Libuň 2019 - Memoriál Pavla Bartoníčka

Liga: JL
Místo: Libuň
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová
Telefon:  721 085 380

Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště
e-mail: andrea.cr@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-10171.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,6416,9216,922018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,0716,6417,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT17,2916,9217,292014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC16,9917,5817,582017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krásná Ves MB17,6617,3517,662016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,6716,9817,672016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bratříkov JN17,6817,5017,682017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,6817,8817,882017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8917,7817,892016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC18,0617,7218,062016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Libuň JC17,4018,2618,262014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK18,2717,8318,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychrov MB18,4218,2918,422014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myštěves HK17,2618,4318,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychrov MB--18,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Borovice MB17,0618,6018,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BéčkoJN18,6318,3618,632016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Benešov u Semil SM18,3318,7518,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SM17,4718,7618,762017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN18,6518,8018,802018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sychrov MB18,8418,1418,842017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC--18,922013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Malá Skála BéčkoJN18,9518,8718,952014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC19,1818,2419,182018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Borovice MB19,4719,2819,472014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Břehy MB19,5319,2619,532016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myštěves HK--19,582013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Košťálov SM17,3219,7419,742016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratříkov JN19,7019,7819,782018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásná Ves MB18,5719,8319,832014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI20,1418,2420,142018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malá Skála BéčkoJN--20,162013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bratříkov JN--20,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Borovice MB20,3019,5320,302017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Katusice MB20,1920,5920,592018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jeřmanice LI--20,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sychrov MB17,6420,8320,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jeřmanice LI20,9420,9720,972014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratříkov JN20,7021,0721,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Skála BéčkoJN21,3718,7021,372017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sychrov MMB20,6221,7521,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Touchovice LN21,8218,1421,822016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Borovice MB--22,432013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bratříkov JN22,6017,7922,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Benešov u Semil SM--22,742013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Huť JN25,0424,5125,042016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jeřmanice LI22,4026,3026,302016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Krásná Ves MB18,6826,9726,972017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Huť JN26,7927,3127,312014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Veselá SM27,5525,8927,552018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň SluníčkaJC--27,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Benešov u Semil SM29,1228,5429,122018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychrov BMB29,2629,8429,842018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krásná Ves MB--31,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Obrubce MB31,4918,6731,492016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychrov AMB26,9731,5331,532018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Huť JN--34,542013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Benešov u Semil SM35,8635,2735,862014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Libuň BJC56,6253,0356,622016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Smidary HKNPNPNP2017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Smidary HKNPNPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Břehy MB--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga