Plzeň Košutka-Globus 2020 - Junior cup

Liga: -
Místo: Bolevec
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 12. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Daniel Štěpán,
Telefon:  605 372 732

Začátek rezervace: 21. 08. 2020 06:00
Konec rezervace: 12. 09. 2020 08:00
Začátek tipování:  10. 05. 2020 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2020 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhunesov.cz/

Poznámka pořadatele

 

HASIČI Plzeň - Košutka z.s. a SDH Úněšov

 

pořádají soutěž

 

 

 

 

o pohár a pod záštitou Starostky městského obvodu Plzeň 1

 

v dětských požárních útocích

 

sobota 12. září 2020 od 1000

Na travnaté ploše u

Hypermarketu GLOBUS

 

Propozice: Globus Cup Junior  2020 – XIV ročník

soutěžní program:

 

do   900       prezentace družstev

     1000       start závodu

 

 

 

 

 

  • Pravidla dle Hry plamen pro kategorii starší a pro kategorii mladší dle OZ Plzeň – sever .(s vyjímkou startu ve druhém kole. Při velkém počtu přihlášených družstev bude počet do druhého kola omezen, pravidlo o postupu do druhého kola bude vyhlášeno před startem prvního kola)
  • Kategorie přípravka – dle OZ Plzeň-sever s vyjímkou jednoho pokusu (provedení disciplíny je individuální za pomoci vedoucího)

 

Kategorie starší:

-plní 7 členů družstva MH. Provedení discipliny dle směrnice hry Plamen.

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel: přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

-terče průstřikové,                                                                 

-čas na přípravu 4minuty

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

-družstvu, které poškodilo stroj se započítá neplatný pokus

- čerpadlo musí být zavodněno do 30 s od povelu startéra a útok ukončen do 60 s, v případě nedodržení časového limitu se útok hodnotí jako neplatný pokus

 

 

Kategorie mladší:

-plní 5-ti členné družstvo.

-provedení  discipliny dle směrnice hry  Plamen, s omezením pouze na 1 hadici B(útočné vedení s použitím jedné hadice B,rozdělovače,dvou hadic C a proudnice C pro první útočný proud, ,dvou hadic C a proudnice C pro druhý útočný proud). Obsluhu PMS provádí vedoucí družstva, nebo osoba jím pověřená (starší 18 let, s použitím ochranné přilby).

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

 -družstvo má možnost použít svoje savice. Výměna musí být provedena v době určené na přípravu základny. Bezprostředně po ukončení pokusu musí být základna uvedena do původního stavu.

     -terče průstřikové,         

     -čas na přípravu 4minuty

 

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

 

 

  • Závody budou probíhat na dvou základnách,jako první bude startovat kategorie starší a potom kategorie mladší 
  • Časomíra elektronická
  • Terče průsřikové
  • Podání protestu se provádí podle pravidel Hry plamen s podmínkou složení finanční částky ve výši 200,-Kč. (v případě neoprávněného protestu propadá tato částka ve prospěch pořadatele)
  • Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu
  • Občerstvení zajištěno
  • Startovné 100,-Kč, placeno při prezentaci

 

 

Zdravotní služba

Je zajištěna pořadatelem

 

 

Přihlášky

Přihlašování bude prováděno prostřednictvím firespor.eu na adrese:

 

 

rezervace je povolena od 21.8.2020 6:00 do 12.09.2020 8:00

 

 

Kontaktní osoby

 

Daniel Štěpán                                             Josef Sak

Úněšov 23                                                Komenského 75, 323 16  Plzeň

Mobil: 605 372732                                    Mobil: 604 575 141

Email: dan.stepan@seznam.cz              Email: sakjosef@gmail.com

 

 

 

http://sdhunesov.cz/

 

 

 

 


 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolevec-11212.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Obora PSKateřina Müllerová
22Bolevec D, PinďulePMMartin Langfelner
33Chotíkov PSMonča
44Kaznějov APSMonika Šubrtová
55Bučí PSLenka Palánová
66Letkov PJVěra Drnková
77Bolevec APMOndřej Burián
88Kaznějov B mimoPSMonika Šubrtová
99Bolevec BPMOndřej Burián
1011Všeruby PSJarda Frána
1112Žichlice PSRenata Engelthalerová
1213Ledce PSIva Prokešová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolevec KačeřiPMMartin Langfelner
22Obora CPSKateřina Müllerová
33Chotíkov PSMonča
44Bučí PSLenka Palánová
55Letkov PJVěra Drnková
66Obora BPSKateřina Müllerová
77Kaznějov PSMonika Šubrtová
88Bolevec PinďulePMMartin Langfelner
99Všeruby PSJarda Frána
1010Obora APSKateřina Müllerová
1111Žichlice APSRenata Engelthalerová
1212Žichlice BPSRenata Engelthalerová
1314Bolevec PMOndřej Burián
1415Ledce PSIva Prokešová
1516Všeruby BPSJarda Frána
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolevec Kačeři APMMartin Langfelner
22Kaznějov PSMonika Šubrtová
33Bučí PSLenka Palánová
44Bolevec Kačeři BPMMartin Langfelner
55Bolevec PinďulePMMartin Langfelner


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2020/09/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 ZRUŠENO-Noční soutěž Bystřička, Noční pohárová soutěž na Bystřičce-ZRUŠENO
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Vysoká, 21.Ročník soutěže o pohár starosty SDH Vysoká
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga