Libuň 2019 - Memoriál Pavla Bartoníčka

Liga: JL
Místo: Libuň
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová
Telefon:  721 085 380

Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště
e-mail: andrea.cr@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-10171.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBLukáš Danda
22Chyjice JCDavid Hrdý
34Frýdštejn JNMartin Bušek
46Veselá MBOlda Česák
57Břehy MBPetr Zavrtálek
68Dubenec TUMartínek z Dubence
79Jirkov JNMíra Berka
810Krásná Ves MBJan Macoun
911Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1012Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1113Malá Skála JNRadek Havelka
1214Dobšín MBDavid Velát
1315Velké Hamry JNMAD Matthew
1416Sychrov MBMichaela Kuntošová
1517Obrubce MBDavid Velát
1618Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1719Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1820Hradčany LITomáš Najman
1926Košťálov SMTomáš Tulach
2029Olešnice SMLukáš Marek
2130Kosmonosy MBJan Klimo
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
22Sychrov AMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBAneta Klimová
44Pěnčín JNMichaela Votočková
55Veselá SMEliška Novotná
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Mříčná SMsdhmricna
88Košťálov SMTomáš Tulach
99Sychrov BMBMichaela Kuntošová
1010Ploukonice SMEliška Bakešová
1112Jeřmanice LIKristýna Matějková
1219Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1320Libuň JCHana Jarolímková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,9416,6516,942016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dneboh MB17,0216,7617,022019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Stará Říše JI17,0716,9017,072017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chrášťany LT16,7817,1517,152017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB17,1717,3517,352018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pšánky AHK17,3617,3017,362014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kosmonosy MB16,9917,3817,382014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC17,4617,0717,462017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chrášťany LT17,0717,5917,592016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dubenec TU17,5917,1617,592019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kosmonosy MB16,8217,6017,602016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8617,6117,612014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zlatá Olešnice JN17,1517,6717,672019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dneboh MB17,7417,1617,742016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pšánky BHK17,7617,7117,762014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC--17,862013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jílové u Držkova JN17,8717,6717,872018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Tatobity SM17,7717,8917,892017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chyjice JC17,3717,8917,892019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC17,8917,1817,892014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB17,9017,7917,902016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pšánky AHK--17,942013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jablonec nad Jizerou SM17,4817,9617,962016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Obrubce MB17,9918,0218,022017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Tatobity SM--18,042013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bříšťany JC17,2018,1118,112014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lestkov SM17,7518,1418,142014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Krásná Ves MB17,9118,1618,162019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pšánky HK17,4918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jílové u Držkova JN18,1218,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Veselá MB18,1518,2618,262019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dobšín - KameniceMB18,3017,4118,302014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Malá Skála JN17,4118,3018,302019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Benešov u Semil SM18,3118,1518,312016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Sloup PZ17,4718,3218,322014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lestkov SM--18,332013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pšánky HK17,8518,4318,432018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jirkov JN18,4417,4618,442014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Malá Skála JN18,4818,0618,482017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Sychrov MB18,5117,3918,512019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Sychrov MB18,5118,1618,512014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Benešov u Semil SM18,5218,5418,542014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jílové u Držkova JN18,0818,5718,572017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Veselá MB18,1618,5718,572017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kosmonosy MB--18,652013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Renmotor Jinolice JC17,3018,6918,692014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Jirkov JN17,7318,7018,702019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dobšín KameniceMB17,2918,7118,712019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Velké Hamry JN18,2718,7518,752019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dneboh MB18,8118,5218,812014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Smidary HK18,2618,8218,822014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Košťálov SM18,8817,9018,882017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Veselá MB17,8518,9318,932014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jirkov JN--18,942013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jirkov JN19,2519,1119,252018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dobšín KameniceMB19,2817,6319,282017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jirkov JN19,3118,0319,312017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Dneboh MB--19,552013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jílové u Držkova JN19,5817,7819,582019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Podůlší JC19,6418,4819,642014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Úmyslovice NB19,2219,6719,672014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Roudný JN--19,732013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Obrubce MB19,7817,1819,782019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Krásná Ves MB19,0519,8419,842016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Krásná Ves MB--19,852013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sychrov MB19,7919,9019,902017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zlatá Olešnice JN19,9917,0219,992016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Frýdštejn JN20,1218,1820,122019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bezděkov pod Třemšínem PB20,1217,1320,122016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Podůlší BéčkoJC18,1520,2020,202016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Obrubce MB17,4420,3220,322018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Košťálov SM18,1020,4720,472018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hradčany LI--20,482013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Břehy MB20,5219,2120,522019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Malá Skála JN20,1820,5720,572014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Zlatá Olešnice JN18,3220,6220,622018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Olešnice SM20,8618,4920,862019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Pšánky BHK--21,192013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Myštěves HK16,8821,1921,192016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Renmotor Jinolice JC--21,212013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Dobšín KameniceMB21,2517,9021,252018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Kosmonosy MB17,6821,4121,412017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Veselá MB--21,482013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Tatobity SM21,5417,3921,542018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Sychrov MB--21,672013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Úmyslovice NB--21,772013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Sychrov MB21,8817,9721,882016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lučany nad Nisou JN21,8921,2121,892019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Podůlší BéčkoJC22,0318,9322,032018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Benešov u Semil SM--22,102013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Krásná Ves MB19,0922,2422,242017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kosmonosy MB16,5122,2822,282018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Pšánky HK17,7422,8322,832016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sukorady MB--23,032013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Hradčany LI23,9818,5423,982018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Veselá MB24,0623,6824,062016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Kosmonosy MB23,8724,0824,082019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dobšín KameniceMB24,4119,8224,412016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Libuň JC--25,062013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Veselá MB25,4123,8925,412018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga