Plzeň Košutka-Globus 2019 - Junior cup

Liga: -
Místo: Bolevec
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 12. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Daniel Štěpán,
Telefon:  605 372 732

Začátek rezervace: 24. 04. 2019 01:00
Konec rezervace: 12. 05. 2019 17:00
Začátek tipování:  12. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 12. 05. 2019 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 

HASIČI Plzeň - Košutka z.s. a SDH Úněšov

 

pořádají soutěž

 

 

 

 

 

o pohár Starostky městského obvodu Plzeň 1

 

v dětských požárních útocích

neděle 12. května 2019 od 1000

Na travnaté ploše u

Hypermarketu GLOBUS

 

Propozice: Globus Cup Junior  2019 – XIII ročník

soutěžní program:

 

do   900       prezence družstev

     1000       start závodu

    

 

  • Pravidla dle Hry plamen pro kategorii starší a pro kategorii mladší dle OZ Plzeň – sever .(s vyjímkou startu ve druhém kole. Při velkém počtu přihlášených družstev bude počet do druhého kola omezen, pravidlo o postupu do druhého kola bude vyhlášeno před startem prvního kola)

Kategorie starší:

-plní 7 členů družstva MH. Provedení discipliny dle směrnice hry Plamen.

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

-terče průstřikové,                                                                 

-čas na přípravu 4minuty

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

-družstvu, které poškodilo stroj se započítá neplatný pokus

- čerpadlo musí být zavodněno do 30 s od povelu startéra a útok ukončen do 60 s, v případě nedodržení časového limitu se útok hodnotí jako neplatný pokus

 

 

 

Kategorie mladší:

-plní 5-ti členné družstvo.

-provedení  discipliny dle směrnice hry  Plamen, s omezením pouze na 1 hadici B(útočné vedení s použitím jedné hadice B,rozdělovače,dvou hadic C a proudnice C pro první útočný proud, ,dvou hadic C a proudnice C pro druhý útočný proud). Obsluhu PMS provádí vedoucí družstva, nebo osoba jím pověřená (starší 18 let, s použitím ochranné přilby).

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

 -družstvo má možnost použít svoje savice. Výměna musí být provedena v době určené na přípravu základny. Bezprostředně po ukončení pokusu musí být základna uvedena do původního stavu.

     -terče průstřikové,         

     -čas na přípravu 4minuty

 

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

 

  • Závody budou probíhat na dvou základnách,jako první bude startovat kategorie starší a potom kategorie mladší 
  • Časomíra elektronická
  • Terče průsřikové
  • Podání protestu se provádí podle pravidel Hry plamen s podmínkou složení finanční částky ve výši 200,-Kč. (v případě neoprávněného protestu propadá tato částka ve prospěch pořadatele)
  • Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu
  • Občerstvení zajištěno
  • Startovné 100,-Kč, placeno při prezenci

 

 

Zdravotní služba

Je zajištěna pořadatelem

 

 

Přihlášky

Přihlašování bude prováděno prostřednictvím firespor.eu na adrese:

 

 

rezervace je povolena od 24.4.2019 01:00 do 12.05.2019 15:00

 

Kontaktní osoby

 

Daniel Štěpán                                             Josef Sak

Úněšov 23                                                 Komenského 75, 323 16  Plzeň

Mobil: 605 372732                                    Mobil: 604 575 141

Email: dan.stepan@seznam.cz              Email: sakjosef@gmail.com

 

 

 

 


S


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolevec-10351.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Bělá PSTomáš Polcar
22Bučí PSLenka Palánová
33Obora PSKateřina Müllerová
44Všeruby PSJarda Frána
55Ledce PSKlára Štaifová
66Letkov PJVěra Drnková
77Chotíkov PSMonča
88Bolevec PinďulePMMartin Langfelner
99Zruč PSKristina Klenovská
1010Rybnice Rybnice APStereza vopatová
1111Kaznějov PSMonika Šubrtová
1212Rybnice Rybnice BPStereza vopatová
1313Újezd PMJaroslav Košek
1414Nevřeň PSVítězslav Genttner
1540Chrást Starší APSJiří Fantiš
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Bělá BPSTomáš Polcar
23Všeruby PSJarda Frána
34Bolevec KačeřiPMMartin Langfelner
45Chrást Mladší APSJiří Fantiš
56Letkov CPJVěra Drnková
67Horní Bělá APSTomáš Polcar
78Kaznějov BPSMonika Šubrtová
89Zruč PSKristina Klenovská
910Ledce Ledce APSKlára Štaifová
1011Obora DPSKateřina Müllerová
1112Letkov BPJVěra Drnková
1213Čeminy PSJan Míča
1315Obora CPSKateřina Müllerová
1416Kaznějov APSMonika Šubrtová
1518Ledce Ledce BPSKlára Štaifová
1619Obora BPSKateřina Müllerová
1720Chotíkov PSMonča
1822Bolevec Pinďule APMMartin Langfelner
1923Obora APSKateřina Müllerová
2024Letkov APJVěra Drnková
2126Bolevec Pinďule BPMMartin Langfelner
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSLenka Palánová
24Bolevec Kačeři APMMartin Langfelner
35Kaznějov PSMonika Šubrtová
47Bolevec Kačeři BPMMartin Langfelner
510Bolevec Kačeři CPMMartin Langfelner


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2020/05/10 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/03 Fotbalové hřiště Karlovice, Memoriál IVA URBÁNKA
-
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2020/07/04 Hrobice-hřiště Dubíček, Pohárová soutěž obce Hrobice
-
2020/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž před KD.
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/05 Lúky, 36 Ročník súťaže o Zlatú prilbu
-
2020/07/05 Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJ, Memoriál Čeňka Poláka, 2B i muži, chlapi 4 čl. 35+
-
2020/07/05 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2020/07/06 Vojnice areál “ V Hliníku”, Hasičská soutěž SDH Vojnice VII. ročník
-
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga