Prlov (fotbalové hřiště) 2020 - 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Prlov
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 12. 07. 2020 14:00
Kontakt:   velitel SDH Marek Juráň
Telefon:  +420 733 798 100

Začátek rezervace: 19. 06. 2020 01:00
Konec rezervace: 11. 07. 2020 23:30
Začátek tipování:  12. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 12. 07. 2020 00:00
Zadal: Šárka Jochcová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

47. ročník Memoriálu obětí Prlova pohárová zastupitelsva obce, pohárová soutěž v požárním sportu

Místo konání: v areálu "U Smrku"  v Prlově (fotbalové hřiště)

Kategorie: muži, ženy, muži nad 35

Disciplína: požární útok na "2B"

Terče: sklopné s elektronickou časomírou

Terén: travnatý, kolem základny koberec

Dopravní vedení: libovolné hadice 2B, 4C

Startovné: 200 Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-prlov-11301.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prlov MužiVSŠárka Jochcová
22Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
33Krhová 35+VSKamil Žlebek
44Lukov ZLVojtěch Stoklásek
55Bystřička MužiVSJakub Zajíček
66Bohuslavice u Zlína ŽenyZLVojtěch Stoklásek
77Jasenice ŽenyVSValentina Knapková
88Slušovice Ženy ZLMonča
99Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1010Valašská Polanka AVSPetr m
1111Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1212Slušovice Muži ZLMonča
1313Bratřejov ŽenyZLKristýna Tomšová
1414Francova Lhota VSMartin Bambuch
1515Loučka ženyVSŠimon Sedlář
1616Valašská Polanka BVSPetr m
1717Loukov ŽenyKMmarta
1818Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
1919Vizovice Ženy ZLVěra Lutonská
2020Olšovec ženyPRLenka Zdráhalová
2121Milotice nad Bečvou ŽenyPRMichaela Hložková
2222Horní Lideč MuziVSVojtech Krajca
2323Bojkovice ženy UHLucie Bartošová
2424Trnava Muži ZLJiří Vajďák
2525Větřkovice OPTomáš Buchwald
2626Veselá MužiZLMates Juřík
2727Hliník nad Váhom BYMarcel Frolo
2828Mostište ženyPUSimona Martinková
2929Hošťálková VSRoman Hlavatý
3030Vlachovice ženyZLLucie Bartošová
3131Mirošov ZLLucie Bartošová
3232Všemina ZLJan Chovanec
3333Lukov B mužiZLMates Juřík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kunovice VS14,4914,5314,532013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pozděchov VS14,3314,8214,822013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vysoké Pole ZL14,9614,1314,962013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lidečko VS14,4114,9714,972013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratřejov AZL13,9314,9714,972013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov ZL14,9215,0215,022013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lešná VS15,7415,6815,742013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velké Karlovice VS15,8015,6415,802013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Prlov VS15,7116,2016,202013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Lhota ZL16,7216,5416,722013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Veselá VS17,0316,9917,032013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mikulůvka VS17,2116,2917,212013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Oznice VS18,7117,1318,712013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Louky ZL18,4719,1319,132013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Leskovec VS17,0020,1020,102013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lužná VS26,4018,3126,402013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ublo ZL43,1533,7243,152013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Seninka VSNPNPNP2013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bratřejov BZLNPNPNP2013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hovězí VS18,4917,8716,492013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bratřejov ZL18,3917,2718,392013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jarcová VS18,2418,4018,402013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Prlov VS18,7817,9018,782013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lešná VS19,8120,6720,672013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lačnov VS23,3823,2623,382013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mikulůvka VS30,5032,3932,392013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ublo ZL37,5221,7037,522013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Leskovec VS42,4324,8542,432013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vydrná PUNPNPNP2013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dubková PUNPNPNP2013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/21 Prlov, Memoriál obětí Prlova
VHL
2013/07/20 Prlov, Memoriál obětí Prlova
VHL
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2021/07/11 Prlov, areál "U Smrku", dětská soutěž, mladší a starší žáci
-
2021/07/11 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice
-
2021/09/25 Nasobůrky, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga