Plzeň Košutka-Globus 2020 - Junior cup

Liga: -
Místo: Bolevec
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 12. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Daniel Štěpán,
Telefon:  605 372 732

Začátek rezervace: 21. 08. 2020 06:00
Konec rezervace: 12. 09. 2020 08:00
Začátek tipování:  10. 05. 2020 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2020 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhunesov.cz/

Poznámka pořadatele

 

HASIČI Plzeň - Košutka z.s. a SDH Úněšov

 

pořádají soutěž

 

 

 

 

o pohár a pod záštitou Starostky městského obvodu Plzeň 1

 

v dětských požárních útocích

 

sobota 12. září 2020 od 1000

Na travnaté ploše u

Hypermarketu GLOBUS

 

Propozice: Globus Cup Junior  2020 – XIV ročník

soutěžní program:

 

do   900       prezentace družstev

     1000       start závodu

 

 

 

 

 

  • Pravidla dle Hry plamen pro kategorii starší a pro kategorii mladší dle OZ Plzeň – sever .(s vyjímkou startu ve druhém kole. Při velkém počtu přihlášených družstev bude počet do druhého kola omezen, pravidlo o postupu do druhého kola bude vyhlášeno před startem prvního kola)
  • Kategorie přípravka – dle OZ Plzeň-sever s vyjímkou jednoho pokusu (provedení disciplíny je individuální za pomoci vedoucího)

 

Kategorie starší:

-plní 7 členů družstva MH. Provedení discipliny dle směrnice hry Plamen.

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel: přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

-terče průstřikové,                                                                 

-čas na přípravu 4minuty

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

-družstvu, které poškodilo stroj se započítá neplatný pokus

- čerpadlo musí být zavodněno do 30 s od povelu startéra a útok ukončen do 60 s, v případě nedodržení časového limitu se útok hodnotí jako neplatný pokus

 

 

Kategorie mladší:

-plní 5-ti členné družstvo.

-provedení  discipliny dle směrnice hry  Plamen, s omezením pouze na 1 hadici B(útočné vedení s použitím jedné hadice B,rozdělovače,dvou hadic C a proudnice C pro první útočný proud, ,dvou hadic C a proudnice C pro druhý útočný proud). Obsluhu PMS provádí vedoucí družstva, nebo osoba jím pověřená (starší 18 let, s použitím ochranné přilby).

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

 -družstvo má možnost použít svoje savice. Výměna musí být provedena v době určené na přípravu základny. Bezprostředně po ukončení pokusu musí být základna uvedena do původního stavu.

     -terče průstřikové,         

     -čas na přípravu 4minuty

 

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

 

 

  • Závody budou probíhat na dvou základnách,jako první bude startovat kategorie starší a potom kategorie mladší 
  • Časomíra elektronická
  • Terče průsřikové
  • Podání protestu se provádí podle pravidel Hry plamen s podmínkou složení finanční částky ve výši 200,-Kč. (v případě neoprávněného protestu propadá tato částka ve prospěch pořadatele)
  • Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu
  • Občerstvení zajištěno
  • Startovné 100,-Kč, placeno při prezentaci

 

 

Zdravotní služba

Je zajištěna pořadatelem

 

 

Přihlášky

Přihlašování bude prováděno prostřednictvím firespor.eu na adrese:

 

 

rezervace je povolena od 21.8.2020 6:00 do 12.09.2020 8:00

 

 

Kontaktní osoby

 

Daniel Štěpán                                             Josef Sak

Úněšov 23                                                Komenského 75, 323 16  Plzeň

Mobil: 605 372732                                    Mobil: 604 575 141

Email: dan.stepan@seznam.cz              Email: sakjosef@gmail.com

 

 

 

http://sdhunesov.cz/

 

 

 

 


 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolevec-11212.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Obora PSKateřina Müllerová
22Bolevec D, PinďulePMMartin Langfelner
33Chotíkov PSMonča
44Kaznějov APSMonika Šubrtová
55Bučí PSLenka Palánová
66Letkov PJVěra Drnková
77Bolevec APMOndřej Burián
88Kaznějov B mimoPSMonika Šubrtová
99Bolevec BPMOndřej Burián
1011Všeruby PSJarda Frána
1112Žichlice PSRenata Engelthalerová
1213Ledce PSIva Prokešová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolevec KačeřiPMMartin Langfelner
22Obora CPSKateřina Müllerová
33Chotíkov PSMonča
44Bučí PSLenka Palánová
55Letkov PJVěra Drnková
66Obora BPSKateřina Müllerová
77Kaznějov PSMonika Šubrtová
88Bolevec PinďulePMMartin Langfelner
99Všeruby PSJarda Frána
1010Obora APSKateřina Müllerová
1111Žichlice APSRenata Engelthalerová
1212Žichlice BPSRenata Engelthalerová
1314Bolevec PMOndřej Burián
1415Ledce PSIva Prokešová
1516Všeruby BPSJarda Frána
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolevec Kačeři APMMartin Langfelner
22Kaznějov PSMonika Šubrtová
33Bučí PSLenka Palánová
44Bolevec Kačeři BPMMartin Langfelner
55Bolevec PinďulePMMartin Langfelner


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2020/09/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/09/26 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020
-
2020/09/26 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 6. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce
-
2020/09/26 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2020/09/27 Hasičský areál SDH Ploukonice, Soutěž O Posvícenskou Husu
-
2020/09/27 Olšany u Prostějova, Pohárová soutěž na 2B.
-
2020/09/27 Jamnice, Pohárová soutěž na 3B
-
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga