Plzeň Košutka-Globus 2016 - Globus cup

Liga: -
Místo: Bolevec
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 08. 05. 2016 10:00
Kontakt:   Daniel Štěpán
Telefon:  605 372 732

Začátek rezervace: 22. 04. 2016 01:00
Konec rezervace: 07. 05. 2016 15:00
Začátek tipování:  08. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 08. 05. 2016 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Úněšov a HASIČI Plzeň - Košutka

 

pořádají soutěž

 

 

 O pohár Starosty městského obvodu Plzeň 1

 

 

GLOBUS CUP JUNIOR 2016

 

v dětských požárních útocích

neděle 8. května 2016 od 1000

Na travnaté ploše u

Hypermarketu GLOBUS

 

Propozice: Globus Cup Junior  2016 – X ročník

soutěžní program:

 

do   900       prezentace družstev

     1000       start závodu

    

 

Ø  Pravidla dle Hry plamen pro kategorii starší a pro kategoriimladší dle OZ Plzeň – sever .(s vyjímkou startu ve druhém kole. Při velkém počtu přihlášených družstev bude počet do druhého kola omezen, pravidlo o postupu do druhého kola bude vyhlášeno před startem prvního kola)

Kategorie starší:

-plní 7 členů družstva MH. Provedení discipliny dle směrnice hry Plamen.

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

-terče průstřikové,                                                                 

-čas na přípravu 4minuty

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

-družstvu, které poškodilo stroj se započítá neplatný pokus

- čerpadlo musí být zavodněno do 30 s od povelu startéra a útok ukončen do 60 s, v případě nedodržení časového limitu se útok hodnotí jako neplatný pokus

 

 

 

Kategorie mladší:

-plní 5-ti členné družstvo.

-provedení  discipliny dle směrnice hry  Plamen, s omezením pouze na 1 hadici B(útočné vedení s použitím jedné hadice B,rozdělovače,dvou hadic C a proudnice C pro první útočný proud, ,dvou hadic C a proudnice C pro druhý útočný proud). Obsluhu PMS provádí vedoucí družstva, nebo osoba jím pověřená (starší 18 let, s použitím ochranné přilby).

-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka

 -družstvo má možnost použít svoje savice. Výměna musí být provedena v době určené na přípravu základny. Bezprostředně po ukončení pokusu musí být základna uvedena do původního stavu.

     -terče průstřikové,         

     -čas na přípravu 4minuty

 

-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat

 

 

Ø  Závody budou probíhat na dvou základnách,jako první bude startovat kategorie starší a potom kategorie mladší 

Ø  Časomíra elektronická

Ø  Terče průsřikové

Ø  Podání protestu se provádí podle pravidel Hry plamen s podmínkou složení finanční částky ve výši 200,-Kč. (v případě neoprávněného protestu propadá tato částka ve prospěch pořadatele)

Ø  Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu

Ø  Občerstvení zajištěno

Ø  Startovné 100,-Kč, placeno při prezentaci

 

 

Zdravotní služba

Je zajištěna pořadatelem


 

Přihlášky

Přihlašování bude prováděno prostřednictvím firespor.eu na adrese:

 

rezervace je povolena od 22.4.2016 01:00 do 06.05.2016 15:00

 

Kontaktní osoby

Daniel Štěpán                                             Josef Sak

Úněšov 23                                                Komenského 75, 323 16  Plzeň

Mobil: 605 372732                                    Mobil: 604 575 141

 

Email: dan.stepan@seznam.cz              Email: sakjosef@gmail.com


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolevec-7639.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Bělá APSTomáš Polcar
22Obora PSKateřina Müllerová
33Manětín PSLukáš Šafr
44Horní Hradiště BPSLucka Slachová
55Ledce PSjan suchý
66Chotíkov PSLucie Hoblíková
77Kaznějov PSMonika Šubrtová
88Letkov PJVěra Drnková
99Bolevec PMJosef
1010Černouček LTZdeněk Karhan
1111Manětín PSLukáš Šafr
1212Hradiště BPMJiří Studnička
1313Třemošná PSJosef
1414Horní Hradiště APSLucka Slachová
1515Hradiště APMJiří Studnička
1616Horní Bělá BPSTomáš Polcar
1717Dolany PSRoman Sikora
1819Nevřeň APSJana Šebková
1920Bučí PSLenka Palánová
2022Kožlany APSJosef
2123Nevřeň BPSJana Šebková
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Bělá APSTomáš Polcar
22Třemošná PSJosef
33Manětín PSLukáš Šafr
44Horní Hradiště BPSLucka Slachová
55Ledce APSjan suchý
66Chotíkov PSLucie Hoblíková
77Letkov PJVěra Drnková
88Kaznějov APSMonika Šubrtová
99Ledce BPSjan suchý
1010Bolevec APMJosef
1111Bolevec Pinďule APMJosef
1212Manětín PSLukáš Šafr
1313Ledce CPSjan suchý
1414Kaznějov BPSMonika Šubrtová
1515Horní Hradiště APSLucka Slachová
1616Bolevec Pinďule BPMJosef
1717Ledce DPSjan suchý
1818Horní Bělá BPSTomáš Polcar
1919Obora CPSKateřina Müllerová
2020Bolevec BPMJosef
2121Bolevec Pinďule CPMJosef
2222Bučí PSLenka Palánová
2323Obora bPSKateřina Müllerová
2424Dolany PSRoman Sikora
2525Stýskaly PSJosef Nehonský
2626Bolevec Pinďule přípravkaPMJosef
2727Obora APSKateřina Müllerová
2828Kožlany Kožlany ml.PSMichal Češka
2929Nevřeň APSJana Šebková
3030Úněšov PSJosef
3131Kožlany BPSJosef
3232Všeruby PSJosef
3333Kožlany Kožlany přípravkaPSMichal Češka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga