Plzeň Košutka-Globus 2015 - Globus cup

Liga: -
Místo: Bolevec
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 03. 05. 2015 10:00
Kontakt:   Daniel Štěpán,
Telefon:  605 372 732

Začátek rezervace: 16. 04. 2015 01:00
Konec rezervace: 02. 05. 2015 23:55
Začátek tipování:  02. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 02. 05. 2015 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Dětské požární útoky na sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolevec-6614.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Obora APSKateřina Müllerová
22Horní Bělá PSTomáš Polcar
33Manětín BPSLukáš Šafr
44Nevřeň APSJosef
55Bučí PSLucie Nová
66Chotíkov PSSDH Chotikov
77Dolany PSRoman Sikora
88Horní Hradiště PSLucka Slachová
99Manětín APSLukáš Šafr
1010Ledce PSjan suchý
1111Bolevec PMOndřej Burián
1212Hradiště APMJiří Studnička
1313Líté PSMichal Půta
1414Nevřeň BPSJosef
1515Obora BPSKateřina Müllerová
1616Úněšov PSJosef
1717Třemošná PSHonza Adamec
1818Kožlany PSHonza Adamec
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolevec APMJosef
22Manětín APSLukáš Šafr
33Bučí APSLucie Nová
44Horní Hradiště BPSLucka Slachová
55Kaznějov APSMonika Šubrtová
66Dolany APSRoman Sikora
77Nevřeň APSJosef
88Bučí BPSLucie Nová
99Letkov APJVěra Drnková
1010Kaznějov BPSMonika Šubrtová
1111Manětín BPSLukáš Šafr
1212Kožlany PSHonza Adamec
1313Ledce APSjan suchý
1414Dolany BPSRoman Sikora
1515Bolevec BPMJosef
1616Horní Hradiště APSLucka Slachová
1717Kaznějov CPSMonika Šubrtová
1818Ledce BPSjan suchý
1919Letkov BPJVěra Drnková
2020Nevřeň BPSJosef
2121Horní Bělá BPSTomáš Polcar
2222Všeruby BPSJarda Frána
2323Ledce CPSjan suchý
2424Obora BPSKateřina Müllerová
2525Horní Bělá APSTomáš Polcar
2626Ledce DPSjan suchý
2727Všeruby APSJarda Frána
2828Obora APSKateřina Müllerová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga