Střítež nad Ludinou 2018 - O pohár starosty sboru

Liga: Velká cena OSH Přerov
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 08. 2018 09:30
Kontakt:   Radim Haitl
Telefon:  734 334 295
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Kristýna Čočková

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radíkov PR 16,39 16,24 16,39
2.  Pravčice KM 16,44 15,93 16,44
3.  Hrabůvka PR 16,53 16,53 16,43
4.  Valšovice (Hranice VI) PR 16,70 16,70 16,57
5.  Babice VS 16,87 16,87 16,42
6.  Špičky PR 17,34 17,34 16,73
7.  Radkova Lhota PR 17,72 16,50 17,72
8.  Hlinsko PR 18,31 18,31 16,82
9.  Jasenice VS 18,40 18,40 17,85
10.  TAG Zahnašovice KM 18,84 18,84 16,67
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Velká (Hranice III) PR 24,62 24,62 24,44
12.  Střítež nad Ludinou PR 34,60 18,99 34,60
13.  Opatovice PR 35,28 35,28 35,09
14.  Hranice PR 35,79 35,79 31,17
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Mladcová ZL NP NP NP
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Odry NJ NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Špičky PR 16,58 16,05 16,58
2.  TAG Zahnašovice KM 16,61 16,20 16,61
3.  Milotice nad Bečvou PR 17,88 17,25 17,88
4.  Opatovice PR 18,29 18,29 17,95
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Komárovice VS 18,66 18,66 17,00
6.  Střítež nad Ludinou PR 19,63 19,63 19,44
7.  Potštát PR 19,80 19,80 18,80
8.  Hlinsko PR 19,80 19,80 18,78
9.  Olšovec PR 22,25 21,44 22,25
10.  Radíkov PR NP NP NP
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Spálov NJ NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,2416,3916,392018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM15,9316,4416,442018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hrabůvka PR16,5316,4316,532018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Babice VS16,6616,6416,662017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Valšovice (Hranice VI) PR16,7016,5716,702018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Valšovice (Hranice VI) PR16,6516,7716,772017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Babice VS16,8716,4216,872018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Valšovice (Hranice VI) PR16,9516,9316,952016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Luboměř NJ16,9716,9316,972016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL16,5817,0417,042016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Luboměř NJ17,0616,9317,062017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrabůvka PR17,1116,7917,112017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pravčice KM16,0417,1317,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM16,7017,1417,142017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  TAG Zahnašovice KM16,1717,2317,232017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  TAG Zahnašovice KM17,2217,3117,312016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Babice VS16,8017,3417,342016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Špičky PR17,3416,7317,342018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Milotice nad Bečvou PR17,3417,1617,342016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hranice PR17,4317,2717,432016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlinsko PR17,2517,5017,502017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kunovice VS16,4417,6617,662016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ17,6817,5617,682017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Radkova Lhota PR16,5017,7217,722018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Opatovice PR17,7617,6917,762017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ústí PR17,6817,9317,932016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rychlov KM18,0117,4418,012016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Malhotice PR18,1418,2018,202016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hrabůvka PR17,9718,2418,242016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hlinsko PR18,3116,8218,312018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. TAG Zahnašovice KM16,2716,4816,482016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Radíkov PR16,7415,9616,742016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Milotice nad Bečvou PR16,8617,0617,062016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Rychlov KM17,3517,0717,352016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Špičky PR16,5517,7317,732016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Opatovice PR18,0517,9718,052016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Kunovice VS19,3318,9319,332016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Býškovice PR19,5619,0219,562016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Drahotuše (Hranice IV) PR19,6719,0119,672016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Potštát PR23,6828,4228,422016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Hlinsko PR28,7732,5432,542016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Střítež nad Ludinou PR36,0524,7136,052016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Paršovice PR40,8641,4841,482016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 0 01.08.2018 08:26


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 2 01.08.2018 08:26

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hrabůvka - Muži

16,53http://youtu.be/w2khWJUNATs Honza
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/30 Střítež nad Ludinou, O pohár starosty sboru
VCPR
2017/07/22 Střítež nad Ludinou, O pohár starosty sboru
VCPR
2018/08/05 Střítež nad Ludinou, O pohár starosty sboru
VCPR
Kdy Kde Liga


Komentáře