Hasiči Plzeň - Košutka 2014 - GLOBUS CUP JUNIOR 2014

Liga: -
Místo: Bolevec
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 04. 05. 2014 09:00
Kontakt:   Josef Sak
Telefon:  604 575 141

Začátek rezervace: 04. 04. 2014 09:00
Konec rezervace: 04. 05. 2014 09:00
Začátek tipování:  04. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Úněšov a Hasiči Plzeň - Košutka  O pohár Starosty městského obvodu Plzeň 1. 

v dětských požárních útocích neděle 4. května 2014 od 10.00 Na travnaté ploše u Hypermarketu GLOBUS

 

Propozice: Globus Cup Junior  2014–VIII ročník

soutěžní program: 

 

do   9.00prezentace družstev

     10.00    start závodu

     13.00   doprovodný program :skákací hrad

dětské soutěže

 

- Pravidla dle Hry plamen pro kategorii starší a pro kategorii mladší dle OZ Plzeň – sever .(s vyjímkou startu ve druhém kole. Při velkém počtu přihlášených družstev bude počet do druhého kola omezen, pravidlo o postupu do druhého kola bude vyhlášeno před startem prvního kola)

- Kategorie starší: 

- plní 7 členů družstva MH. Provedení discipliny dle směrnice hry Plamen.

- jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka 

- terče průstřikové,

- čas na přípravu 4minuty

- v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

- družstvu, které poškodilo stroj se započítá neplatný pokus

- čerpadlo musí být zavodněno do 30 s od povelu startéra a útok ukončen do 60 s, v případě nedodržení časového limitu se útok hodnotí jako neplatný pokus

 

 

 

Kategorie mladší: 

- plní 5-ti členné družstvo. 

- provedení  discipliny dle směrnice hry  Plamen, s omezením pouze na 1 hadici B(útočné vedení s použitím jedné hadice B,rozdělovače,dvou hadic C a proudnice C pro první útočný proud, ,dvou hadic C a proudnice C pro druhý útočný proud). Obsluhu PMS provádí vedoucí družstva, nebo osoba jím pověřená (starší 18 let, s použitím ochranné přilby). 

- jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka 

- družstvo má možnost použít svoje savice. Výměna musí být provedena v době určené na přípravu základny. Bezprostředně po ukončení pokusu musí být základna uvedena do původního stavu. 

-terče průstřikové,

-čas na přípravu 4minuty

 

- v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

 

- Závody budou probíhat na dvou základnách,jako první bude startovat kategorie starší a potom kategorie mladší  

- Časomíra elektronická 

- Terče průsřikové 

- Podání protestu se provádí podle pravidel Hry plamen s podmínkou složení finanční částky ve výši 200,-Kč. (v případě neoprávněného protestu propadá tato částka ve prospěch pořadatele)

- Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu

- Občerstvení zajištěno

- Startovné 100,-Kč, placeno při prezentaci

 

 

Zdravotní služba je zajištěna pořadatelem  

 

Přihlášky 

 

 

Kontaktní osoby

Daniel Štěpán

Úněšov 23, 330 38

Mobil: 605 372732

Email: dan.stepan@seznam.cz

 

Josef Sak

Komenského 75, 323 16  Plzeň

Mobil: 604 575 141

Email: sakjosef@gmail.com


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolevec-5233.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevřeň PSJosef
22Horní Bělá PSTomáš Polcar
33Zruč PSKristina Klenovská
44Horní Hradiště PSLucka Slachová
55Kožlany PSJosef
66Dolany PSRoman Sikora
77Ledce PSjan suchý
88Manětín PSLukáš Šafr
99Chotíkov PSSDH Chotikov
1010Obora APSKateřina Müllerová
1111Všeruby PSJarda Frána
1212Horní Hradiště APSLucka Slachová
1313Nevřeň PSHonza Adamec
1414Obora BPSKateřina Müllerová
1515Manětín PSLukáš Šafr
1616Líté PSMichal Půta
1717Úněšov PSJosef
1818Bučí PSHonza Adamec
1919Třemošná PSHonza Adamec
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolevec PMHonza Adamec
22Nevřeň PSJosef
33Manětín PSLukáš Šafr
44Kaznějov PSmichaela schröpferová
55Kožlany PSJosef
66Dolany PSRoman Sikora
77Horní Hradiště PSLucka Slachová
88Chotíkov PSSDH Chotikov
99Ledce APSjan suchý
1010Horní Bělá BPSTomáš Polcar
1111Manětín PSLukáš Šafr
1212Kaznějov PSmichaela schröpferová
1313Úněšov PSJosef
1414Obora APSKateřina Müllerová
1515Horní Bělá APSTomáš Polcar
1616Ledce BPSjan suchý
1717Všeruby BPSJarda Frána
1818Obora BPSKateřina Müllerová
1919Nekmíř PSBarbora Hladíková
2020Nevřeň PSJosef
2121Manětín PSLukáš Šafr
2222Obora CPSKateřina Müllerová
2323Všeruby APSJarda Frána
2424Bolevec PMMartin Langfelner
2525Bučí PSHonza Adamec
2626Třemošná PSHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga