Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Pavla Bartoníčka Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová Telefon:  721 085 380
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBLukáš Danda
22Chyjice JCDavid Hrdý
34Frýdštejn JNMartin Bušek
46Veselá MBOlda Česák
57Břehy MBPetr Zavrtálek
68Dubenec TUMartínek z Dubence
79Jirkov JNMíra Berka
810Krásná Ves MBJan Macoun
911Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1012Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1113Malá Skála JNRadek Havelka
1214Dobšín MBDavid Velát
1315Velké Hamry JNMAD Matthew
1416Sychrov MBMichaela Kuntošová
1517Obrubce MBDavid Velát
1618Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1719Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1820Hradčany LITomáš Najman
1926Košťálov SMTomáš Tulach
2029Olešnice SMLukáš Marek
2130Kosmonosy MBJan Klimo

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
22Sychrov AMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBAneta Klimová
44Pěnčín JNMichaela Votočková
55Veselá SMEliška Novotná
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Mříčná SMsdhmricna
88Košťálov SMTomáš Tulach
99Sychrov BMBMichaela Kuntošová
1010Ploukonice SMEliška Bakešová
1112Jeřmanice LIKristýna Matějková
1219Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1320Libuň JCHana Jarolímková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.