyE Tomáš Švec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/13 Slapy, O pohár SDH Slapy
THL
2014/08/16 Slapy, O pohár starosty obce Slapy
THL
2015/06/21 Slapy, O putovní pohár starosty obce Slpay
THL
2016/06/26 Slapy, O pohár
THL
2017/06/25 Slapy, O pohár
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře