Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Prlov (fotbalové hřiště)

Pozvánka | Obnovit
Kde: 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B Kdy: 12. 07. 2020 14:00
Kontakt:   velitel SDH Marek Juráň Telefon:  +420 733 798 100
Začátek rezervace: 19. 06. 2020 01:00 Konec rezervace: 11. 07. 2020 23:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Prlov, MužiVsetín Šárka Jochcová
2. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
3. Krhová, 35+Vsetín Kamil Žlebek
4. Lukov, Zlín Vojtěch Stoklásek
5. Bystřička, MužiVsetín Jakub Zajíček
6. Bohuslavice u Zlína, ŽenyZlín Vojtěch Stoklásek
7. Jasenice, ŽenyVsetín Valentina Knapková
8. Slušovice, Ženy Zlín Monča
9. Leskovec, MužiVsetín Lukáš Smolík
10. Valašská Polanka, AVsetín Petr m
11. Podhradní Lhota, Kroměříž Zdeněk Žejdlik
12. Slušovice, Muži Zlín Monča
13. Bratřejov, ŽenyZlín Kristýna Tomšová
14. Francova Lhota, Vsetín Martin Bambuch
15. Loučka, ženyVsetín Šimon Sedlář
16. Valašská Polanka, BVsetín Petr m
17. Loukov, ŽenyKroměříž marta
18. Valašské Příkazy, MužiVsetín Vojta Petřík
19. Vizovice, Ženy Zlín Věra Lutonská
20. Olšovec, ženyPřerov Lenka Zdráhalová
21. Milotice nad Bečvou, ŽenyPřerov Michaela Hložková
22. Horní Lideč, MuziVsetín Vojtech Krajca
23. Bojkovice, ženy Uherské Hradiště Lucie Bartošová
24. Trnava, Muži Zlín Jiří Vajďák
25. Větřkovice, Opava Tomáš Buchwald
26. Veselá, MužiZlín Mates Juřík
27. Hliník nad Váhom, Bytča Marcel Frolo
28. Mostište, ženyPúchov Simona Martinková
29. Hošťálková, Vsetín Roman Hlavatý
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.