Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičská soutěž v požárním sportu. Kdy: 04. 07. 2020 11:00
Kontakt:   Jarmila Kleinerová Telefon:  732426070
Začátek rezervace: 15. 06. 2020 11:00 Konec rezervace: 04. 07. 2020 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechyně SlapyTAVlastimil Metelec
22Bechyně DobroniceTAVlastimil Metelec
33Bechyně ObrataňTAVlastimil Metelec
44Žirovnice PEAdam Hamerník
57Skrýchov u Malšic TAJan Kopecký
68Dobronice u Chýnova TAJiří Menšík
79Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
810Choustník TADavid Dvořák
911Lom TAKarin Joštová
1012Malovice BNKarel Trefil
1113Božejovice TAJakub Vávrovský
1214Rybova Lhota TALukáš Kouba
1315Český Rudolec JHOndřej Huml
1416Střezimíř BNSDH Střezimíř
1520Drahňovice BNDaniel Košata
1621Daměnice BNMíra Lalouček
1722Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
1823Tučapy TAJarmila Kleinerová
1924Makov TAJiří Švec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechyně SlapyTAVlastimil Metelec
22Malovice BNKarel Trefil
33Zhoř u Tábora TALucie Nováková
44Zdešov JHNikola Vašková
55Ratměřice BNVeronika Šebková
66Chrbonín ChrbonínTAPavel Komárek
77Choustník TADavid Dvořák
88Tomice MartomiceBNVeronika Šebková
99Střezimíř BNSDH Střezimíř
1010Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1111Oltyně TAPetra Novotná
1213Lom TAKarin Joštová
1314Čechtice BNMartina Suchánková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechyně SlapyTAVlastimil Metelec
22Lom TAHonza Dafčík
33Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
44Tučapy TAJarmila Kleinerová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Otinoves - sportovní areálPV
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice/n/B - hasičský areálPR
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. Zámecký park v OldřišověOP
01. 08. TJ hřiště KrhováVS
01. 08. Mochtín - HřištěKT
02. 08. MochtínKT
02. 08. Aréna JesenicePB
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
08. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.