Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Chotětovský pohár Kdy: 08. 06. 2024 09:00
Kontakt:   Weber Vlastimil Telefon:  602 258 165
Začátek rezervace: 02. 06. 2024 20:20 Konec rezervace: 07. 06. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotětov MBMartina Cermanová
22Plazy MBZdeněk Tůma
33Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
44Hrdlořezy MBOndřej Buriánek
55HZSp ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBIrena Buresova
66Kosořice MBMartina Cermanová
77Nová Ves u Bakova MBJana Hašková
88Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
99Solec Malobratřice MBPetr Chmel
1010Bakov nad Jizerou BMBJan Kertész
1111Chudíř MBPetr Melčák
1212Březno MBVáclav Horák
1313Dobšín Kamenice MBJiří Keller
1415Nová Ves u Bakova BMBMichal Sagasser

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMartina Cermanová
22Chotětov MBMartina Cermanová
33Nová Ves u Bakova MBJana Hašková
44Petkovy MBMonča Zemanová
55Kosmonosy MBZbyněk Habelt
66Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
77Solec Malobratřice MBPetr Chmel
88Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
99Veselá MBKristyna Sznapkova
1010Doubravička MBMarkéta Zbíralová
1111Bítouchov MBJana Zelenková
1216Smilovice MBJana Stránská

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bakov nad Jizerou AMBJan Kertész
22Chotětov MBMartin Urban
33Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
44Kosořice MBMarcela Sabolová
55Židněves MBZdeňka Knížková
66Bakov nad Jizerou BMBJan Kertész
77Kosmonosy MBZbyněk Habelt
88Petkovy MBMonča Zemanová
99Písková Lhota AMBPavel Kučera
1010Chudíř AMBPetr Melčák
1111Bechov MBKarel Bartoň
1212Březno MBVáclav Horák
1313Chudíř BMBPetr Melčák
1414Písková Lhota BMBPavel Kučera
1515Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
1616Doubravička MBPetr Šifta
1717Žehrov MBPetr Vild

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Písková Lhota MBPavel Kučera
22Chotětov CMBMartin Urban
33Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
44Bakov nad Jizerou AMBJan Kertész
55Chotětov AMBMartin Urban
66Chotětov BMBMartin Urban
77Bakov nad Jizerou BMBJan Kertész
88Chudíř MBPetr Melčák
99Židněves MBZdeňka Knížková
1010Bechov MBKarel Bartoň
1111Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
1212Březno AMBVáclav Horák
1313Velké Všelisy MBMichaela Veselá
1414Dolní Stakory AMBAnežka Spěšná
1515Březno BMBVáclav Horák
1616Žehrov MBPetr Vild
1717Dolní Stakory BMBAnežka Spěšná

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Březno MBVáclav Horák
22Židněves MBZdeňka Knížková
33Nová Ves u Bakova AMBMichal Sagasser
44Dlouhá Lhota MBKateřina Szabová
55Chotětov MBMartin Urban
66Velké Všelisy MBMichaela Veselá
77Nová Ves u Bakova BMBMichal Sagasser

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kosmonosy MBZbyněk Habelt
22Písková Lhota MBPavel Kučera
33Židněves MBZdeňka Knížková
44Horní Bousov MBFrantišek Steklý
55Chotětov AMBMartin Urban
66Chotětov BMBMartin Urban
77Nová Ves u Bakova MBMichal Sagasser
88Žehrov MBPetr Vild
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.