Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Extraliga ČR v PÚ Kdy: 15. 08. 2021 09:30
Kontakt:   Telefon:  +420 777 608 059
Začátek rezervace: 01. 08. 2021 09:30 Konec rezervace: 15. 08. 2021 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Odry Tošodry NJjarek
22Vésky UHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov TAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Pšánky HKHonza Adamec
1818Mladoňovice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Zderaz CRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Hrabice PTHonza Adamec
2626Velký Ořechov ZLHonza Adamec
2727Olešnice OLFanThom
2828Budeč JHHonza Adamec
2929Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
3030Starý Jičín NJHonza Adamec
3131Liptovská Teplá RKPořadatelé Extraligy
3232Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
3333Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3434Mladcová ZLRadim Janečka
3535Křenovice PRJiří Kočař
3636Lukov ZLMates Juřík
3737Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
3838Lešná VSJakub Grygařík
3939Hoštice KMAntonín Novák
4040Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
4141Frýdštejn JNJosef Hanuš
4242Špičky PRpavel bohac
4343Jasenice VSMartin Hlúbik
4444Trojanovice NJMarek Lanča
4546Těšetice Ratašice OLAdriana Šulcová
4649Partutovice PRmartin humplik
4750Topolany BVYMichael Jičínský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMHonza Adamec
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Bojkovice UHLucie Bartošová
1515Vlachovice ZLLucie Bartošová
1616Roštění KMRoštění -dorky/ženy
1717Olšovec PRFilip Staněk
1819Loučka VSVeronika Sedlářová
1921Bílovice UHKarolína Gajdošíková
2022Hostašovice NJZuzana Kučerová
2123Pohořelice ZLJana Forbelská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 10. Chodová Planá, pivovar - MIMOTC
01. 10. SDH Nová Ves Hřiště nad vsíDO
01. 10. Jiřice u Miroslavi hřištěZN
01. 10. PoděvousyDO
01. 10. NasobůrkyOL
02. 10. hřiště ZbožnovCR
08. 10. PlinkoutOL
08. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
22. 10. VéskyUH
12. 11. U Hasičů 2058/1 PlzeňPM
19. 11. PohořeliceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.