Slapy u Tábora 2020 - Hasičská soutěž v požárním sportu.

Liga: -
Místo: Slapy
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 07. 2020 11:00
Kontakt:   Jarmila Kleinerová
Telefon:  732426070

Začátek rezervace: 15. 06. 2020 11:00
Konec rezervace: 04. 07. 2020 11:00
Začátek tipování:  04. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2020 00:00
Zadal: Vlastimil Metelec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/178630230212166/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-slapy-11270.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechyně SlapyTAVlastimil Metelec
22Bechyně DobroniceTAVlastimil Metelec
33Bechyně ObrataňTAVlastimil Metelec
44Žirovnice PEAdam Hamerník
57Skrýchov u Malšic TAJan Kopecký
68Dobronice u Chýnova TAJiří Menšík
79Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
810Choustník TADavid Dvořák
911Lom TAKarin Joštová
1012Malovice BNKarel Trefil
1113Božejovice TAJakub Vávrovský
1214Rybova Lhota TALukáš Kouba
1315Český Rudolec JHOndřej Huml
1416Střezimíř BNSDH Střezimíř
1520Drahňovice BNDaniel Košata
1621Daměnice BNMíra Lalouček
1722Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
1823Tučapy TAJarmila Kleinerová
1924Makov TAJiří Švec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechyně SlapyTAVlastimil Metelec
22Malovice BNKarel Trefil
33Zhoř u Tábora TALucie Nováková
44Zdešov JHNikola Vašková
55Ratměřice BNVeronika Šebková
66Chrbonín ChrbonínTAPavel Komárek
77Choustník TADavid Dvořák
88Tomice MartomiceBNVeronika Šebková
99Střezimíř BNSDH Střezimíř
1010Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1111Oltyně TAPetra Novotná
1213Lom TAKarin Joštová
1314Čechtice BNMartina Suchánková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechyně SlapyTAVlastimil Metelec
22Lom TAHonza Dafčík
33Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
44Tučapy TAJarmila Kleinerová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,5916,5716,592017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,0116,6116,612019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA16,1416,6616,662018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žernovice PT--16,672014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,7316,3716,732018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žďár JH16,7116,7616,762013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE16,8516,8516,852017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár JH--16,952014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stoklasná Lhota TA16,8117,0217,022019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohdalín PE--17,042014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA16,7217,1317,132017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE17,2016,6017,202019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chářovice ŠponaBN17,2117,1917,212019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stoklasná Lhota TA17,0917,2517,252016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,2616,8517,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jaronice CB--17,292014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaronice CB17,2917,0017,292019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stoklasná Lhota TA17,3116,9017,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žďár JH17,2917,3217,322018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy TA17,2017,3417,342017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slapy TA--17,342014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bohdalín PE17,3617,1317,362013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zdislavice BN17,0817,3717,372018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žďár JH17,3817,1117,382019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chýnov TA--17,492015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdislavice BN17,4916,7817,492019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nišovice ST--17,552014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žďár AJH--17,592015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dvorce ATA17,0717,6517,652013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Daměnice BN17,2617,6817,682016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Holašovice CB17,7216,9017,722013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chýnov TA17,7317,4717,732017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Milenovice PI17,7317,2717,732016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Český Rudolec JH17,7717,0517,772018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Žirovnice PE17,7817,6017,782019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Daměnice BN--17,792015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dobronice u Chýnova TA17,7417,8117,812018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Ústrašice BTA17,8117,8017,812013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jaronice CB17,8417,7117,842018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Daměnice BN17,1917,8417,842019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Chotěmice TA17,1117,8517,852013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Drunče JH17,6317,8817,882017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dobronice u Chýnova TA17,8917,7917,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Srubec CB--17,892014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Řepeč TA17,9117,7717,912019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Drahňovice BN17,9317,1917,932017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chotěmice TA17,9517,5117,952019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Kamenice nad Lipou PE17,5617,9617,962013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Holašovice CB--18,012014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Holašovice CB18,0118,0318,032018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Český Rudolec JH17,0118,0418,042019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Řepeč TA18,0717,9018,072018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tučapy ATA--18,092014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jaronice CB18,1218,1318,132013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Český Rudolec JH18,1717,9218,172016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chotěmice TA18,2917,6918,292018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Slapy ATA--18,302015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kamenice nad Lipou PE18,3117,7218,312016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Srubec CB18,3117,1018,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kamenice nad Lipou PE18,0318,3818,382017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Vesce TA--18,412014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Slapy TA18,4217,8818,422019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Skalice TA--18,422014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chotěmice TA18,4418,1118,442016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dolní Němčice JH17,0618,4418,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chářovice BN17,5418,4818,482016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Strmilov JH18,2818,4918,492013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Ústrašice BTA--18,502014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Dobronice u Chýnova TA18,5118,0818,512017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Stoklasná Lhota TA--18,542014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zhoř u Tábora TA18,5418,5718,572016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Makov TA--18,582014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Skrýchov u Opařan TA17,1918,6518,652017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Skrýchov u Malšic TA18,7217,4518,722018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Strmilov JH18,7118,7218,722016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dvorce TA--18,742015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Skalice TA18,7718,2418,772013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Strmilov JH--18,822014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Žďár JH17,8618,8818,882017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Obora TA--18,882014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Vesce TA18,5818,8918,892013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Zhoř u Tábora TA18,4418,9018,902018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Řepeč TA17,5318,9018,902013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Kozmice TA18,4818,9618,962017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Slapy TA18,9918,8918,992018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Holašovice CB19,0018,8219,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Řepeč TA18,0219,0419,042017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Chýnov TA19,0719,0519,072013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Strmilov JH18,8019,1519,152017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Slavošovice CB19,1518,4619,152019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Božejovice TA19,0719,2319,232017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Skrýchov u Malšic TA17,8719,2619,262019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Jaronice Srubec ACB19,2718,0219,272016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Zhoř u Tábora TA19,1119,3019,302013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Chrbonín ATA19,2019,3219,322013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Zdešov JH--19,342015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Žďár AJH19,2719,3419,342016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Zliv ACB--19,482015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Dobronice u Chýnova TA18,7619,4919,492016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zahorčice ST--19,492015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/13 Slapy, O pohár SDH Slapy
THL
2014/08/16 Slapy, O pohár starosty obce Slapy
THL
2015/06/21 Slapy, O putovní pohár starosty obce Slpay
THL
2016/06/26 Slapy, O pohár
THL
2017/06/25 Slapy, O pohár
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, ZRUŠENO - Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga